Şimdi Ara

General Mobile GM 10 tanıtıldı! GM 10 özellikleri ve fiyatı belli oldu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
6.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk malı alın ben gm9 plus kullanıyorum çokta memnunum gerçekten tavsiye ederim bırakın diğer modelleri aldığınıza pişman olmazsiniz
  • Telefon güzelde, ileri gideceğiniz yerde geri gidiyorsunuz ya,metal ve cam olan ,660 işlemcili 4 gb ramli 64 gb hafızalı gm9, yerine 3gb ramli mediatek işlemcili üst modelini çıkart,yani sizin zihniyetinizi ve satış politikanızı anlamak mümkün değil cidden,tam bişeyler başaracak iken, gidip tekrar vestel,casper gibi hamle yap,hepside aynı be arkadaş, Umarım üstüne pro çıkartırsın da bizi şaşırtırsın...
  • Yerli mili destekliyoruz biz Destek verdikce milletle alay ediyorsunuz cinin en kotu telefonunda bile bundan daha iyi biz daha iyi sini beklerken en kötüsünü karsımıza cıkarıyorsunuz geri bildirimde bulundum size daha önce bu cihaz olmamış uretim den cekin
  • Sakın gm modellerini almayın pişman olursunuz android one programı ile bütün güncellemeler önce size gelecek diye yalan reklam yaptılar bende gm5 plus var hala android 8 var 10 bile gelmedi destek yok 1800 verilmez
  • GMin kafasını yaşamak istiyorum.Ulan daha GM 9 Pronun güncellemelerini vermediniz.Bir de utanmadan telefon çıkarmışlar ya.Siz önce şu güncellemeleri verin ondan sonra bu işlere girişin.Ölün mü öldürün mü  

• Plus çıkar heralde daha iyi tasarım ve daha iyi donanımla. Snp720G yada mediatek800 işlemcili.
  • Sakın ucuz fiyatına aldanıp da almayın General Mobile rezalet bir telefon Evkurdan Gm 5 almıştım taksitleri bitmeden garantisi bitmeye 15 gün kala bozuldu kendi kendine açılıp kapanıyordu<br /><br />Ankaradaki yetkili servise götürdüm telefonu balkonun üzerine koydular ve kontrol ettiler telefonunuz yamulmuş dediler,camının kenarında kırık var ve çizdik var dediler ve teslim aldılar 1 saat sonra tamir edildi diye cihazı teslim ettiler daha dükkandan çıkmadan telefon yine ağrımaya geçti güya tamir eden beyefendi<br /><br />Tekrar tamir etti ve telefonu teslim aldım 1 hafta sonra tekrar aynı arızayı verdi telefon hiç açılmaz oldu General Mobile mail attım sonuç yok, telefonu çekiçle kırıp çöpe attım böyle macera yaşamak istemiyorsanız General Mobile den uzak durun.<br /><br />1.Telefon bozulunca garantisi bitiyor.<br /><br />Tamir etmemek için kasa yamulmuş play store dan proğram yüklemişsiniz diyorlar ve garanti geçmiyor.<br /><br />2.telefonun kasası tenekeden yapılmış cebinize koyunca 1-2 milim yamuluyor <br /><br />Bilseydim düzeltirdim elinizle düzeltebiliyorsunuz.<br /><br />3. Telefonlarda esas sorun açma kapa tuşunda power tuşu herkezde arıza veriyor kronik arıza.bu markadan uzak durun.

• Snananna
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-üye

Ben bu telefonu tanıtmaya utanırdim. Bunu telefonu yapan şirkette ki mühendis olsam elime almazdım. Dokunmazdim.

Aldığın Xiaomi telefonlar çok farklı sanki 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 24 Temmuz 2020; 14:28:44 >
  • huncacare kullanıcısına yanıt

Hocam iki firma ile de bir alakam bulunmuyor fakat GM'den ağzı yananların sayısı gördüğünüz üzere.

