Şimdi Ara

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
29
Favori
42.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlı ve az sarj yiyen Browser önerirmisiniz
  • Ben ucbrowser kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trost

Ekranı kaplıyor, ancak kenarlar havada kalıyor. Telefoncudan aldım. Mopal marka.
    Bu mesaja eklenen görseller:

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU] General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU]

bu ürünün resmini bekliyorum. kenarları açık olmaktansa böyle kullanmak çok daha mantıklı. aldığım 3. koruyucu da kabak gibi açıkta bıraktı

• 2smoke kullanıcısına yanıt
    tahtakalede bir denk gelemedim bu cama. denk gelsem toptan fiyatına bakacagım..
  • trost T kullanıcısına yanıt
    mopalın tedarikçi firmasını tanıyorum şahsen. tahtakalede toptan fiyatı 10 lira..
  • isteyen begenen varsa mopali 10 tl +kargo alıp gonderirim.. kargo heralde 4-5 anca tutar..
  • Konuyu Pulstar hocama devretmeyi planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 3 Haziran 2016; 19:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknojix

Konuyu Pulstar hocama devretmeyi planlıyorum.

Teşekkür ederim hocam. Bu başlığı alabilirim.

İlk mesajı da toparlamak gerekiyor. Senin için 2 başlığa da bakmak zor olabilir.
  • Bu konu çok zayıf gidiyor aslında arkadaşlar canlandırmak için herkes beğendiği uygulamaları kısa açıklaması ile beraber yazarsa daha yararlı olur alalım daha aksesuar kısmında zayıf bir durumda telefon en azından uygulamalara bakalım

UC Browser
    :
    Tarayıcı olarak bir sürü denedim ama en efektifi bana göre UC Browser

Touchpal: Klavye olarak 3 yıldır her telefonumda TouchPal kullanırım, Swiftkeye göre daha akıcı bulduğum bir klavye ve sözlük kısmındada geri kalır yanı yok.

Musixmatch: Vazgeçemediğim müzik çalar uygulaması, özelleştirilebilir olması ve şarkı sözü özelliği en beğendiğim noktaları.

Ek olarak pulstar hocama sormak istiyorum. Bende shutappi 3 gündür kullanıyorum sizin işinizi baya görmüş gibi ama bana herhangi bir değişiklik olmamış gibi geliyor hatta sanki daha bile hızlı bitmeye başladı şarjım. Yanında doze uygulamasını da kullanıyor musunuz? Ve shutappta ben atıyorum 4 uygulama falan oluncada temizlemeye basıyorum, siz acaba 10 20 olmasını falan mı bekliyorsunuz nasıl kullandiginizdan bahseder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thugur -- 3 Haziran 2016; 21:52:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam konı sizin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: thugur

Bu konu çok zayıf gidiyor aslında arkadaşlar canlandırmak için herkes beğendiği uygulamaları kısa açıklaması ile beraber yazarsa daha yararlı olur alalım daha aksesuar kısmında zayıf bir durumda telefon en azından uygulamalara bakalım

Tarayıcı olarak bir sürü denedim ama en efektifi bana göre UC Browser

Klavye olarak 3 yıldır her telefonumda TouchPal kullanırım, swiftkeyide bu telefonda 1 hafta kadar denedim ancak yine TouchPala döndüm, bana çok azda olsa laf yapıyor gibi geliyor swiftkey

Müzikleri musixmatchten dinliyorum yine vazgeçemediğim uygulamalardan, özellikle şarkı sözü hizmeti olduğu için seviyorum ve ses kaliteside gayet iyi

Ek olarak pulstar hocama sormak istiyorum. Bende shutappi 3 gündür kullanıyorum sizin işinizi baya görmüş gibi ama bana herhangi bir değişiklik olmamış gibi geliyor hatta sanki daha bile hızlı bitmeye başladı şarjım. Yanında doze uygulamasını da kullanıyor musunuz? Ve shutappta ben atıyorum 4 uygulama falan oluncada temizlemeye basıyorum, siz acaba 10 20 olmasını falan mı bekliyorsunuz nasıl kullandiginizdan bahseder misiniz?

