Şimdi Ara

General Mobile DİSCOVERY 2 Kullanıcıları Kulubü ★★★ DİS2/DİS2 PLUS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    TAMAM HACI BENCE YAZMAYA GEREK YOK HERKES ALTI OKUYOR ZATEN DAHA DOĞRUSU OKUSUN ARAŞTIRSINLAR BİZ DOĞRU DÜRÜST ARAŞTIRMADAN ALDIK BÖYLE OLDU İŞTE..
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo_33

TAMAM HACI BENCE YAZMAYA GEREK YOK HERKES ALTI OKUYOR ZATEN DAHA DOĞRUSU OKUSUN ARAŞTIRSINLAR BİZ DOĞRU DÜRÜST ARAŞTIRMADAN ALDIK BÖYLE OLDU İŞTE..

Ana Konunun Admin'i bile üründen bezmiş :D

Ben 5800'dan geçtiğim için olsa gerek çok fazla şikayetçi değilim...
    Belli Başlı konular

- Şarj az gidiyor
    - Şarj yavaş doluyor
    - Şarjda iken telofonu kullanırsan şarj dolmuyor aksine eksilmeye devam ediyor.
    - Dokunmatik hassas değil
    - Gündüz güneşin altında bile çekilen fotoğraflar karanlık çıkıyor
    - Gece fotoğraf çekimleri kötü
    - Genel olarak şebeke çekimi ve 3G internet çekimi zayıf
    - Ahize kulaklık sesi çok düşük, gürültülü ortamlarda karşındakini zor duyuyorsun.
    - Dahili hoparlör zayıf ve stereo değil
    - Çağrı cevapsız, son arama kısmı menüsünü hiç beğenmedim. Son arayan numarayı arayana kadar 4 kere tuşa basmak gerekiyor. Cevapsıza basıyorsun sık arananalar çıkıyor, sonra sen cevapsıza basıyorsun cevapsız arayanların listesi çıkıyor, sonra en üsttekine basıyorsun son cevapsızı tam ekran açıyor sonra bir daha üstüne basıyorsun öyle aramaya başlıyor... Rezil tek kelimeyle...
    - Aynı şekilde aramayı sonlandırmak için kocaman kırmızı kapat düğmesi var ama ne hikmetse ben bir türlü basınca algılatamıyorum. Ya bekletme düğmesine ya kaydetme düşmesine basmışım gibi algılıyor
    - Telpa hiç güncelleme yapmıyor, telofonu komple rafa kaldırdılar sanırsam...

• Zaten bu cihaza güncelleme beklemek olmaz. Kendi arayüzü çok buglu ve kasıyor. En iyisi miui rom kurmak. miuipro.ru/rommgr/device_view/317/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Want to kullanıcısına yanıt
    Üstad bu telefonu bugün elime alıp rarayüzünü test ettim bayağı seriydi yahu. Ekran çözünürlüğü ve seriiğine bayıldım yani. eve geldim bir bakayım nette ne diyorlar diye telefondan soğudum valla. Bir terslik yok mu derisiniz?

Bu arada bunu almasaydın zenfone 5 mi alırdın yoksa başka bir şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Üstad bu telefonu bugün elime alıp rarayüzünü test ettim bayağı seriydi yahu. Ekran çözünürlüğü ve seriiğine bayıldım yani. eve geldim bir bakayım nette ne diyorlar diye telefondan soğudum valla. Bir terslik yok mu derisiniz?

Bu arada bunu almasaydın zenfone 5 mi alırdın yoksa başka bir şey mi?

