Şimdi Ara

General Mobile 4G akıllı telefon kutudan çıkıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
6.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telpa varsa bir isin icinde uzak durun g.mobile discovery kullanicisi olarak yaziyorum cihazlarda sarj soketi sorunu ve ekranda sararma ve parlak noktalar olisuyor ama canavarlar uyanik hizli para kazanip dunya markasi olacaklarya kullanici hatasi deyip gonderiyorlar hakkimi helal etmiyorum.. Sn. General mobile ailesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani

bu telefonun kronik sorunları mutlaka olacak ve general mobile'dan güncelleme beklemeyin.

hatırlayın, geçen sene bi kamera arızasını bile 6 ayda zor düzelttiler, üstelik onu da ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

giderim zenfone alırım veya 200 lira daha fazla para veririm Huawei, Samsung vs. alırım, insan muamelesi görürüm. paramla rezil olmam.

ve ayrıca madem Türk malı olsun diyorsunuz, gidin t60 veya e8 alın en kötü, onlar bundan daha iyi.

Güncelleme derken?? Abim adamlar biz karışmıyoruz google da o iş diyor nexus ne ise android one da o yani
    Ben Motorola moto g kullanıyorum ve sırf arkasında google var diye almıştım gerçi şimdi lenovo ya satıldı fakat yinede veriyor güncellemeleri

• Abi nexus 5 ile kıyaslayabilirsen çok güzel olur.

• vatanın mağazalarında var üstad. zaten bugün gelmiş. ben telefonla arayıp stok bilgisi aldım önce. var dediler. gittim aldım. sadece siyah rengi var ama

• quote:

bedava verseler yine kullanmam.

Bedava ne verseler kullanırsın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani bu telefonun kronik sorunları mutlaka olacak ve general mobiledan güncelleme beklemeyin. hatırlayın, geçen sene bi kamera arızasını bile 6 ayda zor düzelttiler, üstelik onu da ellerine yüzlerine bulaştırdılar. giderim zenfone alırım veya 200 lira daha fazla para veririm Huawei, Samsung vs. alırım, insan muamelesi görürüm. paramla rezil olmam. ve ayrıca madem Türk malı olsun diyorsunuz, gidin t60 veya e8 alın en kötü, onlar bundan daha iyi.
    Güncelleme beklemeyin diyerek cehaletini ortaya koymuşsun gerisini okuma gereği duymadım

daha en başından yanlış anladığın için gerisini okumana hakikaten gerek kalmamış.arkadaş burada android sürüm güncellemelerinden bahsetmiyor,kamerada pembeleşme sorunu,ahize sesinin az çıkması gibi (yazılımsal olarak hatalardan bahsediyorum) sorunlar için gerekli güncellemelerden bahsediyor.bu güncellemeri google yapmaz,google dan gelecek güncellemeler sürüm güncellemesi olur.donanımla uyumsuzluk,hatalar vb. şeyler general mobile ın üstüne kalır ki hakikaktende öyle kalır düzeltilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canguler917 -- 17 Mayıs 2015; 0:41:13 >

• Erdi internet ses ve kamera performansi detayli olrsa seviniriz. Simdiden tesekkurler. Bi de ön kamera yok mu Anlamadm

• quote:

Bu telefona vereceğiniz paraya yazık, 3 ay sonra menüsü bile 4-5 saniyede açılmaya başlayacak, üstüne 2000 lira daha koyun iPhone alın bence.

Yetmez üstüne 2500 koyun s6 alın

• bu cihazda stock android rom olduğu için performansının iyi olacağını düşünüyorum onun için mesela üst segment cihazlarla arasındaki günlük performans farkı için iki cihazda da aynı anda arka arkaya 5-6 uygulama açabilirseniz uygulamaların açılış sürelerini görürüz. sentetik testlere muhakkak yer vereceksinizdir ama o da günlük kullanım deneyimi için çok birşey ifade etmiyor.

kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Erdi internet ses ve kamera performansi detayli olrsa seviniriz. Simdiden tesekkurler. Bi de ön kamera yok mu Anlamadm

Ön kamerası 5 mp

• GM 4Gyi satan kuruluşlar

General Mobile 4G akıllı telefon kutudan çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani bu telefonun kronik sorunları mutlaka olacak ve general mobiledan güncelleme beklemeyin. hatırlayın, geçen sene bi kamera arızasını bile 6 ayda zor düzelttiler, üstelik onu da ellerine yüzlerine bulaştırdılar. giderim zenfone alırım veya 200 lira daha fazla para veririm Huawei, Samsung vs. alırım, insan muamelesi görürüm. paramla rezil olmam. ve ayrıca madem Türk malı olsun diyorsunuz, gidin t60 veya e8 alın en kötü, onlar bundan daha iyi.
    Güncelleme beklemeyin diyerek cehaletini ortaya koymuşsun gerisini okuma gereği duymadım

daha en başından yanlış anladığın için gerisini okumana hakikaten gerek kalmamış.arkadaş burada android sürüm güncellemelerinden bahsetmiyor,kamerada pembeleşme sorunu,ahize sesinin az çıkması gibi (yazılımsal olarak hatalardan bahsediyorum) sorunlar için gerekli güncellemelerden bahsediyor.bu güncellemeri google yapmaz,google dan gelecek güncellemeler sürüm güncellemesi olur.donanımla uyumsuzluk,hatalar vb. şeyler general mobile ın üstüne kalır ki hakikaktende öyle kalır düzeltilmez

Yazıdan cehalet akıyor.Android one cihazlarda tüm cihazların donanımı 1:1 aynıdır,bu yüzden üretici yazılımda oynama yapmaz tüm güncellemeleri google verir,üretici hiçbir güncelleme vermez,VEREMEZ de zaten,çünkü ota sunucuları GM ye değil google a bağlıdır.

• erdi bey görntülü arama var mı telde lütfen bu konuda bilgi verin? artı sar değeri kaç? 0,288 deniyor doğrumudur?

• adım sayar var mı?

• gm nin discovry discovry 2 elite kullanan ve şuanda discovery 2 kullanan arkadaşa bu telefondan bahsettim nasıl alınırmı dedim uzak dur gm ise alınmaz dedi vardır bir bildigi maddi durumu olsa discovery yide elinden cıkaracak ama yok önce herkese tavsiye ediyordu şimdi fikri degişmiş olacak uzak dur diyor kişisel fikrim arkasında google varsa alınabilir

• Cepten girdiğim videoyu izleyemedim. Bu telefonda 4.5 G Volte özelliği var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun şarj cihazı girişinin iki yaninda hoparlör delikleri var. Sol taraftaki işlevsiz gibi çok az ses çıkıyor. Sağ tarafı elimle kapattigimda ses epey düşüyor.

• Cihazdaki android sürümü 64 bit'mi.

• erdi abi herşeyi anlarımda ya sanal buton işi nedir çerçeven ince olsa eyvallah aşagıda kocaman alan bırakmışsın nasıl iş anlamadım, muzaffer beyde biz tüketiciyi dinliyoruz diyor olmamış buuu...

• sakallar iyiydi bea

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.