Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (302. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: prdx

@dimsum senin bu cihazdan yuzun gulmuyecek gibi geliyo tarayıcı sorunu bu.. Çok gozune batar o senin teknik servise falan bi sor da gerekirse yolla kardesim
    Bu ışık sızması olayıyla karşılaşan başka kimse varmı? yeni bir kronik sorun tartışması başladı galiba

AYNEN VALLA NE ZAMAN TELEFON ALSAM BİR SORUN ÇIKIYOR.. ŞANS NE DİYELİM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

TELEFONUN SOL ÜST KÖŞEDE EKRANLA KASA ARASINDA AÇIKLIK VAR VE IŞIK SIZMASINA NEDEN OLUYOR.. KARANLIKTA FAZLA DİKKAT ÇEKİYOR.. GARANTİLİK BİR DURUM MU? CANIMI SIKMAYA BAŞLADI..

Hepsinde mevcut o ışık sızması

EMİN MİSİNİZ HOCAM.. DAHA ÖNCE HİÇ ŞİKAYET GÖRMEDİM BU KONUDA...

böyle bir ısık sızması varsa hepsinde ben almam iptal ederim. isterse 10 gb rami olsun aksamları cok rahatsız eder.

AYNEN VALLA GÖZÜME TAKILIP DURUYOR.. SİNİR BOZUCU..

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar size tavsiyem kendinizi birkaç hafta sıkmanız. Kendi ideos x5 imde de aynı sıkıntı vardı birkaç hafta içinde ekranın yanındaki boşluk tozla doldu. Muhtemelen o boşlukta birkaç haftaya dolacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yankeeGohome_ -- 4 Temmuz 2013; 20:45:25 >
  • Anlaşılan BEYAZ renkli cihazlarda ışık sızması sorunu mevcut. Mavilerde bu sorun yok gibi. Alacak olanlar Mavi alsın yada Siyah beklesin derim. Beyaz alıp ışık sızması sorusu yaşayanlar da gitsin iade etsin koşulsuz iadesiz geri almak zorundalar, mavi yada siyah alın siz de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Telefona sahip olanlar şu ışık sızması olayını kontrol edebilirler mi ?

Arkadaşların dediği gibi hepsinde mevcut hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: innocent_
     *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

Var mi hocam?

Altta iki tarafta var

Ben anlamıyorum insanları s4'te bulunan sorunları kimse gömüyor 2000 lira verdik diye ama 500 liralık telefonda kronik sorun diye bahsedilen problemlere gülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 4 Temmuz 2013; 20:47:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: eXteras

quote:

Orijinalden alıntı: blackale7

Bizim buralarda 300 dediler de şaşırdım

Istanbul buyukcekmecede bir yer 250 diğer yer 300 fiyat verdi bana da.

Neredeymiş gidip 200 tane alayım 500 liraya satayım 50.000 TL olsun 100.000 TL ciddiyim bir tanede sana hediye ederim.

Bende zaten galaxy w var bir başkasına gerek yok. Ayrıca önceki mesajda yer belirttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmm10

quote:

TÜM BEYAZ RENKLERDE MEVCUT MU ŞİMDİ BU DURUM..
  • Onların flash patlamasi oldugunu dusunuyorum zira ciplak gozle ve karanlik olanda bir sorun yok. Bu benim icin sorun degil benim derdim cekilen fotoların ortasinin bazen pembe cikmasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: innocent_
     *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

Var mi hocam?

Altta iki tarafta var

Ben anlamıyorum insanları s4'te bulunan sorunları kimse gömüyor 2000 lira verdik diye ama 500 liralık telefonda kronik sorun diye bahsedilen problemlere gülüyorum

herkes hata ariyor

• Kasa acıklıgından 2_3 ay sonrada ekran toz problemi baş göstermesin..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmmm10

quote:

TÜM BEYAZ RENKLERDE MEVCUT MU ŞİMDİ BU DURUM..

Maviyi daha görmedim onda da olabilir. Ancak beyazda mevcut.
  • Kardesim bana soyluyorsan ben şakasına takılmıştım ama soyle bi gerçekte var 100 lirada olsa sıfır bi cihaz alsam ve boyle bir sorunu olsa hoşuma gitmezdi diğer sorunlar biraz daha kullanımla ilgili göz ardı edilebilir ama bu direk göze batan bi problem

• bendeki de beyaz forumda okuyunca ışık sızmasını kontrol ettim. böyle bir şey var ama burda okuyana kadar farketmemiştim bile. ayrıca arkadaşın fotoğrafta gösterdiği kadar büyük değil. kenarında küçük bir sızma. farkedilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bemanetoglu

bendeki de beyaz forumda okuyunca ışık sızmasını kontrol ettim. böyle bir şey var ama burda okuyana kadar farketmemiştim bile. ayrıca arkadaşın fotoğrafta gösterdiği kadar büyük değil. kenarında küçük bir sızma. farkedilmiyor.

Hocam zaten kullandığım çoğu cihazda bu mevcuttu. Tabi ki kişiye göre değişir ama çok takılacak bir durum değil.
  • CİHAZIN FİYATI UYGUN DİYE BÖYLE BİR HATANIN OLMASINI DOĞAL KARŞILAMAK MÜMKÜN DEĞİL.. İNSANIN DİREK KARANLIKTA DİKKATİNİ ÇEKİYOR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

Yeni bir sorun daha çıktı iyi mi.. Neyse ki ben siyah alacağım umarım siyahta böyle bir şey yoktur.

Beyaz kullanan arkadaşlar,TelPa ya telefon açıpta sorunu belirtirlerse eğer farklı renklerle değişim olabilir belki bir şansınızı deneyin.

Sorun sadece beyazlarda var diyorlar. Sizde problem yok

hayda önce kamera şimdide ışık sızması problemi.Benimde telefonum beyaz rengti karanlıkta hiç test etmedim.Zaten kamera sorunu yüzünden tekrar kutusuna koyup servise yolladım.Eğer böyle sorun çıkacaksa yeni telefon yada para iadesi isteyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işık sızmasımı çıktı şimdi morelim bozuldu alacaktım ne güzel... Yani telefonun üzerinde delik var gibi bir şey zamanla içersine giren toz ve pislikten bozulur gibime geliyor?
  • arkadaşlar o açıklıktan toz moz dolmaz. telefonun kapağını açarsanız zaten o kısmın tamamen şeffaf olduğunu göebilirsiniz. sim kart yuvaları da aynı şekilde şeffaf. korkmayın boşuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bemanetoglu -- 4 Temmuz 2013; 21:01:44 >
  • Mavilerde daha az- yok sanırım bu sorun. Bunun nedeni Beyazların 1. parti Mavilerin 2. parti olmasından olabilir. Siyahlar 3. partiyse onlarda bu sorunlar yoktur belki de onları beklemek lazım yeni alacaklar!
  • Arkadaşlar BEYAZ kullaniyorum. Ciddiyim benimkinde YOK. Gece resimlerini aticam. Zifiri karanlikta baktim benimkinde yok.

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.