Şimdi Ara

General Mobile 4G video inceleme 'Android güncellemeleri Google'dan garantili Fiyat/Performans telefonu' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
8.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1500/2000 TL'lik telefonların farkı:
    En önce keskin,net ve temiz panel, daha yüksek PPI değeri
    Daha iyi hoparlör, daha net konuşma ve müzik dinleme (Hifi ses çipleri)
    Daha kaliteli ön/arka kamera lensleriyle ile iyi fotoğraf/video çekimi
    Daha akıcı uygulama/oyun deneyimi
    Daha hızlı internet sörf
    Daha iyi malzeme kalitesi
    Daha..daha..

Senin kafada olsaydı herkes inan amiral gemisi diye bir tanım olmaz "al bu sana yeter" tadında Snapdragon 410'lu telefonlar kullanırdık.Elmayı elmayla kıyaslamak lâzım.

Not: Burada GM 4G'yi yermiyorum dikkat edin fanlar saldırmasın farklardan bahsediyorum sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

1500/2000 TL'lik telefonların farkı:
    Daha hızlı internet sörf
    Daha iyi malzeme kalitesi
    Daha..daha..

Senin kafada olsaydı herkes inan amiral gemisi diye bir tanım olmaz "al bu sana yeter" tadında Snapdragon 410'lu telefonlar kullanırdık.Elmayı elmayla kıyaslamak lâzım.

Not: Burada GM 4G'yi yermiyorum dikkat edin fanlar saldırmasın farklardan bahsediyorum sadece.

Daha hızlı internet sörf
    Daha iyi malzeme Kalitesi

Arkadaşım bu bahsettiğin farklar çıplak gözle bile farkedilmeyecek farklar,biz marka fanboyuyuz, telefonumuzla hava atmayı severiz demiyorsunuzda bu farklar için alıyoruz diyorsunuz,oyun oynayacaksan oyun pcsi al, profosyonel fotoğraf çekeceksenizde kamera yada fotoğraf makinesi,görende bunları telefonlarıyla sabah akşam süper oyunlar oynuyor yada saat başı telefonla profosyonel foto çekiyor sanır,bu saydıklarım hiçbir telefonla yapılamaz zaten,ayrıca bu telefondaki özelliklere benzer telefonlara sırf markası uğruna milyarlar bayıldınız ,itiraf edin artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelegivat -- 2 Haziran 2015; 1:57:11 >

• pelegivat P kullanıcısına yanıt
    Şu cevaba artık birşey demeye gerek yok sanırım.Sen marka fanboyu olmadan devam et biz enayiliğe devam edelim

Çıplak gözle farkedilmeyecek farklar

• quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

Şu cevaba artık birşey demeye gerek yok sanırım.Sen marka fanboyu olmadan devam et biz enayiliğe devam edelim

Çıplak gözle farkedilmeyecek farklar

Görende nerdeyse telefonuna binip dünyayı gezecek,kartpostallık çekimler yapacak ve ultra çözünürlükte oyunlar oynayacak sanır,neyse sen akıllı ve bilinçli tüketici olmaya devam et....

• öyle yorumlar var ki hem almak istiyorum hemde vazgeçiyorum çok renklisiniz hepinize teşekkürler :) ayrıca illaki 3 kuruşa 5 köfte olmuyor 5 köfte 5 kuruştur.

• Turkcell telefonda sorun oldugu icin amlasmayi iptal etmis. Dogru mu

• Ya bîriside şu makinanın beyazını incelesin arkadaşlar beyazını alam var mı? Beyazı satıştan mı kaldırıldı ?

• Ben Telefonu aldım ve 3 haftadır kullanıyorum. benim açımdan olumsuz herhangi bir yorum yok telefon hakkında. orta seviye bir kullanıcı olarak gayet tatminkar. şarjı gayet iyi gidiyor. navigasyon veya oyun oynamazsanız.Bu fiyata ben alınabilecek bir telefon olarak gördüm ve aldım:) şuanda da pişman değilim.

• bunun yerine 300 daha verip g2 almak daha iyi bir seçim olmaz mı?

• 2 yakın arkadaşım aldı cihazı. İki cihazda da deep sleep sıkıntısı var. Güncelleme ile çözülebilecek bir olay ama hala güncelleme vermediler. Şarj yerlerde sürünüyor resmen.

• fnarsil kullanıcısına yanıt
    700 TL orta segment telefonların fiyatlandırmasıdır, 1000 tl ise orta üst segment telefonların fiyatlandırmasıdır. Dolayısıyla kategori farklılığı vardır birbirlerinin alternatifi değildir. Fazla para vererek üst sınıf telefon almak sınıf atlamak demektir. Kaç sınıf atlanır bu şekilde 300 ver şunu al 500 ver şunu al 1000 ver şunu al gibi?
  • Ben general mobile 4g kullanıyorum bazılarının attığı yalanlara kannamayın ve ayrıca yazılımsal sorunlar olabilir ama bunlar güncellemeyle gidecektir ağustosta güncellme var .........??????

• Ağustosta ne güncellemesi var hocam
  • Ben general mobile 4g kullanıyorum bazılarının attığı yalanlara kannamayın ve ayrıca yazılımsal sorunlar olabilir ama bunlar güncellemeyle gidecektir ağustosta güncellme var .........??????

• Slm bende androit 4 aldım 6 gün oldu şebeke sorunu yaşıyorum aldığım yere gitdim hatdan kaynaklı diyor ama başka tlfda demedim sıkıntı yok birde menüde eksikler var keşke almasaydim

• heryeri sıkıntı bu telefonun servise gitti geldi arıza tespit edemedik dediler.bende videosunu çektimhttps://youtu.be/Hl4Y7-TwMLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadavralar

heryeri sıkıntı bu telefonun servise gitti geldi arıza tespit edemedik dediler.bende videosunu çektimhttps://youtu.be/Hl4Y7-TwMLA

seninki tam sorunluymuş. ben aldım herhagi bir sorun yok şimdilik. ama iki ölü piksel var galıba :)
  • Disco yu 1 yıl kullandım. Bunu da 1 yıl kullanırım. Sonra yarı parasına satarım. 2 yılda telefon için harcadığım para 600 lira olur. Neden: çünkü daha fazla bütçem yok.
    Bir cümle de servisine: gerçekten iyiler. Ben teleservice firmasına telefon gönderdim 9 ay sonra geri gönderdiler. Bunlar bir haftada dönüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi Paylaşımları İçin Facebook Grubumuza Davetlisiniz..

https://www.facebook.com/groups/787978484651194/
  • Telefon güzel ama ses karşıya iyi gitmiyor, umarım yazılımla çözerler...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.