Şimdi Ara

Gene İmamoğlu, bu kezde kreşleri açmış. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
12.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
296 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    690 liraya halk işi diyemem ben. Sizin 2000 tl ödemeniz bence mevzu değil kim bu 690 ı verebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOU

690 liraya halk işi diyemem ben. Sizin 2000 tl ödemeniz bence mevzu değil kim bu 690 ı verebilir

Maddi durumunuza göre o.

Kimi hiç ödemeyecek kimi 350 TL kimi 690 tl.

Olabilecek en adil sistem bu sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şaka gibi ya kreşe göbek atacaklar neredeyse.

• Hükümet her fırsatta topal ördeğe düşürmek için tüm belediyecilik yasalarını değiştirip yetkileri alıyor elinden İmamoğlunun. Bunun farkında İstanbuldan bahsediyoruz sonuçta. Bence sistemli olarak arka planda bu yolsuzlukların önünü kesiyor ve doğru zamanı geldiğinde açıklayacaktır. Medyaya yansımaması yapmıyor olduğu anlamına gelmez. 18 yıldır alıştık her yapılan şeyin şov malzemesi olarak ana medyaya düşürülmesini. Garip geliyor yapılan işler gözümüze sokulmayınca artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktrolden ne farkiniz var?

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Kreşler, aile planlaması hizmeti olarak geçiyor. Sosyal devlet ilkesi yerine gelmiş oluyor. Buna sevinmeyip başka birşeye sevineceğinizi zannetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Hükümet her fırsatta topal ördeğe düşürmek için tüm belediyecilik yasalarını değiştirip yetkileri alıyor elinden İmamoğlunun. Bunun farkında İstanbuldan bahsediyoruz sonuçta. Bence sistemli olarak arka planda bu yolsuzlukların önünü kesiyor ve doğru zamanı geldiğinde açıklayacaktır. Medyaya yansımaması yapmıyor olduğu anlamına gelmez. 18 yıldır alıştık her yapılan şeyin şov malzemesi olarak ana medyaya düşürülmesini. Garip geliyor yapılan işler gözümüze sokulmayınca artık.

İmamoglunun begendigin bir hizmetini solermisin ???

• quote:

Orijinalden alıntı: -dead

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sen gel bide akp lilerin gözünden kendini gör

Hani özgürlük

Hani düşünce özgürlügü

Hani dusunceye saygi

???????

• Mehmet__turk kullanıcısına yanıt
    Söylemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Söylemem.

Sölemem degil o söleyemem olacaktı YOK KI olmayanı nasıl diyceksin cok güzel tatile mi cıkıyor diyceksin yoksa 1 liralik maskeyi 3 liraya cok güzel cakıyor yada haliç degisik bir kokusu var dogal okadar dogalki bok kokmaya başladi mi diyceksin 😁😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Kreşler, aile planlaması hizmeti olarak geçiyor. Sosyal devlet ilkesi yerine gelmiş oluyor. Buna sevinmeyip başka birşeye sevineceğinizi zannetmiyorum.

Etimesgut mhp de ve belediye kreş var. Bunlar çok temel şeyler zaten. Sırf bizden diye birinin tüm icraatlarını alkışlamak dam da aktrolllerin mesai tanımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4yashiro

şaka gibi ya kreşe göbek atacaklar neredeyse.

Eheheh canım benim çocugun olmadıgı belli çünkü kreş ücretlerinden haberin yok. biz bazen böyle şeylere sosyal belediyecilik diyoruz. hani bazı insanlar için bu tip projelerin halkın iliğini kurutan YID projelerinden büyük değeri oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 22 Temmuz 2020; 17:50:7 >
  • :) nerden anladın cocuğumun olmadığını? şaka gibisiniz yeminle bana cocğumun olmadığını soranın zihniyete sevinmesi komediden başka bişey değil.

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Etimesgut, İstanbul'a mı bağlı?

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Seni tebrik ederim üstte yazılanı okumadan soru sormuşsun veya okuyup anlamışsın
    Bu ülkeye akp de CHP de gelse böyle birbirine nefret kustuğu aşağılayıcı konuştuğu sürece
    Bir arpa boyu ilerleyemeyeceğiz.

• farate kullanıcısına yanıt
    Ben de seni tebrik ederim, herşeyi karşı taraftan beklediğimiz sürece, asla bir arpa boyu yol ilerleyip, adalet terazisini doğru kuramayız.
    İyiye iyi demek çok zor değil. Siz, farklı huylarınızın ülkeyi nerelere getirdiğini bize yaşatmak isterken, peşinizden sürüklenmeye rıza göstermememizin nedeni de açık: sizin düsturunuz, "meyve veren ağaç taşlanır", "beni sokmayan yılan bin yaşasın", "benim memurum işini bilir". Bunun ülkeyi ne hale getirdiği ortada. Kitapta yapmadık yanlış kalmadı, hepsinin bir kez üzerinden geçtiniz, artık yanlışların arsızı oldunuz.
    Bari, ders alın, sütten ağzı yanmış bir şekilde yoğurdu üfleye üfleye yiyin. Bir sefer de çehrenizde iyi niyet nurundan nasiplendiğinizi görelim... Aile sağlığı sizi neden rahatsız ediyor, saldım çayıra mevlâm kayıra mı derdiniz? Siz her çocuğun rızkıyla doğduğuna inanmaya devam edin, boşa umut besleyin. Ne ekerseniz onu biçeceksiniz, Allah'ın adaleti şaşmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 22 Temmuz 2020; 20:52:2 >

• nk061 kullanıcısına yanıt
    Senden ricam şu kreşleri neden ihale açmadan Beylikdüzünde ki imamoğlu inşaatın taşeronluğunu yapan firmaya vermiş diye sorsan şu gençlere..Hani Ekrem imamoğlu tüm ihaleleri canlı yapacaktı..250 den fazla iş yaptırmış çoğu ihalesiz..hani o söz...11 chpli belediye başkanı ve kendilerine yakın basın mensupları ile çalıştay yapıp 320 bin liralık faturayı belediye kasasından ödettirmek de ne oluyor..30 kuruşluk maskeyi 3 liraya chp Beylikdüzü ilçesinden bir bayanın yeni kurduğu firmadan almak ne oluyor. Bunlar gibi onlarca örnek yazarım buraya..siz gerçekten düşünüyormusunuz..Mansur başkana 25 milyon rüşvet istedi diyen chp milletvekili...600 000 dolar sahte senet hazırladı diyen kendisinin arkadaşı..hadi diyelim sahte değil iş karşılığı faturası nerde o kazandığı paradan ödediği vergi nerde..sahte değil ise vergi kaçırmak için mi faturasız iş yapmış...Allah aşkına bunlarmı dürüst...

• Chp nin alışkanlığı..çalıştay düzenlerler yer içer gününü gün ederler..bize ne..zaten leyleğin ömrü laklakla geçiyor..iyide kardeşim sen bunun parasını git chpden al..Neden ist belediyesinin kasasından alıyorsun..yalana gelince..benim siyaset tarihinde gördüğüm en yalancı insanın eline kimse su dökemez. BasİTden başladık fazilet durağında mola verdik..Arada öyle yalanlar varki anlatılmaz yaşanır...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.