Şimdi Ara

General Mobile 4G video inceleme 'Android güncellemeleri Google'dan garantili Fiyat/Performans telefonu' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
8.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Yil 2015 radyoyu ne yapicaksin derler adama amiral gemisi telefonlarda bile yok acilin biraz yil 2015

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon 4.4.4 ile çıksaydı çok daha sorunsuz ve hızlı olurdu. Android 5 serisi şu anda sanıldığı kadar hızlı değil nexus 5 de bile 4.4 performansını veremiyor. Android 5.2 filan performans odaklı olursa bu cihaz biraz daha hızlanabilir bence

• tek artısı android one cihaz olması ve fiyatı.diğer özellikler hep yarım,hep eksik,hep beklentinin altında

• quote:

Orijinalden alıntı: hmozdogan

quote:

Orijinalden alıntı: LonelyAlchemist

Cozunurluk 1080p deil almayin aldirtmayin:))

720 p hertürlü işini görür bilader kafa yapına bayıldım ekran çözünürlüğü arttıkça pil kullanımının azaldığını biliyosundur umarım

300ppi ve üstünde insan gözü pikselleri göremez bu cihaz ise 294 PPI,keskin görüntüden sonra apaçık ortada discovery öyle degildi. Arkadaş hakli olabilir kendine göre.
    Bende cihazı aldım bekliyorum.
    Ne kadar ekmek o kadar köfte bu paraya en iyisi bu

• Telefon , inceleme hamamına girmiş ,sonucu malumunuz ...

Videoyu seyrederken aklıma gelen şey ise ;
    Yahu şu "General Mobile" yazısı !!!

Ne gerek var pide/kebap salonu gibi uzun bir yazıya , kısalt şu marka ismini geç... koskoca enlemesıne bır yazı!

Yahu isterse "Kezban" yazsın ,donanımı hakedıyorsa alıp catır catır kullanırım kezbanı ,
    ancak ne gerek var "Antepli Hacıkarabaşakogulları mobayl" gibi uzun bir marka ismine ...
    Sade bir şey bulsalar olma mı ?

Fikir geçti sadece, bu yorumun hayatın gizemlerini içermediğini bende biliyorum ,
    teşekkürler.

• arkadaşlar nexus 5 mi bu telefon mu?

• quote:

Cozunurluk 1080p deil almayin aldirtmayin

:))

1080 p olunca ne oluyor ne güzel mis gibi az güç tüketen 720 p ekran var 1080 p olmayan telefonlar alınmaz mı?
  • quote:

Cozunurluk 1080p deil almayin aldirtmayin

:))

1080 p olunca ne oluyor ne güzel mis gibi az güç tüketen 720 p ekran var 1080 p olmayan telefonlar alınmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulast

arkadaşlar nexus 5 mi bu telefon mu?

Bu cihaz nexus 5 in rakibi olamaz hem fiyat hem donanım olarak

• Bundan 1 yıl önce 1ghz çift çekirdek qualcomm işlemcili,1gb ramli vga ön kameralı sony telefonu 688tl'ye almıştım bu cihaz ise markası hariç her yönden daha iyi ve 650ye bulunabiliyor.Ek olarak sony cihazım 1 ana güncelleme aldı oda stabil değil esski sürüm daha iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Orijinalden alıntı: ulast

arkadaşlar nexus 5 mi bu telefon mu?

Bu cihaz nexus 5 in rakibi olamaz hem fiyat hem donanım olarak

Nexus 5 almak istiyorum aslında ama bunun fiyatı biraz daha uygun geldi. Kamera ve pil açısından Nexus 5 ile de yakın değerlerde görünüyor kağıt üzerinde, çok fazla oyun oynamadığım için işlemci tarafı pek sorun teşkil etmeyecektir diye düşündüm. Öte yandan nexus 5 ile alakalı pek fazla olumsuz yorum yok, ama bu cihaz için söylenenler pek birbirini tutmuyor buradan okuduğum kadarıyla. Karar veremedim tam.
  • ulast kullanıcısına yanıt
    Nexus 5 alın. Kalite ve performans olarak dağlar kadar fark var.
  • Nexus'dan bu telefona geçilirse onun kadar akıcı gelmez tabi.Ama benim gibi başka bir telefondan(örnek:GM DİSCOCVERY) geçilirse çok akıcı gelir.

