Şimdi Ara

General Mobile Discovery için Sıcak Fırsatlar (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.153
Cevap
52
Favori
222.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşıma aldığım ürün bu sabah eline ulaşmış müsait bir zamanda foto vs atarım sanırım orhan beyede ayrıca teşekkür ederim ilgilendi bilgilendirdi durumla ilgili
  • Bu eski model ile yeni model nedir arkadaşlar? Farklı farklı olabiliyor mu yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkmon

Arkadaşıma aldığım ürün bu sabah eline ulaşmış müsait bir zamanda foto vs atarım sanırım orhan beyede ayrıca teşekkür ederim ilgilendi bilgilendirdi durumla ilgili

Ben tesekkur ederim hocam hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyorda %5 indirim- 50 tl bonus- avantajixle

502 lira gibi bir fiyata denk geliyor 4 gb olanı hesapta yanlış olabilir kendinizde göz atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelor

28 inde verdiğim siparişin faturası dün Sürat kargo ile,16 gb beyaz GMD bugün Mng ile geldi.8,5 tl kargo aldılar,artık olsun diyoruz ne yapalım.

az önce firmayla görüştüm,mahcup oldular ve kargo ücretini iade edeceklerini bildirdiler.Saygılar
  • Arkadaşlar YNS den ürün alıp kargo ücreti ödeyen arkadaşlar varsa ödedikleri kargo faturasının resmini ve banka iban numaranızı YNS ye mail atarsanız geri ödemeleri yapılacak bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanncl -- 15 Ocak 2014; 15:08:04 >
  • Yardımlarından ve ilgiden dolayı Orhan Bey'e teşekkür ederim. Gerekli bilgileri tarafıma bildirmenizi bekliyorum...
    An itibariyle YNS'den sipariş geçtim umarım istediğimiz sorunsuz bir alışveriş olur. Bakalım kaç günde gelecek kargomuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adonise

Yardımlarından ve ilgiden dolayı Orhan Bey'e teşekkür ederim. Gerekli bilgileri tarafıma bildirmenizi bekliyorum...
    An itibariyle YNS'den sipariş geçtim umarım istediğimiz sorunsuz bir alışveriş olur. Bakalım kaç günde gelecek kargomuz...

Ben teşekkür ederim Saygılar.
  • Sipariş 31 aralık, ürün kargolandı mı acaba müşteri hizmetlerine ulaşamadık.
  • Arkadaşlar şu yeni ve eski Model arasındaki farkı soyleyebilirmisiniz? ?

• emrreee kullanıcısına yanıt
    ben 30u akşamı verdim, bugün aradım bugün yollanacak dediler ama cebe mesaj yolluyolarmış kargo olayını bi şey yok daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

ben 30u akşamı verdim, bugün aradım bugün yollanacak dediler ama cebe mesaj yolluyolarmış kargo olayını bi şey yok daha.

Aynı şekilde banada bugün kargoya verilir dediler gelen giden bişey yok.

• Veee sonunda 25.12.2013 de YNS den aldıgım telefon bugün geldi.Resimlerini paylaşmama gerek yok daha önce arkadaşların paylaştıkları ile aynı kutu içerigi ve telpa garanti belgeleri tam ayrıca imei sorgulaması yapıldı herşey çok güzel .Telefon enson sürüm ve film yapıştırılmış olarak geldi.

Başta distribütör ORHAN bey olmak üzere tüm YNS çalısanlarına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim (Adamları baya fırçalamaıştım ama onlar sakin kalarak bana yardımcı oldular ) :)
    700 tl olan telefonu 480 tl ye satın alımış oldum (580-100 enpara) +üçretsiz kargo daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi experience_ -- 15 Ocak 2014; 20:50:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: experience_

Veee sonunda 25.12.2013 de YNS den aldıgım telefon bugün geldi.Resimlerini paylaşmama gerek yok daha önce arkadaşların paylaştıkları ile aynı kutu içerigi ve telpa garanti belgeleri tam ayrıca imei sorgulaması yapıldı herşey çok güzel .Telefon enson sürüm ve film yapıştırılmış olarak geldi.

Başta distribütör ORHAN bey olmak üzere tüm YNS çalısanlarına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim (Adamları baya fırçalamaıştım ama onlar sakin kalarak bana yardımcı oldular ) :)
    700 tl olan telefonu 480 tl ye satın alımış oldum (580-100 enpara) +üçretsiz kargo daha ne olsun

Hayırlı olsun hocam Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

Hocam ürünü son alan kişilerden olarak şark kablosunu ve yuvasını değerlendirebilir misin? Elinde başka kablo varsa onunla kıyaslar mısın ? Hayırlı olsun güle güle kullan. Bende ayın 31'inde sipariş verdim sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım

Hocam ben her hangi bir sorun göremedim. (takınca giriyor - çekince çıkıyor :)
    Elimde ise kıyaslayacak kadar daha iyi bir kablo yok malesef.

Lâkin ileride bir sorun çıkarırmı ? bunuda hiç birimiz bilemeyiz.

• Bu telefonu 3 ay önce aldım ancak fazla konuşmadığım hatta internet bile kullanmadığım halde şarjı iki gün zor gider oluyor. Her akşam şarj eder oldum.

Aynı sıkıntıyı yaşayan varmı aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Bu telefonu 3 ay önce aldım ancak fazla konuşmadığım hatta internet bile kullanmadığım halde şarjı iki gün zor gider oluyor. Her akşam şarj eder oldum.

Aynı sıkıntıyı yaşayan varmı aranızda?

android telefonlar için 2gun güzel performanstır.
    nerde o taş gibi 2 hafta şarjı giden nokialar :)

nokia c3 1 hafta gidiyor şarjı :)
  • http://www.n11.com/general-mobile-discovery-4-gb-1adetflipcover-1adetekranfilmihediye-telpa-garantisinde-P16239789

ürün çekle 564 liraya geldi.tam da 56 liralık çekim vardı.56x10=560

10 dk. da onaylayıp 1.5 saat sonra kargo no girdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35ben35 -- 16 Ocak 2014; 0:31:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarbay571

quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

Hocam ürünü son alan kişilerden olarak şark kablosunu ve yuvasını değerlendirebilir misin? Elinde başka kablo varsa onunla kıyaslar mısın ? Hayırlı olsun güle güle kullan. Bende ayın 31'inde sipariş verdim sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım

Hocam ben her hangi bir sorun göremedim. (takınca giriyor - çekince çıkıyor :)
    Elimde ise kıyaslayacak kadar daha iyi bir kablo yok malesef.

Lâkin ileride bir sorun çıkarırmı ? bunuda hiç birimiz bilemeyiz.

Orjinal şarj kablosu bu Son aldığım telefonda da sert girip çıkıyor ben daha öncekini tabletin USB kablosu ile sarj ediyordum. Bir sorun yok ama en iyisi samsung şarj aleti kullanmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi experience_ -- 16 Ocak 2014; 1:59:51 >

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.