Şimdi Ara

Genç kıza yolda yürürken laf attı, boğazında sigara söndürdü, serbest kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genç kıza yolda yürürken laf attı, boğazında sigara söndürdü, serbest kaldı

ANTALYA’da annesi ve teyzesiyle evlerine giden 20 yaşındaki Dilay Özel, yolda sigara içen teyzesine sözlü ve fiziksel tacizde bulunan B.T.’nin saldırısına uğradı.

B.T.’nin, boynunda sigara söndürdüğü Dilay Özel, "Doktorlar izin kalıcı olduğunu söyledi. En ağır cezayı almasını istiyorum" dedi. B.T., savcılıktaki ifadesinin ardından serbest kaldı.

Video

Olay, geçen cumartesi saat 18.40 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Fener Mahallesi’nde meydana geldi. Havalimanı dönüşünde ara sokağa otomobili park ettikten sonra annesi E.Y. ve teyzesi E.K. ile birlikte eve doğru yürüdüklerini kaydeden Dilay Özel, teyzesinin sigara yaktığı sırada karşıdan gelen iki kişiden B.T.’nin, "Bu ülke ne hale geldi, kadınlar yolda sigara içiyor. K....ler gibi" dediğini söyledi.

Bu sırada çevrede başka kimse olmadığını söyleyen Özel, Bunun üzerine annem ’Bize mi dediniz? Burası özgür bir ülke. İçtiğim sigaraya karışamazsın’ diye bağırdı. Adını sonradan öğrendiğimiz B.T. de ’Üzerinize neden alınıyorsunuz’ dedi ve ’S.....n gidin’ şeklinde küfretti" dedi. Bunun üzerine yaşanan arbedede B.T.’nin, annesinin boğazını sıkarak iteklediğini öne süren Özel, "Adamın anneme saldırdığını görünce koşarak müdahale ettim. Ayırmaya çalışırken adam elindeki sigarayı boğazıma bastırdı. Ben acıyla kıvranırken o kaçmaya başladı. Yaklaşık 5 sokak kovaladıktan sonra vatandaşların yardımıyla yakalandı. Hemen polisi aradık. Çevredeki vatandaşlar da saldırgana müdahale etti. B.T. gözaltına alınırken biz de karakola giderek şikayetçi olduk" diye konuştu.

Olay sonrası Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden darp edildiklerine dair rapor aldıklarını söyleyen Dilay Özel, "Uzmanlar, boğazımda ikinci dereceden yanık oluştuğunu, sigara izinin kalıcı olduğunu söyledi. Estetik operasyon geçirmem gerekiyormuş. Ben o saldırganın izini ömrüm boyunca boğazımda taşıyacağım. Artık yolda da yürüyemez olduk. Dava açacağız. En ağır cezayı almasını istiyorum" dedi.

Polisteki sorgusunun ardından, ’kasten adam yaralama, hakaret ve tehdit’ suçlamasıyla adliyeye sevk edilen B.T. ise savcılıktaki ifadesinin ardından serbest kaldı.

http://m.internethaber.com/laf-atti-bogazinda-sigara-sondurdu-serbest-kaldi-1777528h.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haber altında ki bir yorum aynen şöyle; "Fiili saldırılar serbest, hakaretler hapis. Ver metheri". Durumun özeti.
  • Şunu tesettürlü birine yapsaydı, şimdi hapisteydi.
  • Yavv bir insana zarar vermek bu kadar kolaymı ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Bazı hakaretler fiziksel eylemlerden daha kötü olabilir. (Konudaki şahsiyeti savunmuyorum, yanlış anlamayın)

Arkadaşım sen troll müsün? Herkonuda gelyorsun saçma sapan mesajlar atıyorsun. Artık gülüyorum senin yazılarnı gördükçe.
  • bu adaletten bi cacık olmaz her şehirde nerdeyse hukuk fakültesi var bu ülkedeki sağlık sisteminden de bir cacık olmaz her üniversitede tıp fakültesi var

bir ülkenin adaleti cahil cüheyla beceriksizlere emanet edilmeyecek kadar değerlidir.10-15 tane büyükşehirde hukuk fakültesi açacaksın, aynı şekilde tıp fakültesi bu 2 fakülte bu ülkenin "sosyal" açıdan temelidir.

sen böyle her yere açtıkça bu fakülteleri adaletinin terazisi de şaşar, işin içine adam kayırma da girer...bu 2 fakülte hariç 81 ilde her fakülte olabilir .. belki kısa olarak belirttim ama anlayan anlar söylemek istediğimi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başı açık ya kesin bu yolludur zaten ,kaşınmasa kapanıp gezseydi demişlerdir normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight Artorias

quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Bazı hakaretler fiziksel eylemlerden daha kötü olabilir. (Konudaki şahsiyeti savunmuyorum, yanlış anlamayın)

Arkadaşım sen troll müsün? Herkonuda gelyorsun saçma sapan mesajlar atıyorsun. Artık gülüyorum senin yazılarnı gördükçe.

AKtroll ya bloklayın geçin. Numaraya yatıyor.
  • böyle olaylarda neden sadece kadının tarafından haber yapılıyor, adamın ifadesi neden haberde yok.
    savcı demek ki mantıklı bir ifade görmüş ki masum demiş serbest bırakmış.
  • Aktrollerden aklayıcı trolleri izliyoruz.
  • Birde antalya'da oluyor bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Islam sevgi dinidir. Bunu yapan kesin modern laikcidir.
  • Bunlar hep ataerkil toplumun sonuçları. Erkek çocukları pohpohlanır istediğini yapmakta özgürdür ama kız çocuğu hep erkekten izin almak zorundadır. Bu itler bu hakkı kendilerinde görüyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya AKP'nin şehirlerinden biri değil mi zaten? Normal bu. İzmir'de olsa tamam.
  • şu konuşa şekline bak bizim ergen feminist kızların konuşma şekli
    blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 16 Mayıs 2017; 21:37:58 >
  • Şu kızın yaşadıkları ile dalga geçenler var..

En ufak bişey yazsam ban atarlar

İnsan değilsiniz

• İyi de kardesim sokaklarda hic kul tablasi yok haksiz miyim ?

• en güzel ceza kısasa kısas

bu adamda da sigara söndüreceksin aynı şekilde

bak bakayım bir daha yapıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 17 Mayıs 2017; 14:45:10 >
  • Kısas uygulanmalı bu tarz manyaklara.

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsanın biri

Bunlar hep ataerkil toplumun sonuçları. Erkek çocukları pohpohlanır istediğini yapmakta özgürdür ama kız çocuğu hep erkekten izin almak zorundadır. Bu itler bu hakkı kendilerinde görüyorlar.

Ne yazıkki doğru erkek yaparsa elinin kiri kadın yaparsa ...... denir

Türk filmleri gibi aynı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.