Şimdi Ara

General Mobile 4G akıllı telefon kutudan çıkıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
6.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarımı beğenmedim kesinlikle kötü bence bu özellikler discovery air'da olsa müthiş olurdu ama discovery den sonra insanlara tavsiye edebileceğim bir telefon olmuş tasarımı saymazsak tabii ki birde bence şu isim o nedir ALLAH aşkına öyle marka olacağız dünyaya açılacağız diyorsanız bu işe çaba vermelsiniz bir logo yapmak bu kadar mı zor..!

birde bakmamız gereken şey dokunmatik hassasiyeti eğer air dan iyiyse
    (air berbat bence dokunmatik konusunda) alınası bir teefon olmuş zaten snap dragon 410 ve android one ekosistemine dahil olması işi bitirmiş son olarakda bazı arkadaşlar telpaya giydiriyor yok öyle yok böyle diye ama sizlere şunu diyebilirim discovery1 de şarj giriş yeri arıza yaptı ve sorun bizden kaynaklıydı fakat adamlar 3 gün içinde telefonu hiç bir para almadan yaptılar eyvallah kabul ediyorum eksikleri var telpanın fakat abarttığınız kadar olduğunu kesinlikle sanmıyorum..!

• Gençler her ne kadar gm,nin kötü ünü olsada 700 liraya daha iyi donanım-yazılım alternatifi cihaz piyasada yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 16 Mayıs 2015; 22:20:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani

Bu telefona vereceğiniz paraya yazık, 3 ay sonra menüsü bile 4-5 saniyede açılmaya başlayacak, üstüne 2000 lira daha koyun iPhone alın bence.

Nick - Mesaj uyumu
  • Guzel cihaz..

• 700 Lira bandında en güncel ve güncelleme desteği garanti olan alınası bir telefon olmuş.Keşke birazcık daha pahalı olsaymış da Snapdragon 615 işlemci ile gelseymiş.

• Hiçbir firma bedavaya telefon vermiyor.
    Test örneğinde sorunlar olabilir diye hemen hemen her incelemede söylerler.
    Önemli olan nihai sürümde kronik sorun çıkacak mı çıkmayacak mı?
    Ayrıca kamera çıkıntısı da yok bu da güzel.
    Bir de telpanın bu sefer kronik sorun çıkarsa ne yapacağı var.
    Kardeşimde gmd1 vardı şarj soketi sorunu yoktu.
    Bu biraz da şans işi.
    Fakat gerçekten kullanıcı hatası olmayıp 50 TL istiyorlarsa bu da 2 firmanın ayıbı.
    Sonuçta 700TL fiyatlı Nexus lardan sonraki en güncel cihaz var.
    Özellikleri gayet makul çıkan pil sd kart bunlarda +sı bence.
    Acaba radyo var mı o da varsa tamamdır.
    Ayrıca kimse kimsenin ne alıp almayacağına bir zahmet karışmasın.
    Ortalığı karıştıranlara da cevap vermekten vazgeçin.
    Beyin herkeste var göz var nizam var.
    Kim ne alırsa alsın almıyorsanız mani de olmayın.
  • 3 önemli eksiği var. Görüntülü arama, fm radyo ve çift hat. Yakında çift hatlısı gelecek diyorlar ama radyo görütülü arama da gelse keşke de ben de samsungtan kurtulsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani

Bu telefona vereceğiniz paraya yazık, 3 ay sonra menüsü bile 4-5 saniyede açılmaya başlayacak, üstüne 2000 lira daha koyun iPhone alın bence.

Hayatında hiç google tabanlı cihaz kullanmamış insan dramının ta kendisisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

3 önemli eksiği var. Görüntülü arama, fm radyo ve çift hat. Yakında çift hatlısı gelecek diyorlar ama radyo görütülü arama da gelse keşke de ben de samsungtan kurtulsam.

Görüntülü konuşma olmaması nasıl bir saçmalıktır yahu.Disocvery 1'de var çokta güzel kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 16 Mayıs 2015; 22:52:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi yeri değil belki ama çamur gibi videolar izliyoruz... Yok mu bunu 1080p'de anlaşmanın bir yolu :)

@Fx57

• Detaylı incelemede şunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim fm radyo var mı otg destekliyor mu kamera performansı nasıl umarım bunlara değinirsiniz.

• Android her yeni sürümünde daha kötü bir tasarımla geliyor.Bunların amacını ben çözemedim.
  • General mobile 4G mi, Turkcell T 60 mı??

• Bu cihazın hakkı aslında 500tl.Lumia 525 ayarında bir cihaz 700tl sanki çok gibi geldi.T60 la iyi kapışacak kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OBOZDEN

General mobile 4G mi, Turkcell T 60 mı??

Aldıgınız gibi elinizde kalacak 100 tl daha pahalı ıvırzıvırla dolu bir t60 mı en güncel yazlımlı bundan sonraki yazılımlarıda en önce alacak saf android li 100 tl daha ucuz ve google destekli Android one mı ?
  • bu merve çok tatlı ya. valla reklamı geç demiyorum sırf onu görmek için
  • Arkadaşlar bugün vatan dan eşime aldım. samimi söylüyorum gidipye amiral gemi telefonlara hatta orta segment telefonlara okadar para vermek bu telefon varken saçmalık olur.en güncel saf andoid ile birlikte telefon cidden uçuyor. şarjını bitiremedim diyebilirim. daha ne olsun. kamerası gün ışığında tatmin edici resimler çekiyor. saf anroidin kamera arayüzü basit kaçmış ama kullanışlı. yeni nesil oyunlarda performansını bilmiyorum. İnşallah sıkıntı çıkmaz....

• turkcell t60 ie kıyaslamayın arkadaşlar. güncelleme almayacak bir telefonla 2 yıl Google tarafından güncelleme garantili bir telefonu kıyas etmeyin. donanım aynı saylır. snp410-snp615. sentetik testlerle mi yşıyoz sanki

• 3310 al daha iyi

Bunu bi arkadasım alsa muhabetimi keserim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vatanin sitesine gelmemis daha hocam. sadece magazalarda mi var suan?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.