Şimdi Ara

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
29
Favori
42.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasanasd

hocam ben telefonu cebime koyduğumda sürekli açma kapama tuşuna basıyorum yanlışlıkla, acaba bu kılıf açma kapama tuşuna yanlışlıkla basma konusunda işe yarıyor mu?

Hocam cepte basılı kalır mı bilemem.

Ben en çok birisiyle konuşurken telefonu kapatmaktan şikayetçiydim. Bunda öyle bir sorun yok; çünkü tuşa dokunduğumu rahat anlıyorum.

Yalnız ekranı açmak için ufacık bir dokunuş yetiyor.
  • Telefonu dün aldım da güzel bi kılıf ve ekran koruyucuya ihtiyacım var önerileriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhancinbas64

Telefonu dün aldım da güzel bi kılıf ve ekran koruyucuya ihtiyacım var önerileriniz var mı?

Kılıflarda sorun yok hocam. Hangisini denediysem tam oturdu.

Ekran koruyucu olarak tam oturmasa da Zore Nano Glass içlerinde en tercih edilebilir olanı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 12 Haziran 2016; 11:34:48 >
  • Yok mu uygun fiyatlı telefona uyan kılıf ekran jelatini vs..
  • hasanasd kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu aldıktan bir gün sonra girdiğim ilk telefoncuda bulduğum tek kılıfı aldım. Süper ince şeffaf bir kılıf, telefonun arkasını ve yanlarını koruyor, önü açık. Telefona tam uyuyor ve çok güzel bence. Tuşların da üstünü kapattığı için açma-kapama tuşuna yanlışlıkla basmayı büyük ölçüde önlüyor tavsiye ederim. Yarın resmini eklemeye çalışırım inşallah.
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    çok iyi olur. ben bıktım artık acaba ekran açık mı kaldı diye kontrol etmekten. açma kapama tuşunu kesin olarak hissizleştirecek bir kılıf bulduğum gibi alacam da emin olamıyorum.
  • Arkadaşlar bende yeni aldım GM 5 4-5 gündür kullanıyorum pek bi problem yok. Çok memnunun diyebilirim. Ama biraz fazla ısınıyor gibi ona bir çözüm var mı? Ayrıca kaba olmayan rahat bir kılıf önerisi olan var mı?
  • hasanasd kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim kılıfın resimlerini ekliyorum. Markasını bilmiyorum, zaten aldığımda ambalajı bile yoktu. 15-20 gün önce yolculuğa çıkacağım için telefonu aldığımın ertesi günü ilk girdiğim telefoncuya sordum bana bu kılıfı gösterdi. Ben de aldım 15 Liraya. Halâ kullanıyorum memnunum. Cebimden çıkarırken veya konuşurken tuşlara basmıyorum kolay kolay şimdi.

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU]
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    Sizin telefonun ekranında koruyucu var mı? Varsa ekranı iyi kapatmış duruyor. Ekran koruyucu varsa markasını söylermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01virüs01 -- 13 Haziran 2016; 15:15:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01virüs01 kullanıcısına yanıt
    Hayır, yok. Önceki telefonum olan GMD 4GB'ta da yanında verilmiş olmasına rağmen hiç ekran koruyucu kullanmamıştım.
  • asus music bu cihaz icin uyumlu degil diyor. niye ki daha iki gun once aldim telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: enes1406

asus music bu cihaz icin uyumlu degil diyor. niye ki daha iki gun once aldim telefonu

Google Play'den indirince uyumsuz.

İlk mesajda .apk linkini verdim oradan indirip yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: enes1406

asus music bu cihaz icin uyumlu degil diyor. niye ki daha iki gun once aldim telefonu

Google Play'den indirince uyumsuz.

İlk mesajda .apk linkini verdim oradan indirip yükleyin.

sasirdim yani acaba windeki gibi uyumlulukta filan mi çalıştırıyor, linkler icin tesekkurler yararli konu.

• Veri tüketimi az olan bir browserariyorum uç browser kullanıyorsun memnun kalmadı rs browser hızlı ama komplike değil

• Dostlar ekranı tam kapatacak bir cam koruyu var mı piyasada ? Bir tane aldık aksesuarcıdan, ekranın yanları boş duruyor :)

Korumasız kullananlar olumsuz bir durum yaşadı mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pronetheus86

Veri tüketimi az olan bir browserariyorum uç browser kullanıyorsun memnun kalmadı rs browser hızlı ama komplike değil

RS Browser kilitlenmese güzel...

Yeniden Chrome'a döneceğim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

Dostlar ekranı tam kapatacak bir cam koruyu var mı piyasada ? Bir tane aldık aksesuarcıdan, ekranın yanları boş duruyor :)

Korumasız kullananlar olumsuz bir durum yaşadı mı acaba ?

Hocam korumasız kullanmak istedim ancak 2 tane kılcal çizik oldu.

Silikon kılıf vs. kullanıyorsanız şu an en alınabilir ekran koruyucu Zore Nano'dur.
  • Arkadaşlar nova launcher prime almak istiyorum fakat indirim alamadım. Kredi kartını ekledim play store'a, uygulamayı devre dışı bırakıp tekrar aktif ettim fakat yinede gelmedi. Başka çözüm yolu bilen var mı?
  • http://www.teknomeg.com/page.php?act=kategoriGoster&catID=803&name=gm5-plus&page=1

Bu sitede de gm5 plus için baskılı silikon kiliflar var ama site ne kadar güvenilir bilmiyorum

• Gittigidiyor'da full body ekran jelatini gördüm. Tam olarak kıvrımlardan da kapattığını iddia ediyor satıcı. Onun üstüne zoreyi taksak baya kalın olur o sorun değil ama dokunmatiği etkiler mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.