Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
52
Favori
300.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psiphon pro vpnsini kullanarak bir yöntem uyguluyordum geçen sene sanırım halen geçerli internette ararsan bulursun.
  • Tablet ekranında titreme ve renk bozuklukları oluştu. Ne yapmam gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alrombse A kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun garantinin yapacağını sanmıyorum bu saatten sonra yaptırmaya da değmez zaten tablet 150 tl den satılıyor güzelce bir toprak kazıp gömün kendisini :D
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Garanti karşılasa bile istesem de yaptıramam rootlu çünkü :/ tamir ettirmeye kalksam büyük ihtimalle bahsettiğin satış fiyatından daha fazla tutar ücreti. Tüh yazık oldu o zaman. Benim bir işime yaramıyordu gerçi ama kardeşime vermiştim oyun filan oynuyordu. Çok teşekkür ederim cevabın için :)

Peki neyi neden bozulmuş da böyle olmuş olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alrombse -- 22 Şubat 2017; 22:21:32 >
  • 100 liraya bu tabletten buldum. Kullananlar memnun mudur? Alıp kullansam iş görür mü? Birde rootsuz cihaz

• Kb gec cevap veriyorum şuan bu tabletten yazıyorum şöyle diyeyim internette gezinceksen olmaz kasıyor oyun desen yeni oyunlarida acmaz sistem kasmaya başladı yani tabletin ömrü doldu başka cihazlara yönelin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    ben tabletime root atarken ilk asamada tuslara basarken yanlıs tusa bastım ve tablet kapandı sonra yeniden acılınca aynı root sayfasını acamadım yani sanki kendini koruma altına aldı gibi
  • pembe buldozer P kullanıcısına yanıt
    İşlemlere en başından başlayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

İşlemlere en başından başlayın

hocam framarootla rootlayacaktım uygulamaya girdim kapandı. Şimdi mdm aktifleştir diye bir şey çıkyıor sürekli nasıl düzeltirim
  • Arkadaşlar uzun süredir duruyordu tablet şarja taktım ekrana bi imleç geliyor yanıp sonuyor sadece ve acilmiyorda baska sarj aletleri de denedim ama olmadi fikri olan var mi
     General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıtsızkullanıcı -- 13 Nisan 2017; 0:44:36 >
  • tablet soft brick oldu

tableti pc ye baglıyorum pc goruyor fakat içine birşey atamıyorum

(((Aygıt yanıt vermeyi durdurmuş ya da aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir.)) hatası veriyor daha onceden atabiliyordum nasıl duzelir tşk
  • Merhaba arkadaslar, hayırsever birisi etab5 tablete nasil sıradan bir tablet haline getireceğimi yönlendirme yapabilir mi. (dm de olabilir)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar GM etab4 tableti iki üç senedir dnset programı ile kullanıyordum. İşimi görüyordu. Bu aralar ağırlaştığı için fabrika ayarlarına döndürdüm. Tabi okulun verdiği aktivasyon kodunu unıttuğum için ebadan tekrar şifre aldım aktivasyonu yaptım. Ama gördüm ki tabletten ses çıkmıyor, bluetooth açılmıyor, gps açılmıyor, wifi kapatılmıyor. Fabrika ayarlarına dönüşte aksaklık olmuştur diye yine döndürdüm ama aynı sorun devam ediyor. Geliştirici seçeneklerini açıyorum, ayarlar gözüküyor, dnset kurulu. Mesela youtubedan video oynatıyor ama ses çıkmıyor. Ve farkettim ki fabrika ayarlarına ilk dönüşte tablet açılınca tıklama sesleri geliyor. Aktivasyon işlemi yapılır yapılmaz ses gelmemeye başlıyor. Nedir bu sorun? Var mı bi çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarbazen -- 8 Ağustos 2017; 3:55:28 >
  • etab4 e nasıl root atabiliriz bilgisi olan varmı internetteki tüm yolları denedim ama güncelleme almış olmuyor
  • Up

• dav kullanıcısına yanıt
    Bende de e tab 4 var root atmak istiyorum ama yapamadım.daha doğrusu geliştirici seçeneklerinden hata ayıklamayı aktif etmek için ayarlar kısmına giremedim bir türlü...internetten gördüğüm iki yöntem birincisi şarjı %15 altına düşünce yapılıyor ama şarj et kısmı gelmiyor ikincisi de klavye bağlayıp esc ile mdm modu iptal etmek..

Benim sorunum tableti bir çok kez data factory reset yapmış olmama rağmen mdm modu açmıyor olması

error in app node list null deyip TC kimlik no şifre isteyen ekrana geliyor..ayarlar kısmına girip USB hata ayıklama nasıl aktif edebilirim..

• canyash kullanıcısına yanıt
    Netteki yöntemler son güncellemeler ile bloke edilmiş olmuyor

• dav kullanıcısına yanıt
    Yani öyle kalacak öylemi

• canyash kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum bende son çare buraya yazmıştım ama ilgilenen yok

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.