Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nexus777

Merhaba telefonu yeni aldım çift hatlı modelini içinde 2 hat takılı 1 hattı kapatmayı bulamadım yardımcı olur musunuz ?

Diğer hattı kapatma seçeneği yok cihazda. Stok Android'in böyle bir özelliği yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UnNamed?? U kullanıcısına yanıt
    Neyse, hemen çözüldü ya çok şükür Hocam

• Hocam deilmis . baska bi secenek yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xyoline kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam .

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

8 saat ekran suresi inanin hic beklemiyordum. Nexus kullanicisiydim beni bezdirdi şarjı saten saf androide aliskinim. Nexusun hizini aratmadi bana insallah bundan sonrada sıkıntı cikmaz 600 tllik telefon bence hakkini çatır çatır veriyor sadece bi sistem guncellemelerinde cok isindi daha sonra ne oyunlarda isinma oldu nede baska birşey
    Bu mesaja eklenen görseller:

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Tarayici olarak ne kullaniyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ErnoNemecek

Arkadaşlar kulaklıktan ses çok az geliyor varmıdır bunun çözümü ?

Telefonda ki mp3 ler icin playstore dan aimp indirin sonra equalizer bolumunden rock isaretleyin ve farki gorun.Son ses acamayacaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

8 saat ekran suresi inanin hic beklemiyordum. Nexus kullanicisiydim beni bezdirdi şarjı saten saf androide aliskinim. Nexusun hizini aratmadi bana insallah bundan sonrada sıkıntı cikmaz 600 tllik telefon bence hakkini çatır çatır veriyor sadece bi sistem guncellemelerinde cok isindi daha sonra ne oyunlarda isinma oldu nede baska birşey

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

chrome kullanıyorum

• Bildirim geldi akşam akşam heyecan yaptırdı

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

• Xyoline kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • Teşekkürler hocam iyi fikir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

chrome kullanıyorum

Hocam pek tarayicida takilmiyorsunuz demek ki cunku ben tarayicida takilmasam benimki de sizin ki kadar gider

• zil sesi seçerken daima telefondaki şeyle aç dedim şimdi kendi attığım mp3 ü zil sesi yapamıyor nasıl düzeltirim ?
  • Arkadaşlar öncelikle iyi günler çokkkkk acillll cevap lütfenn sizce sıfır gm 4 g mi yoksa iphone 5 mi tercih etmeliyim kullananlar yazarsa sevinirim

• Oo lens samsung muş bize muhtaçsiniz 😀😀

• Bılal0006 B kullanıcısına yanıt
    iPhone 5'le yakından uzaktan alakası yok 4G'nin, ikisi arasında karşılaştırma yapmak imkansız Hocam

En basitinden biri iOS, diğeri Android.

Çok isterseniz şu sitelerden karşılaştırmalarına bakabilirsiniz:

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-5-vs-General-Mobile-Android-One-4G

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/91-26640/apple-iphone-5_general-mobile-4g-dual-sim/

İlla birini önermemizi istiyorsan 4G al.

• Samsung da Sony lens kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: icemalkan

Selamlar herkese.

Özellikle telefonu almayı düşünenlere yazmak istiyorum.

Foruma genellike sorun yaşayanların yazdığı, sorun yaşamayanların çok fazla yazmadığına katılıyorum.

Telefonu ilk çıktığı hafta almıştım, ilk seriden yani. Aldığımda da çok memnundum doğrusu. Ölü piksel yoktu, dokunmatik rahatsız etmiyordu, herşeyiyle mutluydum.

Forumu takip etmeye devam ettikçe yani sürekli problemleri okudukça insan kendi telefonunda da problem aramaya başlıyor bunu fark ettim. Klavyede yazı yazarken bir harf basmasa "ahan işte bozuk dokunmatik" demeye başladım.
    Hiç şikayetim yokken başta gittim dokunmatik test programları indirdim, hiç sorun bulamadım. Programlar hatalı düye düşünmeye başladım :D
    Benimki de bozuk da ben anlamıyorum herhalde dedim, insanda resmen kuruntular oluşuyor forumdaki hataları okudukça. Yanımda çalışan arkadaşta iPhone 4s var, onunkine baktım yok, yani arada bastığın harfi okumadığı oluyor.

