Yüzbaşı
17 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
HALEN 2001 POLO 1.4 KULLANICISIYIM. ARACIMI DEĞİŞTİRMEK İSTEDİM VE BU İKİ MODEL ARASINDA KALDIM. HER İKİ ARAÇ DA SON DERECE TEMİZ ARAÇLAR. KISACA BAŞLICA ÖZELLİKLERİNE BAKTIĞIMIZDA:

VOLVO S40: 1999 MODEL 1.9 T4 MODELİ. SİYAH. FULL DONANIMA SAHİP. HAFIZALI VE ISITMALI KOLTUKLARDAN TUTUNDA, SUNROOFA KADAR.

ASTRA 1.6 CD: 2000 MODEL BİR ARAÇ 1.6 VE GRİ RENK. SEDAN MODEL. S40 KADAR DONANIM YOK TABİ Kİ AMA YETERLİ DÜZEYDE.

HER İKİ ARAÇ DA OTOMATİK VİTES. LPG TAKILMAMIŞ.

İKİSİ ARASINDA KALDIM ARKADAŞLAR VE ARADA 3.500.-TL FARK VAR. KULLANAN YADA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR NEDENLERİYLE BİRLİKTE BİR KIYASLAMA YAPARLARSA ÇOK SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
arkadaşlar bir sorunum var. itunes hesabımı kardeşimin cihazında da kullanıyoruz fakat herhangi bir cihazda indirdiğimiz uygulama eşzamanlı olarak diğer cihaza da iniyor. bunu nasıl engelleyebilirim. şimdiden teşekkürler.
.
Dun gece update ettikten sonra haber kaynagi kismi acilmaz oldu. Diger tum bolumler ise sorunsuz calisiyor. Sorun app de mi facebook da mi bilemedim. Basina gelen ve cozumu bilen arkadaslarin yardimlarini bekliyorum. İphone 4 jailbreaksiz.
silinebilir
arkadaşlar htc desire kullanıcısıydım ama artık iphone denemeninde vakti geldiğini düşündüm ve 3GS'imi aldım. Cihaz Tr garantili. her neyse geleyim sadede;

ilk kez iphone kullanıcam ve ilk başta neler yapmam gerekiyor bilmiyorum. jailbreak düşünmüyorum. beğendiğim uygulamaları satın alıp kullanmak taraftarıyım. peki bana tavsiyeleriniz neler olacak.

önerebileceğiniz can alıcı programlar nelerdir. ya da kesinlikle yapma dediğiniz bir şeyler var mı? her türlü tavsiye ve yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

herkese iyi hafta sonları.
arkadaşlar dün akşama kadar hiçbir sorun yoktu fakat gece sd cartı çıkarıp bir kaç mp3 video atayım dedim. karta yüklemeleri yaptım ve cihaza taktım. hemen ardından cihazı açıp kapamam gerekti ve açtığımda hem simkartı hem de sd kartı görmez oldu cihaz. yaklaşık 4-5 saattir uğraşıyorum ama nafile. fikri olan arkadaşların yardımlarını diliyorum.
bilgisayardan ktunnel vb şekilde girebiliyorum ancak cepten nasıl ulaşabilirim. yardımcı olabilirmisiniz?
şahsen ben;

Snaptu - facebook, twitter, google reader için
Opera Mobile - internet surf için
Nimbuzz - msn için
Emooze - mailleri okumak için
Garmin - navigasyon
arkadaşlar n86 cihazım var. yapmak istediğim şu. cihazın kendi browserındaki bir yer imini menüye (örneğin uygulamalar klasörüne) atmak istiyorum ve bunu yaparken de kendim bir simge koymak istiyorum.

yani şöyle anlatayım donanimhabere girerken browserdan değilde bu kısa yola tıklayarak girmek istiyorum.

yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referans: *Visor *10.Lincoln *polish *patsito *ManJaQ_Blade *f_m_y *m_runo *ISLAMBOL *dirkpitt19788 *Sam0 *pahohe *:SworD: *TehPoli *Şahin Abi *pasha23 *teknofobi * Umutkocoglu *darendeli * Burn in Hell *trenyolu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.087
İkinci El Bölümü Mesajları: 355
Konularının görüntülenme sayısı: 67.916 (Bu ay: 108)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.