Şimdi Ara

General Mobile Discovery için Sıcak Fırsatlar (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.152
Cevap
52
Favori
222.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gsromeo

Bende yns den aldım....16 gb 580 tl....bonuscard 4 e böldü...

bizim aldığımız telefonlarda şarj soketi problemli seri denk gelebilirmi...servis bu arıuzayla ilgili sorun çıkarıyormuş...kullanıcı hatası ..garanti dışı arıza vs.

O nasıl oldu ?
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de herkes sözlüğe göre haraket ediyo zaten hocam hiç alakası yok bence kimse kimseyi aldatmıyo stokta var teslimat süresi 10 iş günü herşey açık açık yazılmış ne aldatması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Orijinalden alıntı: orhanncl

Çok teşekkürler hocam aynen böyle ürün alan arkadaşlardan yorum bekliyorum olumsuz yorumları hep alışveriş yapmamış olan arkadaşlar yapıyor.

şu şekilde yapabilirsin, forumda yapanlar var. gereksizler bölümüne benden telefon alanlar diye konu aç, senden telefon alanlara şuna discovery satılmıştır şeklinde mesaj at, konuya da çağır alanı. senin mesajını alıntı yapıp cevaplamalarını iste geldiğinde telleri. imzana da konu linkini koyarsın. referans gibi olur sana, güzel de olur. herkese ayrı laf anlatmaya çalışmazsın. benim tel gelince bu fikri verecektim madem soran oluyor şimdi yazayım dedim.

Teşekkürler önerin için hocam dikkate alacağım.

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Onun cevabını verdim o konuda.. ayrıca tüm yorumları incelerseniz çoğu insan aynı fikirde.http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=86362856

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 11 Ocak 2014; 17:37:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

quote:

YNS sayesinde de gördük ki ülkemizde telefondanlardan ne kadar fahiş fiyatlarla kar alınıyor. YNS 580'e satarak da kar yapıyor, diğer firmaları, 700'e satanları da varın siz düşünün ne kadar kazanıyor.

faturaya "kampanyalı" yazmaları.. bir nevi bu fiyata satmalarında temel nedendir, ürünleri promosyonlu gösterip vergiden kaçıyorlar, hepsi bu

edit: n11 in de bu kadar çek dağıtmasının nedenide bu.. vergiden belli oranda muhafiyet sağlıyorlar.. diğer firmalara karşı rekabet koşulları adı altında..

Yanlışınız var hocam , faturası ne kadar fiyata kesilmişse o derece vergi verilir. Adamlar 650 700'den satsa, 500 550 lira fatura kesseler o zaman vergi kaçırmış olurlardı. Misal ben markette çalışırken günlük 500 liralık satış yapardım ama ancak 50 liralık fatura keserdim

bu iş anlık fatura ile değil.. o vergiyi dönem sonu öderken belli olur, yapılan promosyonlar girdi çıktı gibi muhasebeleştirilir ve o şekilde ödenir, şirketlerin zarar yazıp bazı vergilerinden kaçınması en bilindik örneklerinden,
    belgeleriyle ispat edelim o zaman
    http://www.bilgilidenetim.com/promosyon-urunleri-ve-esantiyon-urunlerin-katma-deger-vergisi-karsisindaki-durumu.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

quote:

bizim aldığımız telefonlarda şarj soketi problemli seri denk gelebilirmi...servis bu arıuzayla ilgili sorun çıkarıyormuş...kullanıcı hatası ..garanti dışı arıza vs.

O nasıl oldu ?

Ocak ayi icin bonuskartin kampanyasi var.. 75;tl uzerini ucretsiz 4 e boluyor..alisveridi yapmadan once msj ile katilim yapmalisiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

O nasıl oldu ?

Ocak ayi icin bonuskartin kampanyasi var.. 75;tl uzerini ucretsiz 4 e boluyor..alisveridi yapmadan once msj ile katilim yapmalisiniz...

varsa bi link alabılır mıyım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O nasıl oldu ?

http://www.garanti.com.tr/4taksit

Sadece msj ile bilgilendirilen diyor musteriler icin diyor.. Ama msj attim..onayladilar.. 4 e bolduler...

Ekstreye once tek cekim yansiyo...3 gun sonra 4 e bolunuyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O nasıl oldu ?

http://www.garanti.com.tr/4taksit

Sadece msj ile bilgilendirilen diyor musteriler icin diyor.. Ama msj attim..onayladilar.. 4 e bolduler...

Ekstreye once tek cekim yansiyo...3 gun sonra 4 e bolunuyor

tesekkur ederım .

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: sfiber

quote:

Orijinalden alıntı: orhanncl

Arkadaşlar maaşaallah Herkes siparişim geldi diye ürünün faturanın resmini koyarken kimse yorum yapmıyor bi aksaklık olduğunda herkes yorumlara başlıyor :)

02.12.2013 tarihinde hızlıal dan hızlı gönderi diye discovery aldı bi arkadaşım sonra aynen böyle bir sorun yaşandı ve ürün 12. gün eline ulaştı böyle aksaklıklar yns ye has değil tüm firmalarda yaşanabilir sonuçta bu ürünü satanlar üretmiyor. Ürün alan arkadaşların anlayışla karşılayacağını düşünüyorum.

