Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam iki secenekte ise yaramadı once varsayilan a baktim orda hic varsayilan yok diyordu sonra sildim kurdum oda ise yaramadi

edit baska bi uygulama indirdim duzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 18 Ağustos 2016; 13:26:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyoline

Öyle mi dedim ben? Samsung da Sony lens kullanıyor dedim.

General Mobile'ın, Samsung lens kullanması abartılacak bir şey değil yani.

Dipçe: General Mobile, bu cihazı yurt dışından alıp markasını basıp, uygulamalarını yükleyip piyasaya sürüyor. Yani bilerek gidip Samsung lensini almıyor GM. Bu cihazın yurt dışındaki tüm klonları aynı lensi kullanıyor.

Samsung kendi lens ini gidip generale verip sony inde lenslerini kendine mi takiyor

Saçma ama gercek :D:D

• Adamlar lens üretiyor da sadece kendilerine mi sanki Hocam? Firmalar satın alabiliyor işte.

Samsung da kendi lensini kullandığı kadar Sony lens kullanıyor. Hatta kendi lensiyle lanse ettikleri üst seviye cihazlara Bike lens yetiştiremedikleri için muadil Sony lens takıyor.

Saçma değil bence ama gerçek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyoline

quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

android 7 bizim telefon için ne zaman yayınlacak bir takvim var mı arakdaşlar ? beta sürümün final verisyonu yayılandı sanırım en son.

Ağustos ayında çıkacak deniyordu ama normalde tarih vermediler. Gelecek aya kaldı yüksek ihtimal. Herhangi belirli bir tarih yok malesef.

android 7 ilk bu telefona gelirse sırf meraktan gidip alırım bir tane, gm elini çabuk tutsun bence bu konuda iyi bir değer var ellerinde
  • İnternet olmadığı zamanlarda telefon kullanmada sorun yaşanıyor mu ?
    Rehber yokmuş vs.
    almayı düşündüğüm bir telefon ama kararsızım ?
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    5 Plus'ı alsanız daha iyi olur, geniş ekranda saf Android'de çift ekran daha iyi kullanılır

• Arkadaşlar araştırmalarım sonucu bu telefonu almayı düşünüyorum
    Yorumları okumaya çalıştım genelde sorun yok gibi..
    Sizce bu paraya bunu almayın yada alın der misiniz?
  • hilter H kullanıcısına yanıt
    600 lira civarı bütçeniz varsa alın, 1000 liraya kadar çıkarım diyorsanız alternatiflere bakın derim.

• Arkadaşlar ara ara dokunmatikte problem olmaya başladı. Yani bazen dokunmatik işlemiyor. Telefonu alalı daha 1,5 ay falan ancak olmuştur. Telefonu sakin kullanan kullancılardanım. Ivır zıvır, rom vs. yüklemedim.
  • hilter H kullanıcısına yanıt
    kararsızsan alma. Git Samsung al.
  • Bir yıla yakındır kullanıyorum. Hiçbir promlemle karşılaşmadım. Ablama da aldım aynısını, O da 4-5 aydır problem yaşamadı. Oyun vs.çok oynayan arkadaşlar farkında olmadan ekranı hor kullandıklarından ekran problemleri çıktığını düşünüyorum. Sararma kararma olmadı bende, Donma-kasma hiç yok. Bu paraya bu kapasitede telefon bulunmaz diye düşünüyürum. Eşimde discovery1 var . Bozulursa ona da 4 g alacağım. ( paraya kıyarsam yeni çıkandan da alabilirim :D )
  • Arkadaşlar, sadece Android One cihazlar için bir Facebook grubu kurduk. Katılımınızı ve paylaşımlarınızı bekliyoruz.

https://www.facebook.com/groups/167164593668398/

• ARKADAŞLAR ŞU ANDA BETADA OLUP DA STOCK ROM UPDATE ALABİLEN VARSA HABER VEREBİLİR Mİ BETA TELEFONUMU MAHVETTİ.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Arkadaşlar, sadece Android One cihazlar için bir Facebook grubu kurduk. Katılımınızı ve paylaşımlarınızı bekliyoruz.

https://www.facebook.com/groups/167164593668398/

Grubun adi android one turkiye olsa daha iyi olurdu sanki. İleride cikacak android one cihazlarida kapsardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 18 Ağustos 2016; 21:37:26 >
  • Ayin 22 si bu pazartesi nougat dagitilabilir. Kanadali bir tel operator sirketi bu sekilde bir aciklama yapmis. Hadi bakalim hayirlisi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrix

