Şimdi Ara

General Mobile Discovery için Sıcak Fırsatlar (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.152
Cevap
52
Favori
222.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 gün sonunda ( tam 10 iş günü ) (@orhanncl) Orhan bey distribütörlüğünde aldığım 16GB GM Discovery ürünüm geldi.
    Fotoğraflar ekledim, ürün ve Orhan bey hakkında birkaç şey söylemek istiyorum.

Öncelikle bu 15 gün içerisinde her daim desteğini esirgemediği, telefon aracılığıyla beni bilgilendirdiği en önemlisi dürüst ve saygılı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. 3-4 senedir internet üzerinden alışveriş yapıyorum, mağazaların bizleri kazıklamalarına aklım ve mantığım elvermediği için ucuz olabilecek birşey varsa internetten alıyorum. Orhan beyde bu konuda güvenilebilecek bir insan.

Cihaz hakkında söylemek istediklerim ise şunlar. Her iki imei numarasıda kayıtlı. Ürünün kalitesi hakkında en ufak bir şüpeniz olmasın, kutulu garantili ve faturalı olarak geliyor. Benim ürünüm sanırım son parti ürün, üzerinde yapışık ekran koruyucu beyaz kulaklık ve yeni model şarj aleti ile geldi. Ekran çok sıkıntılı bir konu olduğu için denemeler yaptım. IPS ekran var, ölü piksel ve buğu bulunmamakta. Bundan sonra keyfini sürmek kalıyor geriye.

Üründen yine sipariş etmeyi düşünüyorum. Peder ve valide de çok beğendiler. Bekleme süresinden şikayetçilerdi ama ürünü görünce yumuşadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 13 Ocak 2014; 20:29:19 >

• Yorumların ve övgülerin için çok teşekkür ederim Hocam Hayırlı olsun Güle Güle kullanın.
  • Teslimat süresi çok uzun. Yoksa YNS mağzacılıktan satın alacaktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YNS den 25.12.2013 DE verdigim siparişi bekliyorum ahh bir gelsede bende resimlerini paylaşabilsem yıl 2014 hala bekliyorum bir yılmı oldu neeee....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi experience_ -- 13 Ocak 2014; 20:57:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

15 gün sonunda ( tam 10 iş günü ) (@orhanncl) Orhan bey distribütörlüğünde aldığım 16GB GM Discovery ürünüm geldi.
    Fotoğraflar ekledim, ürün ve Orhan bey hakkında birkaç şey söylemek istiyorum.

Öncelikle bu 15 gün içerisinde her daim desteğini esirgemediği, telefon aracılığıyla beni bilgilendirdiği en önemlisi dürüst ve saygılı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. 3-4 senedir internet üzerinden alışveriş yapıyorum, mağazaların bizleri kazıklamalarına aklım ve mantığım elvermediği için ucuz olabilecek birşey varsa internetten alıyorum. Orhan beyde bu konuda güvenilebilecek bir insan.

Cihaz hakkında söylemek istediklerim ise şunlar. Her iki imei numarasıda kayıtlı. Ürünün kalitesi hakkında en ufak bir şüpeniz olmasın, kutulu garantili ve faturalı olarak geliyor. Benim ürünüm sanırım son parti ürün, üzerinde yapışık ekran koruyucu beyaz kulaklık ve yeni model şarj aleti ile geldi. Ekran çok sıkıntılı bir konu olduğu için denemeler yaptım. IPS ekran var, ölü piksel ve buğu bulunmamakta. Bundan sonra keyfini sürmek kalıyor geriye.

Üründen yine sipariş etmeyi düşünüyorum. Peder ve valide de çok beğendiler. Bekleme süresinden şikayetçilerdi ama ürünü görünce yumuşadılar

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu kılıfı nerden temin ettiniz ve telefona tam olarak oturuyor mu yoksa orjinal kılıf olmadığı bariz belli mi, kalitesiz mi? Birde şarj aletinde sıkıntı var mı acaba?

• omeraydn kullanıcısına yanıt
    http://www.sanalpazar.com/General-Mobile-Discovery-Kilif-Flip-Cover-Orjinal-Camli__isp13084472?malid=SONGEZ

Bu siteden aldım fakat, kapanmış olarak gözüküyor. 18TL ye aldım ben kılıf kalem 2 ekran koruyucu şeklinde.

Kılıf tam oturuyor, sorunsuz bir şekilde çağrılarada cevap veriyor. Pencereden rahatsız olurum dersen düz olanları var sanalpazarda. Oradan bakabilirsin. Şarj aleti sorunsuz ama bende kabloyu beğenmedim. Sert girip-çıkıyor o yüzden evdeki samsung telefonun kablosunu kullanıcam. İyi günler..

• quote:

Orijinalden alıntı: experience_

YNS den 25.12.2013 DE verdigim siparişi bekliyorum ahh bir gelsede bende resimlerini paylaşabilsem yıl 2014 hala bekliyorum bir yılmı oldu neeee....

