Şimdi Ara

General Mobile 4G video inceleme 'Android güncellemeleri Google'dan garantili Fiyat/Performans telefonu' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
8.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon güzel ama ses karşıya iyi gitmiyor, umarım yazılımla çözerler...

• bende siyahını aldım.ama ne kamera ne ses nede mikrofon yada şebeke sorunu ile karşılaştım.150 mb hızla google playden istediğim uygulama iniyor.şarjı iyi.sesi iyi.radyo yok diyorlarsada radyoyu kullanan kim varki zaten.isteyen playdende indirebilir.
    kısaca ben tavsiye ederim.bunu samsung çıkarsaydı ses çıkarmaz ve 1500 tl yi bayılırdınız

• Arkadaşlar bende bu telefondan aldım.haporlörün sol tarafındaki çalışmıyor.sadece sağdakinden ses geliyor.bu normalmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar bende bu telefondan aldım.haporlörün sol tarafındaki çalışmıyor.sadece sağdakinden ses geliyor.bu normalmi.

Soldaki mikrofon o yüzden ses gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun en büyük problemi konuşurken karşı tarafa ses iletmemesiymiş sanırım bunu yaşayan çok var mı ?
  • Ses iletim konusunda gerçekten sıkıntı bide çabuk ısınıyor, başka hiç bir sorun yok

• Arkadaşlar ben aldım yandım.. Siz Alıp yan mayın Hiç bir özeliği yok.. Dosya yönetici si yok hic bir veriyi ne sile biliyorsun nede hafıza kartını kulana biliyorsun.. Yazılım olarak berbat... Benim Samsung ace ona bin çekiyor.... Bu telefonu yapıp piyasaya sürenin Allah belasını versin.. Diyorum..

• quote:

Arkadaşlar ben aldım yandım.. Siz Alıp yan mayın Hiç bir özeliği yok.. Dosya yönetici si yok hic bir veriyi ne sile biliyorsun nede hafıza kartını kulana biliyorsun.. Yazılım olarak berbat... Benim Samsung ace ona bin çekiyor.... Bu telefonu yapıp piyasaya sürenin Allah belasını versin.. Diyorum..

Play'den Cabinet dosya yöneticisini indirin.Mis gibi materyal tasarıma uygun ve seri bir uygulama.Ya da ES Dosya yöneticisi.Öyle şu yok bu yok telefona b.k atmak için bunları geçin artık.Saf android bu telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Arkadaşlar ben aldım yandım.. Siz Alıp yan mayın Hiç bir özeliği yok.. Dosya yönetici si yok hic bir veriyi ne sile biliyorsun nede hafıza kartını kulana biliyorsun.. Yazılım olarak berbat... Benim Samsung ace ona bin çekiyor.... Bu telefonu yapıp piyasaya sürenin Allah belasını versin.. Diyorum..

Play'den Cabinet dosya yöneticisini indirin.Mis gibi materyal tasarıma uygun ve seri bir uygulama.Ya da ES Dosya yöneticisi.Öyle şu yok bu yok telefona b.k atmak için bunları geçin artık.Saf android bu telefon.

Hocam o çakma arkadaşa cevap verip kendini yorma sorsan her telefonu kullandı bir o kadar iyi bir o kadar da kötü der.

• Dokunmatik problemini ısrarla yazılımsal olduğunu düşünen bir servis varken bu telefon alınmaz. 380bin de efendim 3-5 kişide çıkmışmış. telefonu ateşli bir şekilde savunanlar aynı problem kendilerinde olsa nasıl davranacaklar ise o şekilde davransalar güzel olurdu. googleda android one 4g dokunmatik yazın ve çıkan sonuçları inceleyin, sonra alıp almamaya karar verin. O şanslı siz olabilirsiniz ve servis sizi yazılımla ilgili piksellerin dokunmatiğini kaldırarak kandırmaya çalışabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

Disco yu 1 yıl kullandım. Bunu da 1 yıl kullanırım. Sonra yarı parasına satarım. 2 yılda telefon için harcadığım para 600 lira olur. Neden: çünkü daha fazla bütçem yok. Bir cümle de servisine: gerçekten iyiler. Ben teleservice firmasına telefon gönderdim 9 ay sonra geri gönderdiler. Bunlar bir haftada dönüyor.

Telpa servisinden 1 günde geldi ama GM 4G nin dokunmatik problemini problemli piksellerin altındaki dokunmayı iptal ederek çözdüler. Kısaca 1 günde bile gönderse boş artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

quote:

Orijinalden alıntı: kadavralar heryeri sıkıntı bu telefonun servise gitti geldi arıza tespit edemedik dediler.bende videosunu çektimhttps://youtu.be/Hl4Y7-TwMLA
    seninki tam sorunluymuş. ben aldım herhagi bir sorun yok şimdilik. ama iki ölü piksel var galıba :)

Kesinlikle uzak durulmalı. Arızalı olduğunu kabul etmidiler şu ana kadar Dokunmatik sorunu olan cihazı.

• Meraba ben bu telefonu alali iki ay oldu. Cok guzel bir telefon. Bir hafata once bi guncelleme geldi. Guncellemeyi yapinca sebeke cekmemeye basladi bende fabrika ayarlarina dondum duzeldi ama tekrar aynisi oldu bundurum icin bi fikri olan var ise bana yardim edebilirmi?

• mrb telfondan mmnunum. ancak pc ye bağladığım zaman içindeki foto müzik vb dosyaları göremiyorum. es dosya yöneticisi de yüklü ama sorunu çözemedim ne yapılabilir bu durumda teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar; Ben General mobile android one kullanıcısıyım. Telefonu alalı 1 ay ya oldu ya olmadı güncelleme geldi yaptık güzel oldu ama telefonun sim kart okumamaya başladı bende telefonu fabrika ayarlarına getirdim. Bu sefer telefon açılırken baya donuyor ve reset atıyor kendi kendine sonra belli bir süre bekledim açıldı ama hala sim kartı okumuyor. Garantiye yolladım fakat kullanıcı hatası demişler. Ben şimdi ne yapabilirim.

• telefonu günceleme yaptım internet açılmadı turkcel ak olduğunu söyledi telefon ayarlarından yapaya çalıştık olmadı sıfırlama yaparak olurmu acaba

• Merhaba arkadaşlar bende 4g kullanicisiyim benim telefonda galeri denen birşey yok whatsapdan resim geldiğinde fotoğraflara kaydetmiyor ekran goruntusu aldigimdada aynı şekilde bi bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa çok sevirinirim

• Merhaba arkadaşlar bende 4g kullanicisiyim benim telefonda galeri denen birşey yok whatsapdan resim geldiğinde fotoğraflara kaydetmiyor ekran goruntusu aldigimdada aynı şekilde bi bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa çok sevirinirim

• usb ile dosya, resim aktaramayanlar çözümü şöyle. ayarlar - geliştirici seçenekleri - usb yapılandırmasını seç ordan mtp, ptp seçiyoruz girince anlarsınız. sonra resimleri mediaları görebiliyoruz.

• quote:

Merhaba arkadaşlar bende 4g kullanicisiyim benim telefonda galeri denen birşey yok whatsapdan resim geldiğinde fotoğraflara kaydetmiyor ekran goruntusu aldigimdada aynı şekilde bi bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa çok sevirinirim

Google fotoğraflar var telefonda orijinal olarak. Bu program bana yetiyor ama siz isterseniz playstore dan bir galeri programı indirip kullanabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.