G7 en güzeli

• Rom yapmaktan fazla anlamam ama Discovery 2 için Aosp rom üzerine zenphone rom yaptım. Birazdan upload ederim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_107529203/f_//tm.htm#107529203
    Romu upload ettim konuya beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Want to -- 1 Temmuz 2015; 23:04:17 >
  • Admine yani bana sormak istersen reis ben zenphone 5 ide H G7de almazdım zenphone 5 hatta 1 dis2 plus yapmaz zaten
    ->> huawei bazı konularda dis2yi geçer fakat 2000 MHz octa core işlemcisi ile
    > bununla birleşen rami ile
    >1080 x 1920 FHD çöz 441 PPİ (ascend g7 267 ppi ile sınıfta kalıyor) ekranı ile
    >130 g hafifliğiyle
    >ekran boyutunun 5 inç olması ile
    >tasarımının üstün olması ile bence bir tık önde sonuçta ikiside çin malı biri sadece Türkiyede bir dizi işleme tabii tutulup distribitür garantisi ile piyasaya sürülüyor ama dediğimiz gibi eksiği çok kardeşlerim ne yapacağımızı da bilmiyorum . Pek rom taraflısı bir insan değilim ben telefonun orjinalliğinin bozulacağını düşünüyorum. Birde rom zoruma gidiyor sanki çabuk bozulacak gibi hissediyorum.

• selo_33 kullanıcısına yanıt
    Hocam beni buraya davet etmişsin ama sorduğum sorunun cevabını biliyormusun.

Telefonun sistem dosyaları sonrası boş alanı 12 küsür gb, yalnız telefonu pc ye bağlayınca hafızayı toplam alan 6 kullanılabilir alanı da yaklaşık 6 gb gösteriyor, bunun sebebi nedir bilginiz varmı. Telefona hiçbir program kurulmadı komple içi boş.
    Sistem windows7.
  • ekleyebilirmisiniz beyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha178

Ekleyin. (2)
    --------------
    Cihazda birkaç çizik var. Garanti kapsamına girer mi ?

General Mobile DİSCOVERY 2 Kullanıcıları Kulubü ★★★ DİS2/DİS2 PLUS
    General Mobile DİSCOVERY 2 Kullanıcıları Kulubü ★★★ DİS2/DİS2 PLUS

aynı yerden benimde çatladı şarj girişi yerinden ve ben bu çatlamalar oluyor diye çok narin davrandım. Bir sabah bir baktım çatlamış ama götürmedim garantiye felan o şekilde kullanıyorum :S

• ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle telefona hiç SD kart taktınız mı vede pcye bağlarken daha doğrusu bağladık ve çıkarttıktan sonra telefon hafızası güncelleniyor felan demesi lazım onu dedikten 1 dk sonra filan bir daha tak pcye bu sefer ne yazıyor değerlerde söyler misin abicim bir ?
  • byegeli35 B kullanıcısına yanıt
    mesaj silindi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo_33 -- 1 Şubat 2021; 6:12:31 >
  • tamamdır
  • byegeli35 B kullanıcısına yanıt
    ORTALIK ŞENLENSİN SORUNLAR ÇÖZÜMLENSİN SORUNSUZ BİR DÜNYA İLE YENİ GÜNLERE MERHABA DİYELİM ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo_33 -- 1 Şubat 2021; 6:13:12 >
  • Çerçevede çatlak oluşup garanti kapsamında yaptıran oldumu benim tlf dada şarj soketi altında çatlama olmuştu sonunda parça şeklinde kopma oldu servise goturucem

• Ekleyin hocam.
    Ya sizin telefonda da ilk aldığınızda twitter facebook vs. yüklü müydü? İnternetten birkaç incelemeye baktım onlarda yüklü değilmiş (Yani kendileri silmemişler.) Benimkinde yüklüde merak ettim

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Discovery 2+ rootsuz rom yedeğini atabilecek var mı gerekirse paypal dan para atabilirim

• Allah belasını versin bu telefonun şarj girişi çatladı. Köseler catladı. Sistem acaip kasıyor. Aldıgıma bin pişmanim

• arkadaşlar discovery 2 kullanıyorum ısınma ve şarj sorunu bendede var.. Ama asıl sorunum rehber ve son aramalar bazen görünmüyor.. Biraz bekleyip tekrar girersem geliyor.. Sinir etti beni.. Bu sorunla karşılaşan, yada bir çözüm önerisi olan var mı? Teşekkürler

• 2 yıllık konuyu hortlatıyorum ama dokunmatik sorununa bir çözüm bulabilmiş miydiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.