Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
52
Favori
300.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sendeki tablet tab 4 mü 5 mi..sürüm numarası kaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canyash kullanıcısına yanıt
    4
  • Bu tablete ben android kurdum ama flash bellek bağlayamıyorum. Otg kablo ile flash bellek takmanın bir yolu yok mudur?

• Baslıktaki ve konu iceriginde detayı verilmiş olan güncel root sahiden güncelmidir ona göre yapalım

• Güncel root bilen yokmu ya

• Vay arkadaş 3 yıldır nerdeyse işimiz olmadıgı icin herkes atarken root atmadık simdide kimse yeni yöntemi bilmiyor

• Güncel root yöntemi elimde mevcut. Eğer tableti kullanıp rootlamak isteyen varsa yardımcı olurum. Kurumsal cihaz yönetimi eski gri MDM'e döndürmeniz gerekiyor.

• Etab 4 için TWRP 3.0.2 yüklü Android 6 ,7 miui 8,9 rom varmı

Yada hangi romu önerirsiniz stabil olsun yeter

Tabletin meble alakası yoktur orijinal stok rom vardır 4.2.2

• pirizma kullanıcısına yanıt
    Hocam konuya bakmamıstım sonradan keske beni etiketleseydinşz neyse güncel yöntem hala elinizde mevcutmu

• Ekran şifresinde Sorun Var Benim YA
  • System32Deleted kullanıcısına yanıt
    Tablette Wifi mavi olup internete giriyormu sizde

• Etab 4 kurulum yapilirken bildirim sesleri geliyor TC ve Eba şifresi girdikten sonra veriler guncelleniyor deyip aciliyor sonra ses gidiyor hicbir şekilde ses gelmiyor 4 kere servise gönderdim sonuç alamadım yardimci olursanız çok sevinirim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zarbazen Z kullanıcısına yanıt
    Kardeş ayni sorun bende de var sen nasil ettin halettin mi yoksa halen öyle mi hallettiysen donermisin

• dav kullanıcısına yanıt
    Güncel yöntem halen elimde mevcut. DH'ye uzun süre giremedim ama bakmaya çalışacağım bana dönerseniz yardımcı olurum.
  • yokyak kullanıcısına yanıt
    Çok uğraştık, lakin yeni android sürümü yapılamadı yeterli kaynak yok.
  • Etab 4 kurulum yapilirken bildirim sesleri geliyor TC ve Eba şifresi girdikten sonra veriler guncelleniyor deyip aciliyor sonra ses gidiyor hicbir şekilde ses gelmiyor 4 kere servise gönderdim sonuç alamadım yardimci olursanız çok sevinirim

• Arkadaşlar etab 5 ekranının kırmış kardeşim, yeni ekran baya pahalı bu nedenle herhangi bir yolla tv ye bağlamak istiyorum lakin hdmi çıkışı göremedim.

Tableti monitöre bağlantı yapmak için bir yöntem var mı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_virüs -- 23 Aralık 2017; 21:20:17 >
  • Arkadaşlar tabletim videodaki şekilde problemli

https://m.youtube.com/watch?v=xo_gvb5w760

Şimdi ben tableti on numara ayarlamıştım kingroot ile rootladım eokulu kaldırdım sonra framaroot ile değiştirdim rootu herşey güzel sonra overclock etmek için app kurdum o da güzel ne olduysa overclock at boot tikine basmamla oldu zannedersem işlemci en düşük frekanstayken cihaz açılmaya çalışıyor hiçbir şey yapamıyorum,general mobilin kendi pc programından romu tekrar yüklemeye çalıştım yükleme esnasında android logosu varken işlem hata veriyor factory reset denemiştim olmamıştı

tavsiyesi olan var mı şu aleti kurtarsam on numara olacak

• Arkadaşlar etab5 format sonrası 2gb depolama gösteriyor. Bir şey yapamıyorum. Nasıl düzelticez?

Edit: Meb romu varken bir kere açtım tableti güncelledi sonra düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matthew Murdock -- 19 Ocak 2018; 12:46:30 >
  • GM TAB 5 silikon kılıfı lazım satan olursa makul fiyata alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sin_kor -- 20 Şubat 2018; 16:45:30 >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.