Bir yıla yakındır kullanıyorum. Hiçbir promlemle karşılaşmadım. Ablama da aldım aynısını, O da 4-5 aydır problem yaşamadı. Oyun vs.çok oynayan arkadaşlar farkında olmadan ekranı hor kullandıklarından ekran problemleri çıktığını düşünüyorum. Sararma kararma olmadı bende, Donma-kasma hiç yok. Bu paraya bu kapasitede telefon bulunmaz diye düşünüyürum. Eşimde discovery1 var . Bozulursa ona da 4 g alacağım. ( paraya kıyarsam yeni çıkandan da alabilirim :D )

Öncelikle görüşünüze katılmıyorum 2013 son ceyrekte'de discovery ile başlayıp 20 aylık discovery macerasından sonra Ağustos 2015 android one'a geçmiştim.GM telefonlarını kullanmasanız bile sorun çıkartabiliyor discovery kullanıcılarının tebessüm edeceği soket arızasından dolayı servise gönderdiğim cihazımın anakartı kamerasıda değişmişti onlarda bir problemde yoktu sadece soketti problemli gerek malzeme kalitesi gerek lcd panel kalitesi kasa ve tuş bordu fiyatından ömrünü az çok belli ediyor 1 yıldır sorunsuz kullanmanız sorun çıkarmayacağı anlamına gelmez illa ki ekran sararması tuş bordu bozulması ve soket problemleri sizde de olacaktır temennim garanti bitiminde yaşamamanızdır.Kesinlikle oyun oynamakla bir cihazın ekranının sararacağını düşünmüyorum öyle olsaydı kullanıcı hatası demekten gm nin çekineceğinide düşünmüyorum söylediğim problemler garanti dahilinde işleme alınıyor buda demek oluyor ki parçaların ömürleri erken veya standarttan erken tükeniyor.Ben sistematik bir şekilde 20 ay kullanıp garantisi bitmesine 4 ay kala satıyorum çünkü garantisiz bir gm cihazı kullanmak yalın ayak ateşte yürümeye benzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 18 Ağustos 2016; 23:19:30 >

• ivenrec kullanıcısına yanıt
    Cihazınızı bir sıfırlayın yine sorun yaşamaya devam ederseniz yetkili servise göndermenizi tavsiye ederim 1.5 ayda böyle sorun yaşamanız üzücü yinede garanti bu günler için var sorununuzun düzelmesi dileğiyle.

• Bugün Vatan Bigisayar'a gittim.4g one istedim elime aldım nasıl diye sordum görevli kadın pek tavsiye etmiyoruz kronik sorunları var dedi şoktayım.Ne sorunu dedim ;
    'Şarj soketi sorunu dokunmatik sorunu dedi...Geçen gün geldi şarjda erimiş soket kısmı' deyince....:(

Ben de iyice kafam karışık halde çıktım oradan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilter -- 18 Ağustos 2016; 23:49:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilter

Bugün Vatan Bigisayar'a gittim.4g one istedim elime aldım nasıl diye sordum görevli kadın pek tavsiye etmiyoruz kronik sorunları var dedi şoktayım.Ne sorunu dedim ;
    'Şarj soketi sorunu dokunmatik sorunu dedi...Geçen gün geldi şarjda erimiş soket kısmı' deyince....:(

benim dokunmatikte hiç bir problem olmamıştı. bir ara şarj problemim oldu, temassızlık var gibiydi yeni şarj aleti aldım ve sorun düzeldi.
    iphone se çıkınca apple'a geçtiğim için artık 4g kullanmıyorum ama bence kusursuz bir telefondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hilter

Bugün Vatan Bigisayar'a gittim.4g one istedim elime aldım nasıl diye sordum görevli kadın pek tavsiye etmiyoruz kronik sorunları var dedi şoktayım.Ne sorunu dedim ;

Ekran sararması
    Yan tuuş bordu bozulması
    Soket problemi
    gibi kronik problemli bulunmakta
    Bazen erken bazen geç bu sorunlar ortaya çıkıyor
    Garanti dahilinde 1 kez usb kablosu
    1 kezde adaptörü değiştirdim.
    Garanti haricinde yine 1 kez 10 tl vererek kabloyu değiştirdim.
    2 kez garanti dahilinde kulaklık değiştirdim
    En son garanti dahilinde soket değişti
    Şimdi güç tuşu çiftliyor beklemedeyim
    Köşelerde hafif sararma var beklemedeyim
    Toptan problemler arttığında garantiye gideceğim...

• 
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.