Şimdi Ara

General Mobile 4G akıllı telefon kutudan çıkıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
3
Favori
6.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simbilli

quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani

Bu telefona vereceğiniz paraya yazık, 3 ay sonra menüsü bile 4-5 saniyede açılmaya başlayacak, üstüne 2000 lira daha koyun iPhone alın bence.

Tüm yazılım işlerini Google'ın üslenmesine rağmen bu yorumu yapabilmen ne kadar bilgili olduğunu ortaya koyuyor. 3 sene önce çıkan nexus 4 bile şu an neredeyse hiç takılmıyorken bu telefon 3 ay sonra takılmaya başlayacak değil mi ?
    Bir de kronik sorunu ne olacak diye soruyor

hayallerde yaşamaya devam et sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonun kronik sorunları mutlaka olacak ve general mobile'dan güncelleme beklemeyin.

hatırlayın, geçen sene bi kamera arızasını bile 6 ayda zor düzelttiler, üstelik onu da ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

giderim zenfone alırım veya 200 lira daha fazla para veririm Huawei, Samsung vs. alırım, insan muamelesi görürüm. paramla rezil olmam.

ve ayrıca madem Türk malı olsun diyorsunuz, gidin t60 veya e8 alın en kötü, onlar bundan daha iyi.

• 15 Mayıs'ta satışa sunulacak dendi ama istanbul'da mediamarkt, teknosa ve turkcell bayilerinde bulamadım bugün (16 mayıs). Turkcell t60'da haziran ortası gibi gelecek diyorlar. GM bence eliniz biraz daha hızlı tutmalı dağıtım konusunda.

• Telefondan çok sakal gitmiş direk dikkattimi o çekti.Yüzün gözün açılmış reyiz.

• Abi sana ne oldu? 2 günde evrim geçirmiş gibisin :D

• kusura bakmayin ama dayanamicam -CÖP-

• quote:

Bu telefona vereceğiniz paraya yazık, 3 ay sonra menüsü bile 4-5 saniyede açılmaya başlayacak, üstüne 2000 lira daha koyun iPhone alın bence.

mesele o extra 2000 lirayı koymak herkesin bütçesi aynı değil boş yapma
  • İşin içinde GM olunca insan bir kez daha düşünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Google Andorid One cihazlara her zaman en önce en güncel sürümü veriyorda üreticiler kendi cihazlarına neden yılda bir güncelleme veriyor? Ya birileri çok becerikli yada birileri çok beceriksiz.

Bunu üreticilere sormak lazım bir çok cihaz oldumu dağıtımıda zor oluyor güncellemelerin.
  • hayırlı olsun erdi abi sakallar gitmiş :P

• Kesinlikle oyun performansını merak ediyorum.

• Şu kutulardan neler çıktı neler bi S6 çıkmadı arkadaş ... Hala inceleme bekliyoruz...

• Forum içinde blokladım bu trol toplum düşmanını ama adam bıkmadı anasayfa haberlerinde yine karşımda

• İşlemci S615 olsaydı daha iyi olurdu.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar aşağıdaki Motorola Moto X i çok merak ediyorum ne zaman Türkiye'ye gelir bileniniz varmı

http://bilelimmi.com/2015-motorola-moto-x-nefes-kesecek.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcoyundelisi

Amma çok GM reklamı yaptınız ha , kıytırık telefon için 10 farklı başlık açtınız. Para aldığınızı bu kadar belli etmeyin

alsınlar tabi ki adamlar babasının hayrına mı yapıyor bu tanıtımları o zaman sen sponsor olursun kanala onlarda böyle reklam yapmazlar..!

• quote:

bu telefonun kronik sorunları mutlaka olacak ve general mobile'dan güncelleme beklemeyin.

hatırlayın, geçen sene bi kamera arızasını bile 6 ayda zor düzelttiler, üstelik onu da ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

giderim zenfone alırım veya 200 lira daha fazla para veririm Huawei, Samsung vs. alırım, insan muamelesi görürüm. paramla rezil olmam.

ve ayrıca madem Türk malı olsun diyorsunuz, gidin t60 veya e8 alın en kötü, onlar bundan daha iyi.

Güncelleme beklemeyin diyerek cehaletini ortaya koymuşsun gerisini okuma gereği duymadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 16 Mayıs 2015; 22:10:52 >
  • Fiyat politikası gayet iyi lakin fiziksel sorunu olurmu diye de insan düşünmeden duramıyor. Zaten 4gb Zenfone 2 1200 tl den girer. Bana kalırsa şuan bunun karşısına konacak telefon yok 699 tlde baya iş yapar bi cihaz. 2yıl güncelleme desteğide cabası. düşünsenize samsunga gelmeden size gelecek güncelleme(Malum samsung Türkiyeye Global'den 2-3 ay sonra veriyor güncellemeyi).

• kasa çerçevesi metal değilmiydi?

• Lan gereksiz bedava verseler kullanmam diyorsun o zaman niye aldın telefonu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.