Şimdi Ara

General Mobile GM 10 tanıtıldı! GM 10 özellikleri ve fiyatı belli oldu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
6.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaç defa söylendi general mobile yazı karakterini değiştirmeli diye

• insan popup kamera koyar amoled ekran koyar arkadaki kameralarıda fakir telefonu gibi yapmak yerine ortaya konumlar parmak izi okuyucuyuda ekrana alır fiyatınıda 2500-2800tl yapar. pili 4000mah olsun kameraları iyi çeksin çokta güzel satar.

• Tutmaz bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir daha almak nasip olmasın. Anneme babama birer tane almıştım ama beş para etmez. Her yönü ile çöp

• 1800 liraya yurtdışı Note 8 Pro alınıyor. Kimse bu telefona o parayı vermez.

Android One iddiası olan bir cihaz 3 GB ram çok tuhaf doğrusu. Ölü doğmuş bir cihaz.

• Bence bu fiyat bu telefona cok

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Android one değil ki cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşecek fiyati gm klasigi kasmayin 1300 lere kadar dusecek

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Saf Android olunca beklentim bu yöndeydi o zaman daha da vahim durum.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amma velakin kullanıcısına yanıt
    Vestel Casper elephone hepsi saf android kullanıyor. Arayüzle falan kim uğraşacak diyorlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolferto kullanıcısına yanıt

düşmezde artarsa ne yapacaksın?

• 2018 de GM 8 cihazı aldım şuan 2020 hala kullanmaktayım ve hiç bir sorun yaşamadım gerçekten ilk günkü gibi tertemiz ve kullanışlı inanın çok memnunum tavsiye ediyorum

• Telefona rezalet puanım 10.

• cellojn kullanıcısına yanıt

ne rezalet gördünde rezalet puanı 10 dedin? almayacaksan bir özendirme çabası neden?

• detanaoq kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çıkan telefona rezalet puanım 10.
    Nerenden uydurdun özendirme çabamı?
    Halihazırda GM 9 Pro kullanicisiyim. Güncellemeler hariç telefonumdan çok memnunum. Daha üstün özellikler beklerdim GM 10 dan .
    Ondan dolayı rezalet puanım 10.
    Beklentimi karşılamadı.

• 1800 tl ye böyle telefon yapacağına direk küfür et millete daha iyi bide yerli olacak

• 1800 TL'ye alınabilecek Android 10 telefon var mı bu özelliklerden üstün? Önerisi olan yazsın. 3 kamera olacak , 4000mah batarya, 64gb ve üstü rom 3gb ve üstü ram. Bu telefonun özelliklerinden taviz vermeyip daha iyi telefonları yazın da bilelim. Ne alacağız bu devirde bu kadar vergi varken bu fiyata?

• huncacare kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 29 Temmuz 2020; 10:39:24 >
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt

Elephone daha pahalı android 10 değil muhatabı yok kamerası berbat 3 kameralı değil ve pili daha düşük. GM10'a tek artısı ekran çözünürlüğü ve 1gb ram fazlası.Çinlinin kalitesizi bunlar.

Vestel V7 aklımdaydı ama android 10 değil 3 kamera yok. E5 i konuşmuyorum bile..

Casper modelleri güzel birde ama onlarda yeni model çıkarmadılar Android 10 yok.

Android 10 yeni telefon varsa öneri alayım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.