09.01.2104 benim sipariş sanırım şubat'ı bulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: raver

quote:

YNS den 25.12.2013 DE verdigim siparişi bekliyorum ahh bir gelsede bende resimlerini paylaşabilsem yıl 2014 hala bekliyorum bir yılmı oldu neeee....

Gelirse şanslısınız ...
  • Son 4-5 sayfayı okudum ama anlamadım, bu yns ne ayak, neden bu kadar sürü fiyat veriyor be neden 15-20günde gönderiyor Ürünleri, bir mal ya elindedir gönderirsin yada tedarikçinden temin eder gönderirsin, yani illa 10iş günü nedir. Birde faturanın promosyon diye düzenlemesi olayı nedir

• Sizin ki neden bu kadar gecikti arayıp bilgi falan verdiler mi bari?
    @experience_

Bu arada teşekkürler bilgiler için
    @CanERYVZ
  • bende 26 sında sipariş ettiğim ürünü beklemekteyim(bir yakınıma) arayıp bilgi vermişler telpa nedeniyle bu günde orhan bey saolsun beni bilgilendirdi yarın bir parti geleceğini ve kargolanacağını

10 günlük tedarik süresi muhtemelen erken sipariş usulu çalışıyor olabileceğinden (şaet bu durumda ben ithal etsem indirim yapardım ona göre ürün getireceğim nede olsa Türkiye ye ) tarzı bir nedenden olabilir diye düşünüyorum fakat orhan beye güvenipte aldık stelerini sistemlerini detaylıca inceledim telefonda görüştüm bu şekilde verdim siparişi şayet 580TL -100 TL Enpara ile yılbaşı öncesi 480 e mal oldu bakalım bekliyoruz çarşamba elimizde olacak inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeraydn

Sizin ki neden bu kadar gecikti arayıp bilgi falan verdiler mi bari?
    @experience_

Bu arada teşekkürler bilgiler için
    @CanERYVZ

Evet cumartesi günü arayıp bilgi verdiler .Orhan beyde aradı bilgi verdi telpa ile ilgili bir sorun varmış .Firma ürün göndermemiş öyle söylediler .Telefon geldiginde (artık ne zaman gelirse) buradan resimlerini paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Son 4-5 sayfayı okudum ama anlamadım, bu yns ne ayak, neden bu kadar sürü fiyat veriyor be neden 15-20günde gönderiyor Ürünleri, bir mal ya elindedir gönderirsin yada tedarikçinden temin eder gönderirsin, yani illa 10iş günü nedir. Birde faturanın promosyon diye düzenlemesi olayı nedir

+1
  • quote:

Son 4-5 sayfayı okudum ama anlamadım, bu yns ne ayak, neden bu kadar sürü fiyat veriyor be neden 15-20günde gönderiyor Ürünleri, bir mal ya elindedir gönderirsin yada tedarikçinden temin eder gönderirsin, yani illa 10iş günü nedir. Birde faturanın promosyon diye düzenlemesi olayı nedir

konuya hakim değilm ama vergiyle alakalı bi durum olabilir
  • quote:

sonuna kadar katılıyorum başlığı düzenlesek daha iyi olacak
    ysn özel discovery tel. başlığı diye

en son gg kampanası daha hızlı ve daha ucuza geldi
    daha kendi kafasınca 1 ay bekletirler dedi adam 2 gün sonra kargoya verdi yolda geliyor.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abizer -- 14 Ocak 2014; 2:56:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muh.sar

Siyah mevcut hocam son sürüm tabiki. Ekran konusunu hic duymadim biraz daha açar mısın. Ben de ona gore tedarikciye sorayim. Tlfnlar telpa garantili yani piyasadakiler nasilsa bendekiler de oyledir. Bu arada ben tedarikçi degil aracıyım hocam sizin adınıza fatura kestirip ödemeyi ben yapiyorum ve sizin muhatabinız ben oluyorm.

Edit : sanalpazar ilanim
    http://www.sanalpazar.com/General-Mobile-Discovery-Cep-Telefonu-16-Gb-Siyah__isp14027066

Forumdan alacaklar için 20 tl indirim yaparim

20 gun bekleyeceginize alin bu arkadastan, 20 tl fazla verirsiniz ama strese girmessiniz. Hemde forumdan biri kazanmis olur

• 500 tl alışverişe 100 tl puan veren bi banka kampanyası çıksa da alsak. aslında n11 de 50 lira verse bile iyi bi fiyata gelir çekle
  • N11 kampanyada yapsa maximum 60 tl kullanacağız. onunda 25ini çeke versek 35 tl indirim olur 50de kart verir. Gittigidiyorda telpa garantili telefon 600 tl. 50 bonus + 30 tl %5 indirimi + 10 tlde avantajixden gelse 510TL ye gelir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: raver

quote:

Gelirse şanslısınız ...

o ne demek öyle gelmeme durumudamı var?
  • General Mobile Discovery 16GB

659,00 TL BKM ile ödenirse 15tl düşer 644TL ye gelir.
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.