Şimdi Ara

konuşurken ekranın kararması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
179.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon ile konuşurken kulağıma götürdüğümde ekran kararıyor az çekince ekran geliyordu, sanırım bir yerlerinden ayarını değiştirdim bu ayar nerede bilen varmı?

• İşe yarayan bit şey o. kapatırsın yüzüne değer görüşme kapanır, mikrofon kapanır vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibribr

İşe yarayan bit şey o. kapatırsın yüzüne değer görüşme kapanır, mikrofon kapanır vs.
    Telefon görüşme sırasında ekran karartma yapmıyorsa;

Telefonun titrediğini hissedene dek Açma/Kapama ve Ses Azaltma tuşlarını aynı anda basılı tutun. Tuşları serbest bırakın; telefon yeniden başlatılacaktır.

Ardından arama yaparak kontrol ediniz sorun düzelmiş olacaktır.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turgut

Arkadaşlar telefon ile konuşurken kulağıma götürdüğümde ekran kararıyor az çekince ekran geliyordu, sanırım bir yerlerinden ayarını değiştirdim bu ayar nerede bilen varmı?

Yakinlik sensoru acik hocam kapatin
  • quote:

Arkadaşlar telefon ile konuşurken kulağıma götürdüğümde ekran kararıyor az çekince ekran geliyordu, sanırım bir yerlerinden ayarını değiştirdim bu ayar nerede bilen varmı?

Hocam Bu Zaten Telefonun Özelliği ,Kulağın tuşlara değmemesi için yapılmıştır ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

yakınlık sensöru hangi ayar bolumunde bulamadımda :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknups

quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

yakınlık sensöru hangi ayar bolumunde bulamadımda :(

Ayarlar kısmını kurcalayın bulursunuz tam yerini bilmiyorum
  • Arkadasin dedigi gibi hareket sensorunu ayarla birde ayarlar kismindan ekran kararma suresini ayarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroidWT

quote:

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorcalient

quote:

Orijinalden alıntı: AndroidWT

quote:

+1

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar o özelliğin yani ekran kararma özeliğinin kendiliğinden devre dışı kalması sebebiyle bu konuyu açmıştım, aradan 7 ay geçmiş o zaman telefonu açtım kapattım düzeldi konu hortlamış :)

• quote:

Kulagini koydugun yerde Bi algilayici avr direk ekranin tuslara nbasmamisini engelliyor daha iyi bisey Konuyu kim hortladi acaba:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RumeeL

quote:

Kulagini koydugun yerde Bi algilayici avr direk ekranin tuslara nbasmamisini engelliyor daha iyi bisey Konuyu kim hortladi acaba:)
    Konular hortlamasa aynı konunun tekrar açılması gerekir. Servisten gelen telefonumda da aynı sorun var.
    Sanırım serviste bozdular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulvo47

Konular hortlamasa aynı konunun tekrar açılması gerekir. Servisten gelen telefonumda da aynı sorun var.
    Sanırım serviste bozdular.

Alıntıları Göster
    bendeki s4 dede var bu :(
  • B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzzbbe -- 19 Nisan 2016; 15:31:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzzbbe

B
    Arkadaş ın bahsettiği problem bendede var arkadaşlar ama bu ayarlarla ilgili bişey değil sanırım. yani gelen aramayı cevaplarken ekran kapanıyor. kulağıma yaklaştırıp yaklaştırmamam farketmiyor. sonra karşı taraf görüşmeyi sonlandırırsa ekran geri geliyor. yoksa ben pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum. ne güç tuşu nede ana sayfa tuşu bir işe yaramıyor. varmı boyle bişey başına gelen veya yardımcı olabilecek? saygılar..
  • Var mi arkadaslar sorunu cozebilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.uslu89

Arkadaş ın bahsettiği problem bendede var arkadaşlar ama bu ayarlarla ilgili bişey değil sanırım. yani gelen aramayı cevaplarken ekran kapanıyor. kulağıma yaklaştırıp yaklaştırmamam farketmiyor. sonra karşı taraf görüşmeyi sonlandırırsa ekran geri geliyor. yoksa ben pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum. ne güç tuşu nede ana sayfa tuşu bir işe yaramıyor. varmı boyle bişey başına gelen veya yardımcı olabilecek? saygılar..

Aynı sorun bendee de oluyor hocam.Cıhazım gm4 g Sız ne yaptınız???
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    hocam sorununu halledebildinmi.bende de aynı sorun var da
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpus

hocam sorununu halledebildinmi.bende de aynı sorun var da

Hocam usttekı yorumu yazdıgım sıralar vardı o hata ama sonrakı güncellemelerden sonra artık öyle bir hata almıyorum çok şükür. Guncellemelerı yaptınız mı?
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    güncellemeleri yaptım ama sorun geçmedi.sonra telefonu yeniden başlatınca geçti.daha önce defalarca yeniden başlatmama rağmen geçmemişti.ilginç bir telefon valla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.