Hocam uygulama tavsiyelerini benim ilk mesajda yazdığıma yakın şekilde düzenlerseniz ben de ilk mesaja rahat eklerim.

ShutApp yanında Doze kullanmıyorum. Önceden o baloncuğa kafam takılıyor ve temizliyordum. Az önce cihazın başlığında dediğim gibi baloncuğu kaldırdım, bakalım ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknojix

Hayırlı olsun hocam konı sizin :)

Teşekkürler hocam...
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Düzenledim hocam, isterseniz ekleyebilirsiniz, aklıma geldikçe yazarım bende buraya

Ama anladığım kadarıyla uygulama otomatik kapatma yapmıyor ya da varsa öyle bir ayarı ben bilmiyorum, o baloncuğa tıklayarak veya uygulamanın içine girerek kapatma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer kapatmazsanız uygulamaları ShutApp'ın pek bir işe yarayacağını düşünmüyorum, naçizane fikrim
  • Konu hâlâ 1. sayfada arkadaşlar, biraz daha hareketlenelim

Ben önümüzdeki günlerde geniş bir Koruyucu cam/jelatin araştırması yapmayı planlıyorum.

Sonuçları burdan ve ana konudan paylaşırım.

İlk olarak GG'dan Zore aldım ama kenarlar 1'er cm boşlukta kaldı ve iade ettim.

Siyah çerçevelere kadar kapatsa ben ok'im.

Bulundukları ilde uygun bir koruyucu bulan paylaşırsa, toplu alım da gerçekleştirebiliriz.(Ürün + Kargo şeklinde)
  • tiaras T kullanıcısına yanıt
    Hocam o camı kullanincada bir sure sonra altı pislik doluyor.

Be en son nano da kaldım. Tam ekranın sınırından gecmesede 1mm kadar bir boşluk kalıyor. O da cam çok ince olduğundan belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: thugur

Düzenledim hocam, isterseniz ekleyebilirsiniz, aklıma geldikçe yazarım bende buraya

Ama anladığım kadarıyla uygulama otomatik kapatma yapmıyor ya da varsa öyle bir ayarı ben bilmiyorum, o baloncuğa tıklayarak veya uygulamanın içine girerek kapatma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer kapatmazsanız uygulamaları ShutApp'ın pek bir işe yarayacağını düşünmüyorum, naçizane fikrim

Aslında kendim baloncuktan kapatırım da kapatma işlemi merasim gibi çok uzun sürüyor.

Tavsiyeler için teşekkürler. Gün içinde linkleriyle ekleyeceğim.

• trost T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Şimdi Zore Nano ve Mopal camlar arasında kararsız kaldım. Anlayabildiğim kadarı ile ekranda mopal daha fazla yer kaplıyor ancak zore nano'nun da teknolojisi daha iyi.

Mesajınızda paylaştığınız linkte mopalin 5.5 inç olduğuna dair bir görsel/yazıya rastlayamadım maalesef. Ama ekrana oturduğu kesin

http://www.sanalpazar.com/lg-l-bello-mopal-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu/i-63971430

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palaturk -- 4 Haziran 2016; 5:26:07 >

• Arkadaşlar şu kılıftan almak istiyorum, ne dersiniz?

Bir de renk konusunda karar veremedim.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-gm5-plus-kilif-polo-kapak-cam-225634465
  • Rose gold rengini 1 peşin 6 taksit alarak aranıza katıldım
    Henüz açmadım cihazi eve geçince acip kurulumu yapıp ışık sızması bataryanin kendi kendine boşalması ve benzeri bir sıkıntı ile karşılaşırsam bildirecegim
    Memnuniyetimi de şikayetimide forumda yazicam
    Yanlış sayfaya yazdim ana sayfa sandim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PiSYaKiSiKLi34 -- 5 Haziran 2016; 20:55:44 >
  • Yüklememeniz Gereken 10 Android Uygulaması:

http://shiftdelete.net/yuklememeniz-gereken-10-android-uygulamasi-72156
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.