Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kamera uygulamasında, fotoğrafların kaydedileceği yeri seçebiliyor muyuz?
    Benim fotoğraflar dahili belleği dolduruyor habire.

Bir de mp3 çalar olarak tavsiye edeceğiniz ücretsiz uygulama var mıdır?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sseker

Arkadaşlar selam.

Teşekkürler.

1-) Malesef telefonun kendi kamera uygulaması böyle bir ayarı desteklemiyor. -Camera MX'ti galiba- Bazı uygulamaların bu ayarı var tabi.

2-) Phonograph uygulamasını öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • android nougat ekim kasım gibi gelecekmiş geçende bir haberde yazıyordu 2-3 ayı var diye
  • quote:

Arkadaşlar selam.

Teşekkürler.

Ben pirkaç farklı kamera uygulaması denedim . Malesef hiçbirinde foto kayıt hafızasını secmiyorsunuz. Zaten uygulamaları da hiçbir şekilde karta taşıyamıyorsunuz. Belli zaman aralıklarında dahili hafızadaki fotoları karta manual olarak aktarıp muhtelif klasörlere dağıtıyorum. Hafız kartını sadece fotoğraf ve kitap deposu olarak kullanabiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrix

quote:

Arkadaşlar selam.

Teşekkürler.

Ben pirkaç farklı kamera uygulaması denedim . Malesef hiçbirinde foto kayıt hafızasını secmiyorsunuz. Zaten uygulamaları da hiçbir şekilde karta taşıyamıyorsunuz. Belli zaman aralıklarında dahili hafızadaki fotoları karta manual olarak aktarıp muhtelif klasörlere dağıtıyorum. Hafız kartını sadece fotoğraf ve kitap deposu olarak kullanabiliyorum

Aslında kafıza kartını dahili olarak biçimlendirirseniz fotoğraflar ve uygulamalar taşınabiliyor ama ne hikmetse benim cihazda böyle yapınca uygulamalar kafayı yiyor, sanki hafıza kartı çıkmış gibi hatalar veriyorlar. Çok kararlı değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Xyoline

quote:

quote:

Arkadaşlar selam.

Teşekkürler.

Aslında kafıza kartını dahili olarak biçimlendirirseniz fotoğraflar ve uygulamalar taşınabiliyor ama ne hikmetse benim cihazda böyle yapınca uygulamalar kafayı yiyor, sanki hafıza kartı çıkmış gibi hatalar veriyorlar. Çok kararlı değil yani

Dahili olarak biçimlendrince de gerçek dahili hafıza devre dışı kalıyor diye biliyorum. Benim kart da 16 lık olduğundan uygun değil buna. 64 lük kart alsaydım iyiydi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xyoline

quote:

quote:

Arkadaşlar selam.

Teşekkürler.

Dahili olarak biçimlendrince de gerçek dahili hafıza devre dışı kalıyor diye biliyorum. Benim kart da 16 lık olduğundan uygun değil buna. 64 lük kart alsaydım iyiydi

Tamamen devre dışı kalmıyor. Hafıza kartına taşınamayan uygulamalar yine gerçek dahili hafızaya kuruluyor. Tabi böyle yapınca bir sorun oluşuyor; cihaz açıldıktan sonra hafıza kartındaki uygulamaları çok geç görüyor, yaklaşık 5 dakika sonra cihaz tamamen kullanılır hale geliyor.

Hafıza kartının büyüklüğünden çok yazma hızı önemli hocam. En az Class 10 sınıfı bir hafıza kartı olmalı alacağınız kart. Ve yazma hızı da yüksek olsa fena olmaz.

• android 7 bizim telefon için ne zaman yayınlacak bir takvim var mı arakdaşlar ? beta sürümün final verisyonu yayılandı sanırım en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

android 7 bizim telefon için ne zaman yayınlacak bir takvim var mı arakdaşlar ? beta sürümün final verisyonu yayılandı sanırım en son.

Ağustos ayında çıkacak deniyordu ama normalde tarih vermediler. Gelecek aya kaldı yüksek ihtimal. Herhangi belirli bir tarih yok malesef.

• Xyoline kullanıcısına yanıt
    ben iki oyun yükledim hearthstone ile fallout shelter şimdi baktım ikisinide sdcard a yüklemiş hearthstone menude deli gibi kasıyordu yani bir yeri açmak istediğimde donuyor kalıyordu okuma/yazma hızından mı kaynaklı ki hearthstone u zar zor indirdim zaten bir daha indirmek istemiyorum ^^

edit : taşıma seçeneği varmış taşıyıp bide öyle deniyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 17 Ağustos 2016; 17:25:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

ben iki oyun yükledim hearthstone ile fallout shelter şimdi baktım ikisinide sdcard a yüklemiş hearthstone menude deli gibi kasıyordu yani bir yeri açmak istediğimde donuyor kalıyordu okuma/yazma hızından mı kaynaklı ki hearthstone u zar zor indirdim zaten bir daha indirmek istemiyorum ^^

edit : taşıma seçeneği varmış taşıyıp bide öyle deniyim

Hocam, silmeyin uygulamayı, sizin için indirip deneyeceğim. Sanmıyorum hafıza kartıyla ilgili olduğunu ama belli de olmaz bu işler. Deneyip haber ederim Hocam

hocam dahiliye taşıdım biraz daha iyi oldu sanki yine takılıyor ama çok değil gibi sabah denediğimde donunca 1 dk bekliyordum oyunun içinde sorun yokta menude takılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

hocam dahiliye taşıdım biraz daha iyi oldu sanki yine takılıyor ama çok değil gibi sabah denediğimde donunca 1 dk bekliyordum oyunun içinde sorun yokta menude takılıyor

Çok etkisi olmamasına rağmen bir miktar yavaşlatıyor demek ki.

Bu arada oyun indi indi tam yüklenecek, yeniden başladı indirme

aynen onu söylicektim bende ben 3 kere falan denedim hep indirme bittikten sonra baştan başladı sonra dün gece açık bıraktım artık kaç defa indirdi bilmiyorum ama olmuş
  • Hocam benim telefonda titresmiyor. İlk aldigimda titresiyordu ama. Yardim ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıp kapama düğmesine bir kere basınca nazen cift algılıyor bazende hiç algilamiyor. Servise mi götürsem?

• Merhaba telefonu yeni aldım çift hatlı modelini içinde 2 hat takılı 1 hattı kapatmayı bulamadım yardımcı olur musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: UnNamed??

Hocam benim telefonda titresmiyor. İlk aldigimda titresiyordu ama. Yardim ederseniz sevinirim.

Format atmayı deneyin, çözülmezse stok romu yüklemeyi deneyin, bu da çözmezse yüksek ihtimal titreşim modülü bozulmuş demek. Servise yollamanı gerekir bundan sonra.

Dipçe: Ses modunu kontrol edin. Rahatsız etmeyin modunda cihaz titremez.

• rahatsiz rtmeyindeymis lanet olsun.

• hamunpatra H kullanıcısına yanıt
    Güç tuşu bozulmuş, servise yollamanız gerek Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xyoline -- 17 Ağustos 2016; 21:11:59 >
  • 
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.