• Bu paraya(±150) daha iyisi var mı?
  • Bu nedir kardeşim yaaa. İki telefonm var Note3 Neo ve S4 Mini.

İkiside çok şükür güncelleme almadı çıktığından beri Kıytırık telefonlar bile düzenl güncelleme alıyor. Sırf bu yüzden Samsung Kullanmayacağım.

Sony yada LG bundan sonraki telefonlarım olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Bu telefon 4.4.4 ile çıksaydı çok daha sorunsuz ve hızlı olurdu. Android 5 serisi şu anda sanıldığı kadar hızlı değil nexus 5 de bile 4.4 performansını veremiyor. Android 5.2 filan performans odaklı olursa bu cihaz biraz daha hızlanabilir bence

Android lolipopun animasyonları biraz yavaş.Ben de hızlandırılması gerektiğini düşünüyorum.Android 6 inşallah performans odaklı olur.
  • otg var mı ?

• Telefonu 16 Mayısda bir Telpa Bayisinden aldım. Şu an onunla yazıyorum. Merak edenler için elimdeki Note 2 ile kıyas edeyim:

Telefonda Dead Trigger 2, Real Racing 3 gibi oyunlar açtım. Note 2'nin oyuna daha hızlı girdiğini söyleyebilirim. Ama oyun GM 4g'de çok daha akıcı oynanıyor. Mesela; Real Racing oynarken Note 2'de takılmalar oluyordu, 4g'de olmuyor. Üstelik akıcı oynatıyor. Dead Trigger ise her iki telefonda da otomatik olarak "Low" seviyesinde açıyor fakat Note 2'de "Medium" seviyesine yükseltilebiliyorken GM'da "High" seviyesine yükseltilebiliyor. Üstelik hiç takılma da yaşamadım. Ve daha az ısındığını da eklemeliyim. Netice; benim anladığım Adreno 306, Mali 400 MP'den iyi iş çıkarıyor. Fakat CPU biraz geri kalıyor. Buna rağmen arayüzün hafif olması sebebiyle Note'daki takılmalar bunda yok.

İkinci olarak; yine anlayabildiğim kadarıyla RAM idaresi daha iyi. Tecrübe etmek için Dead Trigger 2, P vs. Z 2, Real Racing 3, The Room ve Modern Combat 5 gibi beş oyunu açtım ve bunları zorlanmadan ram'da tutabildiğini müşahede ettim. Her oyuna tek tek döndüm ve kaldığı yerden devam ettiklerini tesbit ettim. Note 2'de iki güçlü oyunu açık tutabiliyor, hatta bazen kapatıyordu.

Erdi Bey telefonda 802.11 ac olmadığından dem vurmuş. Aceba o kıyas ettiği hangi cihazlarda bu standart var?

Son aklıma gelen ise bildirim ışığı. Bir çok sitede olmadığı söyleniyordu ama var. Olmayacağını zannederek almıştım, benim için sürpriz oldu.

Not: Donanımhaber sitesini yıllardır takib ederim ama bir türlü üye olmayı beceremedim. Postama gelen aktivasyon mesajı işe yaramıyor. Bu sebeple artık denemiyorum bile. O yüzden misafir olarak yazıyorum. İnşallah faydalı bir yazı olur.

• Sözde inceleme yapmıslar. herşeyine kuulp buldukları telefonun 700 tl oldugunu unutmuslar. Orasını begneme burasını begenme orasını eleştir burasını eleştir gerçekten merak ediyorum bu fiyat aralıgında bahsettiği mükmemel telefon hangisidir acaba ...

GEcen sene Cıkarılan ASus tefonları yere göğe sıgdıramayanlar busene herşeye kulp takıyorlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.