Arkadaşım aynı dönemde siyah Samsung S6. Herkesin ihtiyaç duyduğu şey farklı onun kendine istediği telefon buydu, saygı duyarım. Telefonu aldı sesi boğuk, karşının sesi konuşurken çok derinden geliyor. benim telefon ondan daha iyi, belki süper değil ama rahat konuşuyorum, avea kullanmanın dertlerini yaşıyorum ama o her telefonda aynı. kartları değiştirdik, onu denedik bunu denedik yok telefonun sorunlu olduğundan emin olduk. Verdi servise 2 haftadır bekliyor, distributor garantili hem de. Şimdi 2500 TL lik telefon da gidebiliyor ilk haftasında servise, bu telefon da gidebiliyor. Elektronik işi şans. Düşük maliyetli telefonlarda bu oran daha fazladır, bunu da bizim kabul etmemiz lazım.

Demem o ki burada kronik gorunen sorunların hepsi kronik değil aslında. Ben buradan okuduğumda ilk seri tümden sorunluymuş gibi algı oluşuyor insanda, ben sorunsuz bir tane kullanırken bile, bende bile bir algı oluşmaya başladı, forum telefonla aramıza giriyordu nerdeyse :D

Telefon muhteşem bir telefon değil, hiç bir zaman o iddia ile de çıkmaz zaten. telefon f/p telefonu ve bu konuda gerçekten iyi puanı olan telefon. 650 Tl +- 50Tl fiyat aralığında satılıyor.

G2 mi bu mu gibi soruları biraz da insanlar dalga geçmek için soruyorlar bence, önceki telefonumu (HTC Evo 3D) 1300 TL ye aldım 3 sene sonra artık kullanılamaz hale geldi. her sene ekran dokunmatiği bozuldu (3 kez bozuldu), 2 kere servis değişti, sorna garntisi bitti tabi, ben değiştirdim (150 TL). Bir daha ben kendi adıma 700 den fazla vermeyeceğim telefona, her sene değiştirsem daha ucuza geliyor dedim, bu aralıkta ararken GM4G bana tam istediğimi sundu. Bu donanım bu sene goturur beni, her sene satıp değiştirsem aynı telefonu 3 sene kullanmaktan daha rahat olacağını düşünüyorum, bu bir tercih meselesi, herkes aynı tercihi yapmayabilir, herkesin içinde bulunduğu şartlar da farklı olabilir.

Saygılar

Not: uzun gönderi için özür dilerim

Hocam bence oyle degil ben cunku dokunmatigi gercekten bozuk bir telefon kullaniyordum s3 mini
    A ya basiyodum gidip ekranin diger tarafindaki tusa basiyodu bunu bile bile defalarca yapiyordu telefon
    Dokunmatik test etmede belli olmuyordu

Belkide gercekten sorun vardir bir daha dusunun

• ES Dosya Yöneticisi indirin, o zaman zil seçimini yapabilirsiniz. Eğer zaten Es Dosya Yöneticisi varsa iki çözüm var; ya silip yeniden yüklemek ya da Ayarlar - Uygulamalar - Es Dosya Yöneticisi - Varsayılan olarak aç - Varsayılanları Temizle yoluyla yeniden seçim ekranını getirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xyoline

Samsung da Sony lens kullanıyor

General simdi sony lensi mi kullaniyor

• Öyle mi dedim ben? Samsung da Sony lens kullanıyor dedim.

General Mobile'ın, Samsung lens kullanması abartılacak bir şey değil yani.

Dipçe: General Mobile, bu cihazı yurt dışından alıp markasını basıp, uygulamalarını yükleyip piyasaya sürüyor. Yani bilerek gidip Samsung lensini almıyor GM. Bu cihazın yurt dışındaki tüm klonları aynı lensi kullanıyor.

• 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.