Şimdi Ara

Gene İmamoğlu, bu kezde kreşleri açmış. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
12.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
296 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay tüm belgeleri imha etmek için yeterli bir süre...

Eğer AKP kazansaydı Clio→Mersedes a ya geçerdi.

• Ekrem tatile gitmekle yanlış yaptı bir kere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçişleri bakanlığı Adalarda sırf CHP belediyesi diye elektirkli araçlarınkullanımınA engel oldu.
    Yakında afişlerde görürseniz şaşırmayın. Herkesin gerçek yüzünü halk görüyor. Yazık.

• nk061 kullanıcısına yanıt

Eğer güçlü bir bilgisayarla işi bilen bir kişi sistemi düzgün kurmasıyla bu işler mümkün.

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt

Asfaltlar biildim bileli o kadar kaliteli değil.

Halici bilmiyorum ama Küçükçekmece gölü yine pis(2000 yıllara göre temiz)

Ucuz fiyatlı ulaşıma gelince... akp zamanında bayramlarda ulaşım bedavaydı.işi olmayıp oraya buraya gezinenleri ve beleşçileri görünce millet(her türlü siyasi görüşten...) bu işten vazgeçmesi gerektiğini en azından azıcık ücretle ulaşım sağlanması gerektiğini yönünde tepkiler oldu bunun sonucunda ise fiyatları bayram zamanında yarı ücret uygulandı...

• sözcü gazetesi haber bülteni oldu amk forum   okullarda kapalı

• Kreşler ücretli mi? 690 tl diyorlar aslı astarı var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

2023'de Erdoğan'ın karşısına çıkacak, kişi belli Mansur yavaş

Mansur Yavaş'ı seçmez bu ülke...

Bize mütehait lazım başkası olmaz.

• Siyasi strateji uyguluyor diye düşünüyorum.

Unutmayın , eskiden medya vardı, basın vardı ve yapılan yolsuzlukları , kanunsuzlukları çatır çatır yazıyordu.

şimdi gördüğünüz gibi , ihaleler usulsüzce , devletin toprakları rant ile peşkeş kesiliyor , tarım , bilim , eğitim , üretim açısından sürünüyoruz.

saman bile yurt dışından geliyor.

şimdi bu adam yapılan yolsuzlukları bir bir yayınlasa ertesi gün tv lerde ayasofya gibi çok güzel gündem değiştirilip iç edilir.

e malum halk da açlıktan unutuverir 3 güne. O yüzden çok şey yapmayın :) seçimleri bekleyin eğer o zaman da ortaya çıkarıp çatır çatır hesap sormazsa seçiminizi / düşüncenizi ona göre yapar vr değerlendirirsiniz daha mantıklı olur değil mi ?

• MOU kullanıcısına yanıt

690 tl bile olsa cok iyi bir ucret. Bu yil uc katindan fazlasini odeyecegim ben.

• Chp iktidardan beri ülke batışta diyen vardı.
    Ben chp nin tek başına iktidar olduğunu tarih kitaplarında görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Chp iktidardan beri ülke batışta diyen vardı.
    Ben chp nin tek başına iktidar olduğunu tarih kitaplarında görüyorum.

Hangi tarih kitapiymiş o ya chp tek partili donemdeiktidar olmuşturki ozamanda halkın katilimi hep sinirliydi akp ve chp kapismasi ideolojiktir chp en iyisini yapsa akp liler oy vermez akp en iyisini yapsa chpliler oy vermez ki bence bir ulkede ana mualefet partisinin %25 oyu gecememesi tam bir başarisizliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: AYLAVYU

Siyasi strateji uyguluyor diye düşünüyorum.

Unutmayın , eskiden medya vardı, basın vardı ve yapılan yolsuzlukları , kanunsuzlukları çatır çatır yazıyordu.

şimdi gördüğünüz gibi , ihaleler usulsüzce , devletin toprakları rant ile peşkeş kesiliyor , tarım , bilim , eğitim , üretim açısından sürünüyoruz.

saman bile yurt dışından geliyor.

şimdi bu adam yapılan yolsuzlukları bir bir yayınlasa ertesi gün tv lerde ayasofya gibi çok güzel gündem değiştirilip iç edilir.

e malum halk da açlıktan unutuverir 3 güne. O yüzden çok şey yapmayın :) seçimleri bekleyin eğer o zaman da ortaya çıkarıp çatır çatır hesap sormazsa seçiminizi / düşüncenizi ona göre yapar vr değerlendirirsiniz daha mantıklı olur değil mi ?

Saman yurt fisindami geliyor internetten verilere bi bak bakalim hangi saman yurt disindan geliyor bu ulke kendi hizli trenini yapmis saman diyorsun dunyanin en buyuk havaalanlarindan birini yapmis saman diyorsun sehir hastanelerini yapmiş ve yapiyor saman diyorsun ³. Köprü marmaray var metro hatlari var var oglu var saman demekten yorulmadiniz mi? Karniniz açsa bence baska bisey söleyin belki önünuze gelir he

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet__turk

Hangi tarih kitapiymiş o ya chp tek partili donemdeiktidar olmuşturki ozamanda halkın katilimi hep sinirliydi akp ve chp kapismasi ideolojiktir chp en iyisini yapsa akp liler oy vermez akp en iyisini yapsa chpliler oy vermez ki bence bir ulkede ana mualefet partisinin %25 oyu gecememesi tam bir başarisizliktir

Alıntıları Göster

Fred Çakmaktaş ve Barney Moloztaş tarihlerinde.

• Bende çiftçilere çok sağlam destek veriyormuş diye duydum. Hatta üreticilerin kendisine defalarca teşekkür ettikleri videoları izledim beğendim. Bir daha anladıkki belediye EHLİNE teslim edilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Fred Çakmaktaş ve Barney Moloztaş tarihlerinde.

Alıntıları Göster

Aynen öle helal

• o zaman tatili haketmiş demektir , çocukları bu sıcak yaz günlerini ıskalamasın ,şöyle açık büfe bol bol kaz eti olan bir otel iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadouken06 -- 22 Temmuz 2020; 12:55:19 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.