Şimdi Ara

General Mobile DİSCOVERY 2 Kullanıcıları Kulubü ★★★ DİS2/DİS2 PLUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz ile İlgili Bilgileri Yazmaya Başlamadan Önce Tüm Foruma, Cihaz Sahiplerine ve Cihaza Sahip Olmak İsteyen Arkadaşlara Kulübümüzde Keyifli Vakitler Geçirmelerini Diliyorum. İyi Forumlar

General Mobile Discovery 2 Teknik Özellikleri:

5 inç IPS Full HD Ekran
    140,4 x 69,1 x 7.9 mm boyutlarında ve 130 g ağırlığında
    13MP Hızlı Flaşlı Kamera, 5MP Selfie Kamera
    MediaTek MT6592T 8 Çekirdekli 2 GHz Cortex-A7 işlemci
    16 GB Hafıza ve 2 GB Ram
    3G Görüntülü Görüşme
    Android 4.4.2 KitKat

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY2 VE DİS 2 PLUS KULLANICILARI LÜTFEN EKLE DEYİN EKLEYELİM SAYIMIZ ÇOĞALSIN

@selo_33
    @ekmek arası ekmek
    @Want to
    @metin
    @CooL_ROMEO
    @D-Assault
    @byegeli35
    @Phantaso94
    @taha178
    @erengiray1
    @bayramses
    @18_Eren
    @Al1mert
    @sak0575
    @Sooso EKLENMEK İSTEYENLER BİLDİREBİLİRLER !
    @Dar-ül Harb

NOT: 16 GB hafızası bulunan Discovery 2, yaklaşık 12.5 GB boş hafıza ile gelmekte. Geri kalan alan ise işletim sistemi ve bazı uygulamalar tarafından kullanmakta.

Ağustos ayının ilk haftasında 888 TL fiyatı ile satılacak olan Discovery 2 yüksek performansı, ortalama bir kamerası ve büyük ekran boyutları ile bu fiyat segmentinde güzel bir alternatif olmuş. Artırılamayan hafıza ve değiştirilemeyen batarya ise eksik yönleri olarak ön planda.
    kaynak:https://www.yeniakit.com.tr/haber/iste-general-mobile-discovery-2nin-ozellikleri-ve-fiyati-31465.html

İşte General Mobile Discovery 2'nin özellikleri ve fiyatı(Teşekkürler kaynak sahiplerine)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo_33 -- 13 Şubat 2021; 21:18:3 >

• "Disco2 + için daha fazla bilgi almak için tıklayınız" kısmında tıklayamadım düzeltirseniz
  • Ekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temiz, faturalı garantili full kutuluGM DISCOVERY II satış ilanı için tıklayınızhttp://forum.donanimhaber.com/m_106547464/f_//tm.htm#106547464
  • mesaj silindi teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo_33 -- 13 Şubat 2021; 21:19:15 >
  • Beni de ekleyin.

• discovery 2+ ekleyin
  • Ekleyin. (2)
    --------------
    Cihazda birkaç çizik var. Garanti kapsamına girer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha178 -- 6 Haziran 2015; 22:11:00 >

• Eklermisiniz Discovery 2
  • Konuya eklenince ne oluyor,
    Bende disco 2 kullanıyorum
  • Hocam beni çıkarın isterseniz ben cihazı kullanmıyorum.Zamanında bekledim bu telefonu evet ama hem çok gecikmesi yüzünden hemde tasarımı yüzünden soğudum bu telefondan almadım dolayısıyla
  • Ben sadece bir hatanın düzeltilmesi için mesaj attım telefonu kullanmıyorum beni çıkarın isterseniz .
  • Klubunuz hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle.
    Sizin telefonlarda bu kadar ısınıyor mu ya? Bende ayrıca sahte şarj aleti uyarısı veriyor şarjdayken. kapatıp şarj edincen error please out the charger gibisinden bişey diyor. note 4 şarjı ile denedim bir kere sorunsuz. şarj ömrü azaldı gibi alalı bir kaç ay oldu bataryanın sağlıklı olup olmadığını nerden kontrol edebilirim.

not: hala tel i almayı düşünen varsa 200 tl ekleyin mx4 pro alın. (evet dis2+ size en az 1000 tlye giriyor Turkcell vıdıfın falan alınca)
  • mesaj silindi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo_33 -- 1 Şubat 2021; 6:11:7 >
  • arkadaşlar, kardeşim discovery 2 kullanıyor...
    1 haftadır, bütün ses parametreleri full açık olmasına rağmen,
    telefonda hiç ses yok..
    ne çalarken, ne video, ne oyun da..
    önerisi olan var mı?
  • Kardeş birkaç kez yeniden başlat telefonu uğraş biraz ayarlarıylada olmadı garantiye ver çünkü başka şansı kalmaz donanımsal sıkıntı demektir diğer arkadaşlarada duyurulur başka bir fikri olan varsa söylesin kardeşimize yardım edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo_33 -- 21 Haziran 2015; 19:38:25 >

• Yahu beyler bu telefon ile alakalı 3 problemim var.
    1)aşırı ısınma.ulan telefonu eline aldıktan 10 dakika sonra ısınır mı bir telefon?
    2)şarj sorunu.hemen bitiyor, şarja taktığımda telefonu kullanırken şarj neredeyse dolmuyor bile.şarj ömrü azaldı.
    3)bu sorun sonradan ortaya çıktı.mesaj yazarken klavye takılıyor zaman zaman.klavyeye basıyorum, 4-5 saniye telefon donuk kalıyor..deliriyorum böyle olunca.tabii her mesaj yazışımda böyle olmuyor,olsa teli kırardım herhalde.
    Bu dertlere deva olabilecek olan var mıdır acaba?

• boyutları kısmına 20 tl boyutunda yazarsan sevinirim. bir kaç milimle aynı sayılır. kılıfa koyuyorum kenarları hafif kıvrılıyor taşmıyor. alacak şanslı müşterilerin (yeni kurbanların) boyutlarını anlaması konusunda yardımcı olur. kalın kılıf almayın bu arada aşırı ısınınca dokunmatik hasar görüyor. pişman oldum. acaba soğutma özellikli kılıf bulabilir miyiz?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.