Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (303. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astralll

Işık sızmasımı çıktı şimdi morelim bozuldu alacaktım ne güzel... Yani telefonun üzerinde delik var gibi bir şey zamanla içersine giren toz ve pislikten bozulur gibime geliyor?

AYNEN ÖYLE TOZ TOPRAK NE VARSA DOLAR ZAMANLA..
  • s4 lerde ki sorunlar bu cihazda ciksa denmeyen kalmaz bkz:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=77288364 ama bu cihaz 1200 lira daha ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meraba arkadaşlar ben özgür yeni üyeyim telefonu bugün bir telefoncudan aldım ve bayıldım g senseründe bi sorunla karşılaşmadım inşallah karşılaşmamda ve 3g dede sıkıntı yok ben telefona bayıldım tek kötü ayarlarda ingilizce kısımların olması ama oda kadı kızındada var bu araba ben böyle bir incelik görmedim alanların içi rahat olsun sorularınız olursa burdayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur1998

Meraba arkadaşlar ben özgür yeni üyeyim telefonu bugün bir telefoncudan aldım ve bayıldım g senseründe bi sorunla karşılaşmadım inşallah karşılaşmamda ve 3g dede sıkıntı yok ben telefona bayıldım tek kötü ayarlarda ingilizce kısımların olması ama oda kadı kızındada var bu araba ben böyle bir incelik görmedim alanların içi rahat olsun sorularınız olursa burdayım.

HAYIRLI OLSUN.. RENK NEDİR..
  • quote:

Meraba arkadaşlar ben özgür yeni üyeyim telefonu bugün bir telefoncudan aldım ve bayıldım g senseründe bi sorunla karşılaşmadım inşallah karşılaşmamda ve 3g dede sıkıntı yok ben telefona bayıldım tek kötü ayarlarda ingilizce kısımların olması ama oda kadı kızındada var bu araba ben böyle bir incelik görmedim alanların içi rahat olsun sorularınız olursa burdayım.

bi bakarmısın ısık sızması varmı telefonda resımlerınıde eklersen sevınırım
  • Bende de beyazı var. Işık sızması olayı benim teldede bulunmakta. Zifiri karanlikta, beni rahatsız etmedi. Ama takıntılıysanız uzak durun....

• quote:

Orijinalden alıntı: AVNmouth

Hatasiz telefon olmaz

bu ışık sızması ideos x5 te de vardı alt tarafta. fakat bu kadar bariz belli değildi dikkatli bakınca görülüyordu.
  • arkadaşlar discovery nin şarj cihazıyla samsung s3 u şarj edersem bir
    sorun olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: antiarabesk1

Bende de beyazı var. Işık sızması olayı benim teldede bulunmakta. Zifiri karanlikta, beni rahatsız etmedi. Ama takıntılıysanız uzak durun....

bu beyazların şansına ben siyah siparis verdım benımkınde yokdur buyuk ıhtımal inş olmaz beyazlara gecmis olsun kullanın ole ben sıyahda dırek bakcam varsa gerı verırım
  • çok az belli belirsiz bir ışık var.arkadaşınki bariz belli ama.diyorumki kapağı takarken oturmadımı tam ya da takarken köşede zedelenmemi oldu?
  • desenize beyazları alanların elinde patladı o zaman allahtan almamısım beyaz siyahı bekledım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

Bende çok az bir hissettim ama rahatsız edici değil.
  • quote:

desenize beyazları alanların elinde patladı o zaman allahtan almamısım beyaz siyahı bekledım

Bi arkadaşımda beyazı var yarın onunkine de alıcı gözle bakıp yazarım, kronik mi değil mi belli olur.
  • yahu patlayan birşey yok ne saçmalıyorsunuz siz ya?
  • quote:

quote:

Teşekkür ederim. Beyaz
  • Işık sızması ilerleyen zamanlarda o ışık sızan bölümden ekrana toz girmesine fevkalade bir yol açacaktır.
    Dokunmatik olmayan telefonlarda toz girmesi pek bir problem olmasa da dokunmatik telefonlarda bu ciddi bir problemdir diye düşünüyorum.
    Mümkün mertebe kaliteli bir kılıf alınıp kapatılabilir diye düşünmüyor değilim , tabi iadede edebilirsiniz.
    (Mavilerde problem gözükmüyor , umarım siyahlarda da problem yoktur)

• Arkadaşlar forumda oluşan bir hatan dolayı ilk sayfada hatalar var bu yüzden tekrar hazırlamaya başladım bile.En kısa sürede düzelticelecektir.Ayrıca ışık sızması problemi kesin olarak var mı yok mu kronik mi sonuçlandığında ilk sayfada yer alacaktır.

• Arkadaşlar öyle abartılıcak bişi değil yani bende şimdi okudum öyle dikkat ettim yoksa anlaşılmıyo bile
  • ben size ne olduğunu söyleyeyim.tam o bölgede bir ışıklı bir komponent var ve o kısım şeffaf plastikten.beyaz da ışığı geçiriyor.parlaklığı kısın göremeyeceksiniz parlaklığı artırın iyice belirginleşecek.yani toz püsür girecek biryer değil.
    amma meraklısınız arkadaş telefonunuzda bir problem çıksın diye dua mı ediyorsunuz oturduğunuz yerden?
  • Kapakla alakalı değil. Sanırım üretim hatası. Tek hatası bu olsun.

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.