Şimdi Ara

Genel sorunlara çözümler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
30.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eline koluna sağlık allah daha çok akıl versin ki sende bizim le paylaş paylaşırsın değilmi :)
  • ne demek burası bilgi havuzu öğrendiğimiz şeyi paylaşırız.Fakat şimdi vizelerim başladı,bilgisayar da çok lazım yanlış birşey yaparsam diye dokunmuyorum.Ama öğrendiğimde foruma haber gönderirim.slmlar..
  • faydalı bi çalışmaaaa
  • AEO
  • ben gecenlerde xpe sp2 ekleyerek cd yaptım ama windowsu baska makinaya kurarken hata verdi bi dosyayı yukleyemdigini soyledi nedendir sizce
  • gerçekten çok faydalı bilgiler ellerine sağlık
  • direct x 9.0c yi yükle msconfigten gereksiz çalışan dosyaları kaldır
  • sagool
  • maşşallah
  • SORU:BIR MONUTORU IYI BIR MONITOR OLMASINI SAGLAYAN ETKENLER NELERDIR
    SORU:HANGI KIRITERLERE GORE YAPILMALIUDIR .MONITOR SECIMI?
  • SORU:BIR MONUTORU IYI BIR MONITOR OLMASINI SAGLAYAN ETKENLER NELERDIR
    SORU:HANGI KIRITERLERE GORE YAPILMALIUDIR .MONITOR SECIMI?
  • süper bi iş yapmışsınız ,teşekkürü hakkınızla alıyosunuz.
  • Eline sağlık çok iyi olmuş...
    Herkese lazım olacak şeyler...
  • Mehabalar…
    Tora kardeşim Foruma yeni katılmış biri olarak verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum.
    Ve xp cd sine sp2 yi yüklemeyle ilgili 1-2 sorusormak istiyorum.
    1-xp turkce cdm var ve boot lu olmasına rağmen ısobuster ile boot dosyalarını almak istediğimde “microssoft corporation.img”diye birdosya vermiyor unu yerine “ArnesBootRecord.img”ve “BootCatalog”diye iki dosya çıkıyorve ben yazındaher microssoft corporation.img yazdığın yere ArnesBootRecord.img’i kullandım.ve bütün ayarları yaptım fakat cd yazdığım zaman img dosyası olarak atıyor ve cd çalışmıyor. Tora ve bu işlemleri yapabilenler Konuyla ilgili bana yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: kenanbaba

Mehabalar…
    Tora kardeşim Foruma yeni katılmış biri olarak verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum.
    1-xp turkce cdm var ve boot lu olmasına rağmen ısobuster ile boot dosyalarını almak istediğimde “microssoft corporation.img”diye birdosya vermiyor unu yerine “ArnesBootRecord.img”ve “BootCatalog”diye iki dosya çıkıyorve ben yazındaher microssoft corporation.img yazdığın yere ArnesBootRecord.img’i kullandım.ve bütün ayarları yaptım fakat cd yazdığım zaman img dosyası olarak atıyor ve cd çalışmıyor. Tora ve bu işlemleri yapabilenler Konuyla ilgili bana yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: kenanbaba

Mehabalar…

• Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. Bir çok arkadaşımıza (tabi dikkat edip te okurlarsa) faydalı olabilecek bilgiler var. Teşekkürlerimi sunarım.
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.