Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Sonunda geldi güncelleme.5. defa denedim du bu sefer.Herseyi aynı yaptım.Sadece 5. deneyişte herseyi yaptıktan sonra telefonu açıp GM Asistana girip konumu aktif ettim.Sonra yine GM Asistandan yazılım güncellemesine gelip kontrol ettim ve oldu.Güncelleme gelmeyenlere öneririm yapmalarını illaki oluyor.

Ufukun dediği gibi konumu açınca banada geldi güncelleme

-telefonu kapalı şarj ederken ekranın açık kalma sorununu da çözmüşler.Şu an göze batan bir sorun kalmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustifanci -- 11 Temmuz 2015; 11:17:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dunden beri bir arama yapınca telefonu kulağa götürünce ekran kapanmiyor. Cihazı formatladim her yolu denedim ama şuan olmuyor. Bu sorunla karşılaşan veya bilgisi olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,
    yaklaşık 1 aydır telefonu kullanıyorum.daha önceden kingroot vede sonra mobilego programı ile rootlamıştım.dün akşam güncelleme geldi vede bende indirip kurmaya çalıştım ama sürekli hata verdi.boot ekranında bana update.zip dosyasında veya youtube.apk dosyası hatalı diye bana adb shell den yükle diye öneride bulunuyordu.telefonu 2 defa fabrika ayarlarına döndürdüm ama yinede güncelleme hata verdi.(/system/app/youtube.apk has unexpected contents.E:Error in /cache/update.zip İnstallation aborted) nasıl yardımcı olabilir siniz acaba,şimdiden teşekkürler.
  • General mobile asistanda yazılım güncellemesine tıkladığımda asistan programı hata verip kapanıyor, niye böyle oluyor arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukadami

General mobile asistanda yazılım güncellemesine tıkladığımda asistan programı hata verip kapanıyor, niye böyle oluyor arkadaşlar?

Gm asistan güncel mi? Play store dan kontrol et.Ayarlar>Telefon hakkında> sistem güncellemeleri bölümüne de direk giderek
    Güncelleme gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifanci

quote:

Orijinalden alıntı: hukukadami

General mobile asistanda yazılım güncellemesine tıkladığımda asistan programı hata verip kapanıyor, niye böyle oluyor arkadaşlar?

Gm asistan güncel mi? Play store dan kontrol et.Ayarlar>Telefon hakkında> sistem güncellemeleri bölümüne de direk giderek
    Güncelleme gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Güncel değilmiş güncelledim, yazılımınız güncel diyor hocam, her iki yerde de, şimdi ne yapmak gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: wag_odar

arkadaşlar merhaba,
    yaklaşık 1 aydır telefonu kullanıyorum.daha önceden kingroot vede sonra mobilego programı ile rootlamıştım.dün akşam güncelleme geldi vede bende indirip kurmaya çalıştım ama sürekli hata verdi.boot ekranında bana update.zip dosyasında veya youtube.apk dosyası hatalı diye bana adb shell den yükle diye öneride bulunuyordu.telefonu 2 defa fabrika ayarlarına döndürdüm ama yinede güncelleme hata verdi.(/system/app/youtube.apk has unexpected contents.E:Error in /cache/update.zip İnstallation aborted) nasıl yardımcı olabilir siniz acaba,şimdiden teşekkürler.

Yapacak bir şey yok şu an geçmiş sayfalardaki yorumlarımıza bakarsanız bayağı uğraşıp düzelttik bi çok farklı dosyayı youtube dahil. Fakat rootladığımız için devamında recovery-sh.bin hata veriyor. Tek yapabileceğimiz M güncellemesini beklemek şu an. O zaman sıfırlayabiliriz umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sempoz34 kullanıcısına yanıt
    Ben ikisini de kullanıyorum, ikisinin de birbirine gore artıları oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Güncelleme ile kasma sorunu yasayan varmı? Guncellemeye tirsiyorum..

Güncelleme gelmedi ki bana hiç
    Ayrıca ısınma sorunu yaşıyorum

• bende kingroot yapmıştım hata alıyor recovery modda telefonu sıfırlasam düzelme şansı varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Güncelleme ile kasma sorunu yasayan varmı? Guncellemeye tirsiyorum..

