Şimdi Ara

Gelin özür dileyin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
2
Favori
5.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni bırakan sevgilime yazmıştım. Ama o gitti..

Asudem, 10 Ekim 2011
    Yine ben (: Bu sana 2. Mektubum oluyor. Bazı kararsızlıklar içinde yazıyorum bunu. Saat 19:00 civarı, yağmur yağıyor, bense kulaklığımı takmış tek başıma müzik dinliyorum.. Gözlerimi kapatıyorum ve karşımda sen oluşuveriyorsun, sonra bakıyorsun bana hemde öyle bir bakıyorsun ki senin için ölmek istiyorum o an, seni sevmek bu yüzden güzel olsa gerek bunu anlıyorum sevgilim. Bazı sabahlar oluyor gün doğmadan kalkıyorum fotoğraflarına bakıyorum, o eşsiz içten gülümsemene takılıyorum dakikalarca. Sonra bakıyorum gün doğmuş artık seninle ayrılma zamanım geliyor, gözlerimde bir damla yaşla kapatıyorum bilgisayarı, sabahları iştahım olmuyor pek ekmeğime birazcık bal sürüp sütümü içip çıkıyorum evden. Çıkarken kulaklıklarımı da unutmuyorum, bu aralar Ezginin Günlüğünü çok dinlemeye başladım, biliyo musun bizi hissediyorum şarkı sözlerinde bu beni ne kadar mutlu etsede bazen de üzüyor hüzne boğuyor.. Tüm bu sevgimize rağmen kavuşamazsak diye düşünüyorum bazen ama sadece düşünmekle kalıyor o, benim için aslolan seninle geçireceğim günler, geceler hatta sabahlar. Seninle beraberliğimizi düşününce yüzümde bir tebessüm oluşuyor en çokta onu seviyorum sevgilim, bilmiyorum belki sadece kendimi avutuyorum tüm bunlarla ama yinede yapıyorum bunu.
    Gerçekleşme olasığının olamayabileceğini bile bile.. Bugün senin yanında olmak istedim, hemde öyle çok istedim ki kendimi bu mektubun içinde buldum. Bugün yanında olmak istedim, senin üzülmeni engellemek, seni biraz olsun güldürebilmek için şebeklik yapmak istedim ama mesafeler..
    Benim için bunu yapan birisi var sanırım oda Fulya ona çok teşekkür ediyorum, her zaman senin yanında olduğu için. Ben olamadım sevgilim.. Olamadım. Ama birlikte olacağımıza inanıyorum.
    İnanmakla yetiniyorum şimdilik… gerçekleşmesi ümidiyle..
    Bir sonraki mektupta görüşmek üzere.

Ali Eren

• ne ya sasırdım herkes döküyor içini.. ne yamuk yapmısız birbirimize.. hatice duyuyormusun?? beni.. bak herkes özür diliyor sende özür dile.. bak gör milletten ders ... al..
  • B.nsu,
    Seni sevdiğim için, canını sıktığım için senden özür diliyorum. Sana zaten bir daha rahatsız etmemek için söz vermiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenci Forvet -- 22 Ekim 2011; 19:31:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyndare0s

Nesrin
    Bana aşık olduğun ve en yakın kız ark.ınla grup sex istediğim için özür dilerim . Yaptığın adilikten sonra haksız olduğumu düşünmüyorum ama yinede bana yakışmadı .

Azgın.
  • ben senu sevdigimi da dunyalara bildirdum
  • sercan sercan senden çok özür dilerim. Karınla ben evlendim dostum kusura bakma benim oğlan şerafettinlede senin kzını evlendirdim sercan. Sercan sen hep doğruyu söylerdin yalancı değildin patrona seni ben kovdurttum sercan Haniii haniiiii milli piyango bileti almıştık yılbaşında, ortaktık çıkarsa bölüşecektik ya sercan onun hepsine ben çöktüm biliyormusun ? Hani seninle banka soymaya gitmiştik yakalanmıştık, sen şaşırmıştın beni neden içeri attılar seni serbest bıraktılar diye ben bu sercanı tanımıyorum bankadan para çekerken yakalandım hırhıza dedim sercan. affet sercan özür dilerim sana bir gerçeği açıklamak istiyorum.
    Senin baban benim yavrum. Baban sandığın herif yurt dışına gittiğinde ananı bana emanet etmişti. Bende emanete ihanet ettim sonuçta sen oldun sercan. Özür dilerim evladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BİLEKGİBİ -- 6 Kasım 2011; 19:04:08 >

• Kalbini kirip seni uzdugum icin ozur dilerim. Ben cok pismanim sevgilim. Seni bir daha hic uzmeyecegim, cok ozledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptığım mallıklardan ötürü Merve senden özür diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

özür dilerim

+1
  • Sen ne kadar anlamasan da dudagina yapismamak icin kendimi zor tutuyorum belki opsem sana sevdigimi soykesem hersey duzelicek belki de bunu bekliyosun ama zaten biliyosun senden hoslandigimi bakislaimdan sarilmamdan ensenden opmemden belli etmesemde seni drli gibi kiskanmamdan... Herkes gelip sevgilimisinzi abi diyo hayir ne alakasi var diyorum niye cikmiyosunuz diyolar sadece arkadasiz abi biz cikmiyoruz cikmiycazda diyorum ama icim ciz ediyo neden diyorum gercekten neden cikmiyoruz ? Sevgililerin yapmadigi seyleri yapiyoruz basbasa yemek yiyoruz sinemada yiyisiyoruz sigara almaya gidiyorum yenge de guzelmis diyolar eyvallah diyorum sen bana bakiyoaun gulumsuyosun ... Sen bana bakiyosun askim diye ben sana bakiyorum kadinim diye ama cesaretim yok seni seviyorum demeye beni sevmiyosun diye ...

Kendimden igrendim ya koy dotune gitsin bana kiz mi yok (gozluk takmis surat)
  • Ebru şu zamana kadar seni üzdüğüm aglattıgım için özür dilerim
  • Kız arkadaşımın ablasına aşık olduğum için kız arkadaşımdan özür diliyorum ama ablası daha güzel yani, insan biraz kendine bakım yapar yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyndare0s

Nesrin
    Bana aşık olduğun ve en yakın kız ark.ınla grup sex istediğim için özür dilerim . Yaptığın adilikten sonra haksız olduğumu düşünmüyorum ama yinede bana yakışmadı .

yürü be.
  • 4X4 BİR İNSAN OLDUĞUM İÇİN ÖZÜR DİLERİM AKADAŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxeyLady

Kalbini kirip seni uzdugum icin ozur dilerim. Ben cok pismanim sevgilim. Seni bir daha hic uzmeyecegim, cok ozledim.

sevgilinin adi tulay mi?

• mine senden özür diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

B.nsu,
    Seni sevdiğim için, canını sıktığım için senden özür diliyorum. Sana zaten bir daha rahatsız etmemek için söz vermiştim.

gereksiz sansür

bansu
    bensu
    bınsu
    binsu
    bunsu
    bünsu
    bonsu
    bönsu

8inden biri 8i de kötü hacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tRolling Stones -- 10 Kasım 2011; 1:24:14 >
  • Askim sana yalan soyledigim ucun pardon ama cok saftin nabayim yarin alicam gonlunu merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otorité

quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

B.nsu,

gereksiz sansür

bansu
    bensu
    bınsu
    binsu
    bunsu
    bünsu
    bonsu
    bönsu

8inden biri 8i de kötü hacı

bence o cansu

• Sensiz yapamıyom, yapamıyom sensiz tulaaay
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.