Şimdi Ara

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
29
Favori
42.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Vodafonedan aldım telefonu yanında birde çift penceli kapaklı kılıf verdiler fakat, kapağı kapatınca ekran kilidi çalışmıyor. Bildiğim kadarıyla manyetik bir mıklatıs ile oluyor bu. Bende yakınlık sensörü ile çalışan bişi indirdim ama çok sıkıntılı oda. Sorun hakkında bilgisi olan varmıdır acaba?
  • Kullandığım uygulamalar:
    1Mobile Market: Google play gibi uygulama mağazası (cr.ck bölümü var)
    ACR - Görüşme Kayıt : yaptığınız telefon görüşmelerini kaydetmek için
    Advanced Download Manager : İndirme yöneticisi
    Aimp : Müzik dinlemek için
    Arka Planlar : Duvar kağıtları için
    Birim Dönüştürücü : Kütle,enerji vs. gibi birimler arasında dönüştürme yapıyor
    BSPlayer : Video oynatıcı
    CameraMX : Fotoğraf video çekmek için
    Dosya Yöneticisi ( Asus ) : adı üstünde
    Flud : torrent uygulaması
    Galeri ( Asus ) : adı üstünde
    GSam Battery Monitor : pil durumu izlemek için
    Hava Durumu ( Asus ) : adı üstünde
    Kişiler ( Asusun rehberi )
    Facebook lite
    myMail, Nova Launcher Prime, OfficeSuite
    Photomath : matematik sorularını çözmek için
    QR Code Reader, Rar
    Send Anywhere : Dosya gönderip almak için
    Ses kaydedici ( Asus ), Skype
    Youtube Downloader : youtubeden video ve mp3 indirmek için
    Zedge : zil sesi, bildirim sesi, arkaplan vs. indirmek için
    ZenMate : Vpn uygulaması

• ulashoca41 U kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asus.gallery

Asus galeri uyumlu değil diyor cihazla ama siz nasıl yüklediniz?
  • ahduman kullanıcısına yanıt
    1 Mobile Marketten yükledim dostum. yadahttp://www.apkmirror.com/apk/zenui-asus-computer-inc/gallery-htc-corporation-zenui-asus-computer-inc-2/gallery-htc-corporation-zenui-asus-computer-inc-2-1-7-0-51_160322-release/asus-gallery-1-7-0-51_160322-android-apk-download/ buradan indirip yükleyebilirsin.
    Ama ben 1 Mobile Market kurmanı tavsiye ederim şahsen. Google playden bu tarz kurulamayan uygulamaların güncellemesini elle tek tek yapmak yerine 1 mobile market ile halledebilirsin.

• Bu telefona göre kırılmaz cam çıkmadı daha değil mi?
  • denmdoul D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, uyumlu model henüz çıkmadı.

Ben kılıfsız camsız kullanıyorum aldığımdan beri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Arkadaşlar şu kılıftan almak istiyorum, ne dersiniz?

Bir de renk konusunda karar veremedim.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-gm5-plus-kilif-polo-kapak-cam-225634465

Arkadaşlar kılıfın siyah rengini aldım. Çok şık ve korumalı duruyor. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

Ayrıca ZORE Nano Glass ekran koruyucu da aldım. Telefonun yanlarını önceki kalın temperli ekran koruyucu kadar kapatıyor. Ahize tarafını daha fazla koruması ve inceliği dışında bir avantajını görmedim. Ayrıca uygulaması da temperli ekran koruyucudan daha zor oldu ve toz kaldı. Bence parasını hiç hak etmiyor. Kılıfların yanında hediye gelen temperli ekran koruyucular daha avantajlı oluyor.

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU]

• bu çin sitelerinden filan bizim telefona uygun otg mi ne dedikleri aparat alan varmı ? telefona usb,hdd bağlamak için yada link filan paylaşabilecek var mı ben 1 2 tane gördüm ama 1 dolar civarı bu telefona usb ile cihaz bağlamayı pek bilmediğim için almadım
  • beyler ben telefonu çok düşürüyorum böyle tank gibi yapacak sağlam bir kap var mıdır
    usb type c kingston var  General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

beyler ben telefonu çok düşürüyorum böyle tank gibi yapacak sağlam bir kap var mıdır

Bu benim yukarıda fotoğraflarını eklediğim kılıf:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-gm5-plus-kilif-polo-kapak-cam-225634465

Bir de bu var:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-gm-5-plus-kilif-koruyucu-zcombo-225369230

Satıcılarla hiçbir alakam yoktur. Tavsiye istediğiniz için linkleri verdim.

• erdemacarak E kullanıcısına yanıt
    dostum bilgi için teşekkürler ama bunu bilgisayara filan nasıl bağlayacağım :) benim derdim şu telefonun hafızası çok olduğu için üniversitenin netinde büyük boyutlu indirmeleri yapıyorum. sonra bunları bilgisayara ardından harici hdd ye filan atıyorum bilgisayarımın tek usb girişi çalıştığı için bu kopyalama işlemlerinde touchpad denen kısım çile benim için o yüzden bilgisayarsız direk telefonla hddyi bağlayabileceğim bir aparat daha kullanışlı olur kanısındayım.
    o zaman teknosalara yeni gelen wpw marka TYPE C otg kablosu i?ini çözerhttp://www.teknosa.com/urunler/145055808/vpw-u2-cf-h9-usb-2-0-type-c-male-type-a-female-ada
  • Film izlemek için MX Player tavsiye ederim.

Şöyle uygun fiyatlı bir silikon kılıf arıyorum var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefon yurtdışı sitelerinde ne olarak geçiyor ? Mesela discovery gionee e3 olarak geçiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan dostum, kılıf kalite duruyor.

• Arkadaşlar bildiğiniz gibi gm5 cihazın parlaklığını en düşüğe getirsek bile karanlık ortamda kullanırken çok rahatsız ediyor.

Bununla ilgili midnight isminde bir uygulama buldum. Belki kullananlarınız vardır. Çok beğendim ben. Uygulama 4 farklı renkte filtre oluşturabiliyor. Ekran baya baya kararıyor. Gece kullanım için çok ideal. Ebook okurken özellikle.

Alternatif olarak twilight isminde bir uygulama daha var. O da kullanılabilir.

Uygulamanın saat ayarı da var. Örneğin 22:00-06:00 seçip sadece o saatlerde etkin olmasını sağlayabiliriz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mokaware.modonoche

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesaj geldiğinde ekranın uyanması için Sms Awake uygulamasını öneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Güle güle kullan dostum, kılıf kalite duruyor.

Teşekkürler hocam.

Telefonu biraz kalınlaştırıp ağırlaştırsa da fotoğraftakilerden daha iyi ve kalite duruyor.

Sanki GM telefonun Active modelini yapmış gibi bir görünümü var.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    hocam ben telefonu cebime koyduğumda sürekli açma kapama tuşuna basıyorum yanlışlıkla, acaba bu kılıf açma kapama tuşuna yanlışlıkla basma konusunda işe yarıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.