Güncelleme gelmedi ki bana hiç
    Ayrıca ısınma sorunu yaşıyorum

Yukarıdaki arkadaşların yazdığı yolla deneyebilirsin..Ben o yolla yaptım kasma,ısınma gibi sorunlar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyt5052

bende kingroot yapmıştım hata alıyor recovery modda telefonu sıfırlasam düzelme şansı varmı acaba

Yok. Sistem dosyaları hard resette aynı kalır.

• Halen güncelleme almayan varsa;

Habil gümüş e tşk

Güncelleme gelmeyenler wifi kapalı şekilde Ayarlar > Uygulamalar > Tümü altından "Google Hizmetleri Çerçevesini" durdurup ardından verilerini temizlesinler. Telefonu yeniden başlatıp, güncellemeleri kontrol ediniz. Berkay kardeşimden alıntıdır. bende böyle geldi fakat wifi kapatıp deneyın ben acık unuttum olmamıştı.

• benide ekleyin 630 tl ye aldım indirimlerle süper telefon bi telefona milyarlar vermeye ne gerek var alo diyosun internete giriyosun oyunlarıda açıyo daha ne olsun tek bi sorum olcak arkadaşlar araştırmadım ama ekran görntüsü bu telefonda nasıl alınıyo samsungta orta tuş ve kapatma tuşuyula alıyoduk bunda bulamadım
  • darkest earth kullanıcısına yanıt
    Zaten recovery modada girmiyor komut yok hatası veriyor artık dedikleri gibi m surumunu beklicez

• quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Karşı tarafa sesin boğuk ve kısık gitme sorunu oluştu. Acaba güncelleme kaynaklı mi? Bu sorunu yaşayan var mı aranızda?

Güncellemeden sonra da bende de oluştu bu durum. Dün resmen telefonda bağırarak konuşmak zorunda kaldım. Mikrofonda sorun olduğunu dusunmustum aslında.

Güncellemeden sonra telefon gorusmelerinde sesi karşıya kesik ya da çok az giden var mi bizim gibi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem XF

benide ekleyin 630 tl ye aldım indirimlerle süper telefon bi telefona milyarlar vermeye ne gerek var alo diyosun internete giriyosun oyunlarıda açıyo daha ne olsun tek bi sorum olcak arkadaşlar araştırmadım ama ekran görntüsü bu telefonda nasıl alınıyo samsungta orta tuş ve kapatma tuşuyula alıyoduk bunda bulamadım

güç tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda basarsanız alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem XF

benide ekleyin 630 tl ye aldım indirimlerle süper telefon bi telefona milyarlar vermeye ne gerek var alo diyosun internete giriyosun oyunlarıda açıyo daha ne olsun tek bi sorum olcak arkadaşlar araştırmadım ama ekran görntüsü bu telefonda nasıl alınıyo samsungta orta tuş ve kapatma tuşuyula alıyoduk bunda bulamadım

Power ve ses kisma tuşlarına aynı anda basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleJacks

Halen güncelleme almayan varsa;

Habil gümüş e tşk

Güncelleme gelmeyenler wifi kapalı şekilde Ayarlar > Uygulamalar > Tümü altından "Google Hizmetleri Çerçevesini" durdurup ardından verilerini temizlesinler. Telefonu yeniden başlatıp, güncellemeleri kontrol ediniz. Berkay kardeşimden alıntıdır. bende böyle geldi fakat wifi kapatıp deneyın ben acık unuttum olmamıştı.

Demedim gelmedi kardeşim be yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: sercandk

quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Karşı tarafa sesin boğuk ve kısık gitme sorunu oluştu. Acaba güncelleme kaynaklı mi? Bu sorunu yaşayan var mı aranızda?

Güncellemeden sonra da bende de oluştu bu durum. Dün resmen telefonda bağırarak konuşmak zorunda kaldım. Mikrofonda sorun olduğunu dusunmustum aslında.

Güncellemeden sonra telefon gorusmelerinde sesi karşıya kesik ya da çok az giden var mi bizim gibi arkadaşlar?

Güncelleme gelmedi ki yukarıdaki yolu da denedim olmadı

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.