Şimdi Ara

Genel sorunlara çözümler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
30.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tekrar teşekkürler tora
  • eline saglık
  • ellerine saglık.. bu forumunda yine toranın actıgı guncel resmi sürücüler gibi sürekli yeni bilgilerle ve linklerle(bu kalitede bilgilerle ama) büyümeli diye dusunuyorum.. mersi canım.
  • sğolasın kardeş...
  • sitenize yeni üye oldum. bir sorunum var... benim pc pentium3 733, 256 sdram, anakartım da asus cuv4x eski ekran kartım tnt 2 64pro idi yeni bir ekran kartı aldım (HIS EXCALIBUR ATI RADEON 7000 64 DDR EKRAN KARTI) ama bür türlü sürücüsünü yükleyemiyorum. acaba kart bozuk olabilir mi? teşekkürler...
  • okuyalım ogrenelim
  • benim ALLAH A şükür hiçbir derdim yok forum çok güzel
  • [Deleted by Admins]
  • Merhaba,

Amd 2600+ / Asus A7N8X Deluxe / 2*256 DDR 400 / 120 GB Seagate SATA / Winfast FX 5500+ 128 MB / CD-RW 52X32X52 PHILIPS / 16X LG DVD

Windows XP kullanıyorum, güncellemeleri yaptım.

Winamp'ta müzik çalarken veya windows explorer açıkken, yada boş ekranda fareyi gezdirirken makina takılıyor, 3-4 sn. donuyor ve sonra kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor, oyun oynarken hiçbir sorun çıkmıyor.

Ne yapabilirim ?
  • Windows XP CD'sine Service Pack 2 entegre etmek ile ilgili olara isobuster nedir?
    bende neronun son sürmüm var 6601.Neeroya kadar olan herleyi yaptm.Birisi bana bu nero için geri kalanı anlatır mı?çok makbule geçer.
  • çok güzel ellerine sağlık iyi düşünmüşün
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramroat

Windows XP CD'sine Service Pack 2 entegre etmek ile ilgili olara isobuster nedir?
    bende neronun son sürmüm var 6601.Neeroya kadar olan herleyi yaptm.Birisi bana bu nero için geri kalanı anlatır mı?çok makbule geçer.

Isobuster cue,iso,bin gibi imge dosyalarını açar. Windows XP'nin boot ayarlarını almak için şarttır. İndirin ve kurun. Daha sonrası zaten yukarıda anlatılmıştır. Programı kurup açmadığınız sürece yazıda nelerden bahsettiğimi anlayamayabilirsiniz.
  • Sen olmasan napardı bu kadar insan Tora
  • Özellikle virusler hakkında verilen linkler ve bilgiler iyi
  • öok güzel olmuş
    budur
  • ELLERİNE SALIK HADİ KUTLA BU ZAFERSENİNDİR.....
  • saol
  • Herkese merhaba asus anakartım var.Bios update biliyormusunuz.internetten araştırdım fakat cesaret edemedimNetten gerekli versionun yeni sürümünü indirdim.Nasıl yapabilirim anlatırmısınız?(Acpı version 1004)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.