Yns nin cebinde 5 kuruş para yok.evlerini mağaza diye gösteriyorlar.siz stokda var diyip satin aldiğinizda ise 15 gün bekliyorsunuz çünkü adamlat sizin paranızla alışveriş yapıyor.yani bu adamlardan aldıpınız telefon olaki bozuk çıktı ayvayı yediniz çünkü bu adamlar zaten işletme bile değil sizin ürünüzle ne kadar ilgilenicekki.bana göre gidin başka kampanyalardan yararlanın.normaide yns umrumda bile olmaz ama bu yns adı duyulduğundan beri yeni üyelikler yns ye övgü yapdırıyor.gelin siz düşünğn bu yeni üyelikler kim.einstein olmaya gerek yok.çok itici bir relşam yapma şeklin var yns senin yaptığını bir dönem pcdepoda yaptı şu an forum adamları anladı satışları düştü.sen böyle gidersen ticaret hayatın başlamadan biticek.çünkü burdaki insanlar keriz olsaaydı uygum telefon aramak yerine bir tele 2.5 verirlerdi.

Size iyi çalışmalar,size ve yeni üye olup yns ye aşkla bağlandığını belirten herkese.öptüm.

Gelen Telefon bozuk çıkarsa YNS ile ne alakası var acaba anlayamadım ? Bu ürüne TELPA bakmıyor mu ? Ben N11'den Puma Motorsport kol saati aldım geldiği gibi fark ettim ki sürekli geri kalıyor, Distrübütör ERSA ile görüştüm bize kargo ile gönderin dediler. Aldığım yer ile ne alakası var şimdi saatin garantisi yok mu ?

Ben 6-7 yıldır neredeyse her gün bu foruma girerim takip ederim. GM Discovery için en sıcak fırsat YNS özellikle elinde parası olup da çekle puanla taksitle uğraşmak istemeyenler için. Tek 580 liraya başka yerde var mı , yok. O halde 3 kuruş para kazanmaya çalışan insanlara da engel olmamak lazım, adam burada o kadar uğraşıyor. Bu firmanın tek eksi yanı 15 gün kadar bekletmesi , ben bekledim çünkü cihazı kendime almadım, aldığım kişi de sorun değil beklerim dedi, yoksa medimarkttan 700 liraya alacaktı.

YNS sayesinde de gördük ki ülkemizde telefondanlardan ne kadar fahiş fiyatlarla kar alınıyor. YNS 580'e satarak da kar yapıyor, diğer firmaları, 700'e satanları da varın siz düşünün ne kadar kazanıyor.

Faturaya buyuk harfle promosypn bouna yazmiyorlar bence. Promisyon urunun kdv si farkli hukumlere tabi, firma da bunu kullaniyor. İleride turk ticaret kanunu madde 55 nedenie uzulebilirler

• Sürekli alıntı yapmak yerine cevap yazsanız..
  • -Vakifbank World kredi kartına taksit ile,
    -Bilindik internet sitelerinden,
    -4 veya 16 farketmez

en uygun nereden alabiliriz?
  • Kardeşim telefon bayiliği yapıyor. 4gb'i 540tl, 16ligi ise 630tl.ye aldıklarını söylüyor. 580tl.ye nasıl satıliyor diye bana soruyor. Bende size sormak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: manjimaru

Kardeşim telefon bayiliği yapıyor. 4gb'i 540tl, 16ligi ise 630tl.ye aldıklarını söylüyor. 580tl.ye nasıl satıliyor diye bana soruyor. Bende size sormak istiyorum

İste reklammis aite tanitimiymis falabn sanirim kimse kesin birsey bilmiyor acikcasi.

Telefonu gelenler sansli ayrica gelen telefonlarda ariza falan cikmayanlar daha da sansli cunku geri iade islemleriyle falan ugrasmiyorlar. Ugrasmak isteseler kim bilir nasil maceralar ortaya cikacak.

• orhanncl kullanıcısına yanıt
    Stokta olmasi demek deponda olmasi demek de neyse..

• takip..
  • Ben sipariş verdim yns'den. Ulaştığı zaman detaylıca anlatacağım ne var ne yok. Ayrıca bu konuyu sayfa sayfa tek tek okudum. Telefonu ulaşanlar 1-2 fotoğraf koymuşlar. İyi alışverişler.
  • Artık herkes YNS nin ne olduğunu biliyor arkadaşlar bu forumda YNS den ürün almak isteyen herkes benimle bağlantıya geçer ürün alan herkes ürünleri gelince yazdılar ve benim ilgi ve alakamdan memnuniyetlerini bildirdiler Hepsine Tekrar teşekkür ediyorum herzaman da ilgilenmeye devam edeceğim. YNS hakkında olumsuz yorumları kimse dikkate almıyor artık bu kampanya devam ettiği sürece ve bittikten sonra da tüm YNS müşterilerimin ürünleri teslim olana kadar ilgi ve alakam devam edecek Başka kampanyalarda da inşaallah dh de tüm forum üyelerine özel ilgi ve alakaya devam edicem.

580 TL ye bu cihazı fırsat olarak değerlendirenler kazançlı çıktı ve çıkmaya da devam edecek bu sıcakfırsatlar konusu altında en sıcak fırsatı her zaman sunmaya devam edeceğim ve bundan çok mutluyum. Herkese Hayırlı Alışverişler.

https://www.ynsmagazacilik.com/885146

Distribütör ID: 885146

Her zaman sorularınızı yanıtlamak üzere buradayım.

• discovery 16 gb ürünün beyazında yokmu acaba
  • telpa bile bayi kodu ile 4 gb olanı 580 tlye satarken bu fiyat nasıl oluyor ben anlamadım ?
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.