Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah, sağolasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmuyor beyler 4. Denemem
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

• Çok şükür banada güncelleme geldi :) 7.denemede geldi :) Birazdan liste güncellenecek ilk sayfa düzenlenecektir.
  • darkest earth kullanıcısına yanıt
    Yeniden şarj etmiştim o veriler gitti oyun oynamadı mesaj yazdım facebook baktım ekran ayarı kkisikta :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam

• yeni güncelleme de neler var ?
  • Bu olay biraz şehir efsanesine döndü bence sabahtan beri deniyom

• quote:

Orijinalden alıntı: loveisgod

Bu olay biraz şehir efsanesine döndü bence sabahtan beri deniyom

Bende de aynı. Hala güncelleme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeybek19 -- 11 Temmuz 2015; 6:56:36 >

• Liste güncel. Bir kaç parça bilgi de değiştirdim ilk sayfada. Artık gözlerim kapanıyo devamını yarın getireceğim. Herkese hayırlı sabahlar :)
  • Şarj olma süresi uzadı beyler, 2s 10d'dan 2s 40d'ya çıktı
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    General Mobile 4G de radyo kesin var ama TELPA engellemis anlasilan TRT androl vergisindne oturu .

Rootlamayi simdilik dusunmiyorum adam akilli test edicem herseyi ile .

Guncelleme gelmis ama neleri duzeltmis veya yeni sorunlar neler onlara odaklanmaliyim kendim icin .

Aslinda GM4G de yuklu ama aktif edilmeyen birusuru uygulamala da var .

NFC
    Radyo
    OTG

OTG icin Kernel e ayar cekilmesi gerekir veya root layip 3.parti OTG desteleyecek uygulamalar yukleneblir NTFS destegi gibi ... Nexus cihazlarinda boyle aktiflenebiliyor .

OTG kablosu ile temel fare klavye ve harici usb ses cihazlari da Android 5.0 ile geldi ama tuhaf olan cihazin potansiyeli donanimsal olarak varken yazilimsal olarak engellenmis olmasi .

Diger soruna da burdan cevaplayayim : Amacim Google Radyo uygulamasinin arayuzunu paylasmakti . Guncelleme dosyasinda Radyo apk si var zaten . Apk dosyasini icinden cikartip guncellenmis 5.1.1. GM4G ye kurdum zaten var oldugunu surum bilgisinden anladim . Android One Asya ulkelerinde farkli firmalar olsa da hepsi ayni donanima sahip sadece biri 4 GB deoplama yerine 8 GB dahili deoplamaya sahip ...

Yani Radyo uygulamasi guncelleme ile yuklu olarak gelmekte ama aktiflenmiyor :/ TIPKI ilk ciktigindan beri NFC modulune ait sistem dosyalari olmasi gibi .

NFC ve Radyo donanimsal olarak var .

Yayinlanan guncellleme ,zip dosyasi incelemeye deger cok seyler var . Android konusunda derinlemesine bilgi sahibi arkadaslar analiz edebilir .

• Android M Onizleme surumu 2. guncelleme incelemesi

https://www.youtube.com/watch?v=bqm2ET1kkR8

• Yaklaşık 2,5 sene iphone 5 kullanicisiydim cihazım arizalandi ve bu telefonu aldım. İlk android cihazım bence fiyatına gore gerçekten güzel bir telefon. Özellikle pili iPhone gore çok daha uzun gidiyor. Turkcell den aldım 5.1.1 sürümü var. Bu en güncel olanımı bilmiyorum. Cihazdan memnunum bu fiyata ideal bir telefon.bir tek menüye girince beyaz tema üzerinde olması biraz kötü. Bunu düzeltmenin yolu varmıdır. İyi forumlar.

• Güncelleme ile kasma sorunu yasayan varmı? Guncellemeye tirsiyorum..

• Simitci01 kullanıcısına yanıt
    İnş. Yeni, gelwcek olan android m sürümünde arka plan rengini koyu olarak seçebiliyorsunuz. Şu anki sürümde herhangi bir launcher yükleyerek değiştirebilirsiniz. Ben yüklemenizi tavsiye etmem.

• Arkadaşlar sizce mx camera mı daha iyi yoksa snap camera mı karar veremedim ikisi arasında

• Simitci01 kullanıcısına yanıt
    Google playden herhangi bir launcher yükleyerek istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz

• Ya pedein telefonunu guncelleme denetlicez diye google playe girmiyor napcaz baglanti yok flan diyor tekrar deneyin diyor baska hata alan var mi? Bnm gibi

Duzelttim uyulamalardan google play i devre disi birkaip etkinlestrdim geri geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DECB8E5A -- 11 Temmuz 2015; 11:18:17 >
  • Ayarlardan fabrika verilerine sıfırla desek rootu geri almazmı acaba deneyen var mı?
    Olmassa çözüm bulunana dek bekleyecez.zaten benim telefonda sorun falan yok ama güncelleme güncellemedir arkadaş

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.