Şimdi Ara

Gelir kaygısı olmasa tercih edeceğiniz bölüm? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
4
Favori
7.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyoloji yada Ekonomi okumak isterdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japon dili ve edebiyatı
  • bilgisayar mühendislği

• Otomotiv mühendisliği
  • Gastronomi diyen baya bir kişi var sanırım ama gastronomi ve mutfak sanatlarının herhangi bir gelir kaygısı yok bence. Herşey kendinizi geliştirmenize bağlı, yetenekli bir şef olursanız gayet yüksek miktarda gelir elde edebilirsiniz.
  • Bilgisayar mühendisliği isterdim her zaman

Şu anda Mekatronik Müh. okuyorum.
  • Felsefe

• gelir kaygısını bilmem halimize çok şükür fakat ben ODTU olsun taştan olsun deyip kafam çalışsaydı -kafam o kadar çalışsa ve odtüde okusam geliri pek dert etmem heralde- odtü nün herhangi bir mühendislik veya mimarlık fakültesinde okumak isterdim. şu an kamuda ziraat mühendisiyim ama daha çok proje bazlı sadece mühendis ünvanını hakkıyla yerine getirmeye çalışıyorum. inşaat makina ziraat bilgisayar dallarının hemen hemen hepsiyle ilgiliyim iş icabı.. söz konusu proje olunca hepsinin tadına bakmak zorundayız..
    Allah herkesin gönlüne göre güzel bir iş ve kazanç nasip etsin diyelim...
  • Veterinerlik. Zaten okuyorumda gelir Dediğin gelir zaten bi şekilde

• Nanoteknoliji mühendisliği

• Deniz ulaştırma işletme mühendisligi bitirdim güzel sanatlar okumayı çok isterdim şimdi bi grupta elektro veya bas gitar çalıp dinleyen insanları mutlu etmek vardı.

• Tukiyenin en iyi universitesinde işletme okudum ama gelir kaygisi olmasa endüstriyel tasarım okurdum ahh ahh

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turizm rehberliği istiyordum istediğim bölümü yazdım, her gün işe küfür ederek gidiceksem fazla para kazanmışım önemi yok.
  • kesinlikle fizik. aslında gelir kaygısı da değil tercih edememe nedeni. muhtemelen tercih etsem gelir problemim de olmazdı. bunun adı gelir kaygısı değil de ülkemizin insanda oluşturduğu cesaretsizlik.
  • Gelir kaygısı olmasa tıp yazardım
  • 815. yim. ege psikoloji seçerdim net, çünkü izmirde öğrencilik geçirip huzurlu yaşamak ve ilgimi çeken psikoloji alanında ilerlemek çok hoş olabilirdi. ama bilkent hukuk yarı burslu ya da boğaziçi ekonomiye gideceğim şimdi
  • Bilgisayar mühendisliği tabii ki de.
  • herkes farklı bir şeyler istemiş. acaba geliri kaygı etmeden okusaydık bu bölümleri ülke bugün daha iyi bir yerde olur muydu? diye düşünmekten kendimi alamadım

Ben astronot olmak istemiştim ama türkiye de zor sonrada istediğimi tercih ettim endüstri müh. ama içimde dans eğitmenliğine karşı bir ukte kalmadı değil yani
  • türk hava kuvvetleri havacılık
  • hukuk okuyorum isteyerek seçtim ilerde büronu aç hem rahatsın hem geliri iyi ancak okuması çok zor. herşeyi bir kenara bırakıp futbolcu olmak isterdim yıllarca klüpte oynadıktan sonra bırakmak koydu profesyonel düzeyde sporcu olmayı hep istemişimdir
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.