Şimdi Ara

General Mobile 4G video inceleme 'Android güncellemeleri Google'dan garantili Fiyat/Performans telefonu' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
8.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2015 yılının tartışmasız en iyi fiyat/performans telefonu bu cihaz. Eşim kullanıyor arasıra ondan alıp ben de kullanıyorum. Bu cihazdaki arayüz akıcılığı başka g3 te bile yok. Google'ın orjinal yazılımının ne kadar kaliteli olduğu ortada. Ancak diğer firmalar yeni özellik ekleyeceğiz diye güzelim yazılımı bozuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet çok yavaş e de çekiyor H ye geçmiyor

• İnternet çok yavaş e de çekiyor H ye geçmiyor

• İlk başta fiyatına göre mükemmel geliyor telefon hoşunuza gidiyor içiniz ısınıyor fakat tanıdıkça evlat olsa sevilmez hale geliyor. Haziran 2015'de aldım 2 ay sonra dokunmatik soruundan ötürü değişim oldu. Değişim işlemi hızlı oldu 1-2 saate çözüldü. O zamana dek teknik servislerle uğraşmadığım için diğer telefon firmalarının servis hızları nasıl bilmiyorum. Her neyse o zamandan bu zamana kadar dokunmatik sorununu henüz yaşamadım. Her şey mükemmel gözüküyor değil mi? Çok oyun oynayan biri değilseniz işinizi görecek telefon. Evet. O zaman devam edelim.

- Telefon ara ara kendi kendine başlayıp duruyor. Pin kodu kullanamıyorum bu yüzden.
    - Karşı tarafa sesimi zor duyuruyorum bazı zamanlar. Karşımdakinden desem o kadar farklı kişiyle konuştum hepsinden aynı tepki.
    - Bugün farkettim alarm kurdum alarm sesi çıkarmıyor. Resmen telefonun titreşim sesine uyandım. Uykum ağır olduğu için genelde duymam zaten alarmı da daha önce de yapıyor muydu böyle bilmem. Yeniden başlatınca düzeldi tekrar yapar mı bilmem.
    - 2 şarjda bir telefonun pili kafayı yiyor hemen bitiyor. Tamamen pili bitirip doldurmam gerekiyor öyle düzeliyor. Bir sonraki şarja kadar. S3 Mini'de de aynı problemler oluyordu ama bu kadar sık değil.

Evet ucuz ve fiyatına göre çok iyi özelliklere sahip bir telefon. Ama telefon daha telefon vazifesini yapamadıktan sonra napayım ben ucuz olmasını, özelliklerini.Herkes bu sorunu yaşıyor, yaşayacak diye bir şey yok ama üst üste aynı modelin 2 ayrı telefonunda yaşanan problem bu şekilde. Bu da telefon ile ilgili memnuniyetsizliğimi dile getirmem için yeterli bir durum. 10 kere değişim yapacak halim yok.

Kısacası aldığıma bin pişmanım.

• Kardesim ben bu telefonu kullanıyorum galeri olsun dosya yönetici olsun indirdim sorunları astım ama hafıza kartını kullanamıyorum galeriye girdiğimde hafıza kartında ki fotoğrafı açıyor ama taşıma veya silme işlemi yapamıyor GM asistan dosya yonecisine tıkladığında cihazın kendi hafızasını açıyor oysaki eskiden SD kardi açıyordu yani SD kart gorunur ama etkin değil uygulamalarimiuygulamalarimi cihazdan hafıza kartına aktaramiyorum dilenci gibi olacak ama Allah rızası için yardım :)

• unflattering U kullanıcısına yanıt
    Saf android ve bos bir yazilim oldugu icin akici

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatunal66

Saf android ve bos bir yazilim oldugu icin akici

Aynen öyle mis gibi saf android. Yağ gibi akıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendeki 4 aylık falan ama aldığımdan beri hemen hemen hergün en az 1 kere kapanıp açılıyor...

aynı sorunu yaşayan var mı?

(formatladım ama sorun devam ediyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

bendeki 4 aylık falan ama aldığımdan beri hemen hemen hergün en az 1 kere kapanıp açılıyor...

aynı sorunu yaşayan var mı?

(formatladım ama sorun devam ediyor)

son güncellemeden sonra iyice kafayı yedi 10 20 dakikada bir kapanıyor, fabrika ayarlarına döndüm yine aynı... servis yolu gözüktü...
  • servise gitti geldi... yazılım atmışlar ama sorun devam ediyor... değişim talep edeceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

servise gitti geldi... yazılım atmışlar ama sorun devam ediyor... değişim talep edeceğim...

kafayı yedirtecek düzeyde kapanan tel. temmuz güncellemesiyle düzeldi..

günde 30 kere kapanan tel, güncellemeden sonra hiç kapanmadı...
  • ilk çıktığı zaman almıştım, 2 seneyi geçti. dönüp baktığımda tam bir pişmanlık. ekran sarardı, kulaklık tam algılamıyor, kitlenmeler var. say say bitmez. yazık oldu. uzak durun. değiştiremediğim için hala kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhaba arkadaşlar bende 4g kullanicisiyim benim telefonda galeri denen birşey yok whatsapdan resim geldiğinde fotoğraflara kaydetmiyor ekran goruntusu aldigimdada aynı şekilde bi bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa çok sevirinirim

Google fotoğraflardan cihaz klasorune girip screenshot seciceksin

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.