Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

Hocam nasıl aldınız anlatırmısınız. Normal kendiliğinden mi geldi yoksa yukardaki söylenen adımları mı uyguladınız.

Aynen bende öyle aldım sizde yapın olacaktır diye umuyorum ben rahat 4-5 kere yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam biz biraz daha bekleyeceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha_kilic

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Güncelleme gelmeyen arkadaşlar, wifi kapalı şekilde ayarlar, uygulamalar, tümü, google hizmetleri çerçevelerine gelip durmaya zorla deyip verileri temizleyin telefonu kapatıp açın wifiyi açmadan 3g ile ayarlar, telefon hakkında sistem güncellmesine gelip güncellemeyi kontrol et deyin.

Edit: Güncellemeyi denetleyip göründükten sonra indirmek için wifi yi açıp indirebilirsiniz.

hocam bende google hizmetlerine müdahale edilemiyor durmaya zorla ve verileri temizleye ulaşamadım nasıl yapacağım ?

Google play hizmetleri değil google hizmetleri çerçevelerinde yapacaksınız

• taha_kilic T kullanıcısına yanıt
    Google cerceve hizmetleri Hocam play hizmetleri degil.
    Arkadslarin dediklerini denedim denedim olmadı.Bekleyecez yapacak bisey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • taha_kilic T kullanıcısına yanıt
    google play hizmetleri değil hocam, uygulamalardan tümüne gelin Google hizmetleri çerçevesi var ordan yapacaksınız.
  • Beyler telefonu ilk alanlardan olmadığım için bende o boğaz manzaralı arkaplanda yok elinde olan varsa upload ederse çok hoş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

google play hizmetleri değil hocam, uygulamalardan tümüne gelin Google hizmetleri çerçevesi var ordan yapacaksınız.

kusura bakmayın hocam benim dikkatsizliğim .
    Simdi tekrar deniyorum inşallah basarabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: deividman

Çağrı geldiğinde cevaplamak için sağa sürüklemek istediğimde telefon tepki vermiyor. Ancak tuş kilidini kapatıp açtığımda sağa sürükleyebiliyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

Bende de aynı durum var.

• Sonunda geldi güncelleme.5. defa denedim du bu sefer.Herseyi aynı yaptım.Sadece 5. deneyişte herseyi yaptıktan sonra telefonu açıp GM Asistana girip konumu aktif ettim.Sonra yine GM Asistandan yazılım güncellemesine gelip kontrol ettim ve oldu.Güncelleme gelmeyenlere öneririm yapmalarını illaki oluyor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:13:4 >
  • BEYLER 3 G İLE ALAKASI YOK GÜNCELLEMENİN GOOGLE HİZMETLERİNİ SIFIRAYIP DENEDİM BİRİNCİDE OLMADI 2. DE OLDU WİFİ KULLANDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Snadragon 615 islemcisinde Radyo ve NFC tumlesik olarak gelir .

Hem radyo hem NFC dosyalari sistemde var ama aktiflenmiyor . Custom ROM lu Asya ulkelerde Radyo calistirmislar ..

Bizdekinde de kesin olur . Resmi olarak aktiflenmemesi TRT bandrolu olsa gerek .

Nokia HTC Samsung bircok modeli radyo yazilimla kapatiliyordu ve farkli ulkelerin rom lari veya ozel uygulamalar ve ayarlarla Radyo aktiflenmektedir .

GM 4G de de radyo aktifleyebilecek bir formul olmali bence .

system/app içerisinde en radio uygulaması varsa cihazda radyo olması büyük ihtimal.
    root olanlar root explorer gibi bir program ile bu apk yı bulup izinlerini rw-r-r şeklinde ayarlayarak bi deneyebilirler yada yine root olanlar tutanium backup programı ile yine apk yı bulup dondurulmuş işe çözdür diyebilirler.
    yine root olanlar internetten spirit fm radyo uygulamasını kurup deneyebilirler.
    bunlar dışında riot olmadan fm radyo apk sına normal dosya yöneticisi ile ulaşıp üzerine tıklayıp yükleme yolu ile yeniden yüklemeyi deneyebilirler.
    asus zenfone 5 de bu şekilde radyo çalışmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Bizdeki gizlenmis Radyo uygulamasi nasildir acaba diye merak edenlere iste :

https://www.youtube.com/watch?v=MXcc3sguAf8

bu hangi ülkenin android öne cihazı acaba?
    android one projesi birçok ülkede farklı firmalar ilr anlaşarak yapılıyor biliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung galaxy win ile takas etmek isteyen olursa lutfen bana ulassin ustune belli bir miktar odeyebilirim

• Arkadaşlar Sırf Bu Update için gece gece hatta para yükledim ve 3g üzerinden kontrol ettikten sonra
    güncellemeyi wifi üzerinden sorunsuz yaptım Allah'a Şükür :)
    Öncelkle Arkadaşların dediği gibi;
    Bildirim çubuğundan 3G ve wifiyi kapatın. Konumunuz açık olsun,
    Ayarlar, Uygulamalar,Tümü,Google hizmetleri çevresine gelin ve verileri temizle, durmaya zorla ve tekrar VERİLERİ TEMİZLE deyin
    Ardından 3g ve wifiyi açmadan telefonu kapatın
    Telefonu tekrar açın
    3g yi açın ve sistem güncellenmesini denetleyin
    ve mutlu son :)
    Son olarak gereksiz uygulamalarınızı telefondan kaldırın çünkü,
    Benim 139 uygulamam olduğundan optimize etme aşaması (Android yeni sürüme geçiriliyor..) yazısı hayli uzun sürdü
    ve ilk defa telefonun arkası (işlemcinin bulunduğu yer) aşırı derecede ısındı.
    Güncelleme Tam Olarak 20 Dakika Sürdü Bende.
    Güncelleme hakkında ufak bir bilgilendirme yarın yaparım. Herkese hayırlı geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UğuR- -- 11 Temmuz 2015; 4:35:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 3.köprü

Kisa bir arastirmayla bu durumun bu telefona ozgu bir sorun olmadigini ogrendim.. iphone ve benim suanda kullandigim s3 minide de bu durum var. Yani sorun degil bu arkadaslar tel cepteyken açılmasın diye yapilmis birşey..

Kardeş ben öyle olduğunu sanmıyorum. Zira tuş kiliti kullanmadığım durumlarda telefonum arandığında cebimde kendiliğinden açılıyordu.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:12:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3.köprü

Peki bu donma olayi sadece arama ekranindami oluyor tus kilidi vs. diger yerlerde olmuyormu?

Şuan için sadece gelen aramada oluyor. Diğer işlemler hep akıcı.

• Arkadaşlar sonunda ben de güncellemeyi başardım Tek seferde güncellemeyi buldu çok şükür 3g ile. Güncelledi fakat işlemci baya ısındı benim de.Emeği geçen herkese teşekkürler @SerkanÇelik

• 5.Denemem de oldu sonunda teşekkürler özellikle sana @SerkanÇelik

Hocam vazgeçme dene sürekli @MaskülistAdam

Edit:Uygulamaları kapatma denmesindeki takılmalar biraz iyileştirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzulcag -- 11 Temmuz 2015; 5:44:31 >

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.