Yine biz ucuz atlattık, garantisi bitmeye yakın bir GM6'mız vardı servise götürdük anakart da pil de değiştirildi. O meşhur şarj aleti mevzusunu dile getirdim (GM şarj aletleri cihazları bozuyor diye tahmin ediyorum bu kadar anormal iniş ve çıkışlarda şarj eden bir adaptörü var cihazın. Ayrıca ses de çıkarması insanı işkillendiriyor.) Servisin tek dediği şarj aletiniz sapasağlam emin misiniz? Teknisyenlerimiz de inceledi. Daha da ısrar etmedim. Evde eski bir Samsung cihazdan çıkma 5V/2A normal şarj aleti buldum. Artık onunla şarj ediliyor cihaz. Henüz konuşmak için çok erken çünkü telefon yeni pili ile kullanılalı şu an 7 ay oluyor. Cihaz anlayacağınız 2 yıl 7 aylık. Bu cihazın 3. pili. Hem de 2 yılı yeni doldurmuş bir cihazda. Pilin bu kadar hızlı ıskarta olması çok tuhaf. Bu cihazda bulunan Helio A25, Helio P22'nin çekirdek hızları aşağı çekilmiş versiyonu. Daha kötüsü de olabilirmiş tabi tutup Helio A22 kullanabilirlerdi Honor 8S gibi. Helio P22'nin 4 çekirdekli versiyonu bu A22 de.

Helio P22 bile sınır olmuşken bilemiyorum hala daha aşağı segmente bakıyor üreticiler.

---

Elephone bildiğim kadarıyla Türkiye'de bazı firmaların da distribütörlüğünü yapmış Arena Bilişim ile geldi. Yani karşımızda ithalatçı gibi olmayan daha çok reseller tarzı bir kuruluş bulunuyor. Artık firma Genpa ile mi KVK ile mi anlaşır bunu bilmiyorum garanti olarak.

Tecno ise resmen Türkiye ofisini açtı Oppo, Samsung, Huawei gibi. Henüz yeni serilerini getirmemiş olsalar da karşımızda muhattap bulacağımız firmanın kendisi bulunuyor. Bunlar benim bildiklerim yanlışım varsa düzeltilmesini isterim ayrıca.

--

• gm 9 pro android 10 aldımı ey gm git sen plajda kumdan kale yap daha iyi tel yapmak senin neyine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 24 Temmuz 2020; 14:46:29 >
  • Android 10 vericeklerine söz verdikleri cihazlara vermeden güvenilmez bu firmaya orda sözünü tutmayan başka yerde de tutmaz...
  • GM 9 pro tarzı gibi bir telefon yapıp güncelleme verecekken neden bu kadar bozdun GM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dugers -- 24 Temmuz 2020; 17:19:38 >
  • 999tl olunca alıcam 1 adet

• General Mobile iflas açıklamamış mıydı? ya da Konkordato?
  • nasıl bir telefon üretelim;
    firma
    çöp tabirine en çok yakışacak telefonu üretelim.
  • Gmnin bu piyasada işi zor. Başka bir alana yönelsinler, daha ekmek çıkmaz burdan.
  • 5 yıl android 4 g kullandım.4,5 yıldır da Gm 5 plus kullanıyorum ufak tefek hariç sorun yaşamadım.Şimdi ise Gm 9 plus aldım hep memnun kaldım.Yorumlar enteresan geldi doğrusu.Belki de ben 3 telefonda da nasipliyimdir.
  • https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews

Burada GM9 Pro ile meşhur bazı çinli markaların kamera benchmark skorlarına bakabilirsiniz.Çinli telefonlar kameradan ve yazılımlarındaki bug'lardan çuvallıyor.İstediği kadar 64 mp kamera koysunlar bu iş yazılım işi.Kağıt üstünde iştah kabartan telefonlar bunlar.

Ram ve işlemci takıntım yok. Kullandığım whatsapp,yandex navigasyon, video player (bol bol film izlerim),internet ve telefonun kamerası iyi kötü çekim yapsın bana yetiyor. Piyasaya yeni girmiş çinli markaları araştırdım ram ve hafızadan ibaret telefonlar. İnternette sorun üstüne sorun şikayet üstüne şikayetler yazılmış. Çinlinin en meşhur xiaomisinde bile çok absürt sorunlarla karşılaşıp isyan edenler var. GM10 android 10 ile gelmesi, 4000 mah bataryası ve 3 kamerası ile avantajlı. Telefonu alıp inceleme videosu çekenler çıkar umarım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.