Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1008. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstfygtman. kullanıcısına yanıt
    Beta serverları hatalı oem açıp flashlayacan ...

• Nerde kaldi bu nougat

• Telefonunun wifi i bozulan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: İsviçreli bilim adami

Nerde kaldi bu nougat

22 agustos pazartesiden itibaren bekleyin. Bu ay sozde gelecek ama ne zaman... Bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce 2.el 350 TL ye aldım.şimdilik bir sıkıntı yok. Galeri yok mu telefonda.çektiğim fotoları fotoğraflarıma atıyor.birde önce ki telefonda geri yükle simgesi vardı.sdkarta telefon yedekleniyordu.formattan sonra işe yarıyordu.bunda bulamadım.

• telefon görüşmeleirni kayıt eden bir program var mı acr denedim ama karşı tarafın sesini kaydetmiyor
  • Vereyim bizim burdaki teknik servise temiz stock ceksinler aynen.

• Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. 8 kez servise giden 2 kez sözde sıfırla değişen cihazımın yine power tuşu zor basmaya başladı ben artık para iadesi istiyorum . THH ye mi başvurmalıyım yoksa önce servise verip durumu belirtip sonuç alamazsam mı THH ye gitmeliyim. Süreci nasıl hızlandırırım.
  • bukibuks kullanıcısına yanıt
    4. servise gidişinizde hakkınız oluyor zaten. Önce servise başvurun. Olmazsa sonra THH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xyoline -- 20 Ağustos 2016; 8:47:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukibuks

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. 8 kez servise giden 2 kez sözde sıfırla değişen cihazımın yine power tuşu zor basmaya başladı ben artık para iadesi istiyorum . THH ye mi başvurmalıyım yoksa önce servise verip durumu belirtip sonuç alamazsam mı THH ye gitmeliyim. Süreci nasıl hızlandırırım.

Öncelikle merhaba hakkınızı aramanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum temennim ülkemizdeki diğer insanlarında yasalar tarafından güvence altına alınan bu haklarını kullanmalarıdır.

Yalnız size değişim kararı verildiğinde cihaz değişimi yerine para iadesi alma hakkınız vardı siz 2 kez değişim hakkınızı kullanmışsınız iade için gerekli koşulların oluşması gerekiyor, güç tuşunu onarıp göndereceklerdir

Yinede hak istenmez alınır

Siz haklarınızı bildiğinizi söyleyin iade isteyin eğer kabul etmezlerse 8 kez garantiye gittiğiniz onarım ve 2 kez değişim gördüğünü ispatlayan tüm servis formlarınızla THH başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz araştırmalarım sonuçunda THH'nin yoğunluğuna göre 15 gün ile 6 ay arasında sürmekteymiş yine orada dilekçe verirken ne kadar sürede sonuçlanacağının bilgisini alabilirsiniz.

Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 20 Ağustos 2016; 11:49:35 >

• Ekranin kenarindaki ince dis cercevesi benimki gibi kirik kirik olan var mi? Cok zayif yapmislar en ufak dusmede veya cepte tasirken 1 mmlik parcalaniyor.

Baska batarya kullanan var mi

Birde temperli cam kullanan var mi ben satisini goremedim magazalarda

• Ekranın orta kısmında bir adet beyaz parlak nokta oluştu. Sanırım ölü piksel. Kaç adete kadar ölü piksel için ekran değişimi garantiye giriyor?

• Arkadaşlar telefonu satmayı dusunuyorum kozmetik olarak sadece 1 kosesi hafif ezik.Ne kadara satılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu hanıma almayı düşünüyorum gm nin taksitli kampanyasında ama bayi taksitle satılan ürünler ilk parti hatalı ürünler diyo varmı böyle bi şey acaba

• Radyo için çözüm bulan oldu mu.

Radyoyu kullanabiliyor muyuz.
  • Çerçeve kısmı benim de kırık hatta baya yarıldı arkadan kapağı açtığım zaman vidası düşüyor çok yüksekten de düşmemişti oysa kii

Başka batarya bi tane almıştım ben bi iki kez kullandım sarjı yarı yarıya daha hızlı gitti.

Ayrıca tamperli cam dediğiniz galiba kırılmaz cam. Çoğu telefoncu takıyor kendiniz alıp takmak için diyorsanız hepsburda gibi sitelerde var.
  • Gm5 plus aldım bir ay sonra sattım. Evde iki tane Gm 4g var, bir tanede kendime alırım muhtemelen bu hafta. Birkaç seçenek olsada bu fiyat aralığında pek seçenek kalmıyor. Önerisi olan varmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Custom romlarda ve telefonun ilk yazılımlarından LUZ59R (Lolipop sürümü) güncelleme öncesi yazılımlarında çalışıyor sadece.

Yani yeni sürümlerde çalışmıyor artık. Açılmıyor da rootlasanız da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Lenovo P1M tavsiye edebilirim orta segment bir cihaz GM 4G ile teknik özellikleri aynı hatta GM 4G'de 2500 mAH Lenovo'da 4000 mAH batarya bulunuyor.Lenovo'da Sürüm 5.1 yalnız Güncellemeyi dert etmem diyorsanız düşünülebilir.

Saf Andriod
    Nougat deneyimi yaşamalıyım diyorsanız 4G'ye yönebilirsiniz.

Karar sizin!

• 
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.