Şimdi Ara

Gelin özür dileyin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
2
Favori
5.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benden özür dahi dileyemediğin için senin adına kendimden özür diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne45zmnkakuluzrs

quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

quote:

Orijinalden alıntı: ne45zmnkakuluzrs

quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

özür dilerim

Tamam affettik

sende ozur dile barisalimm :))

Özür dilerim

hahahahahhaahhhaaahha

• kimseyi kırmamak için şekilden şekile girdiğim ve yeri geldiğinde sesimi çıkartmadığım için kendimden özür diliyorum
  • Olmayan bir ilişkiyi bu kadar uzattığım kendimi yorduğum için kendimi üzdüğüm için kendimden özür diliyorum.
  • ağlama duvarımı la bura.

• Şimdiye kadar kendime çektirdiğim bütün acılar için kendimden özür dilerim. Şu anda ne kadar yalnızsam, ne kadar asosyalsem hepsi benim suçum. Ve gidişle daha da asosyal olacağım.
  • Özel hayatımı foruma dökmeyi sevmediğim için konuyu açan arkadaştan özür dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: South7

Özel hayatımı foruma dökmeyi sevmediğim için konuyu açan arkadaştan özür dilerim.

bizde çok merak ediyoduk senin özel hayatını.. nolur anlat ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Özel hayatımı foruma dökmeyi sevmediğim için konuyu açan arkadaştan özür dilerim.

Düşündüğün kadar ciddi bir post değildi, konuyu güzel buldum kendimce upladım, ama belli ki durumu farklı değerlendirmişsin. Madem öyle ukalalığına iyi kötü bir karşılık vermek adına seni cevaplayayım...

Olmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Düşündüğün kadar ciddi bir post değildi, konuyu güzel buldum kendimce upladım, ama belli ki durumu farklı değerlendirmişsin. Madem öyle ukalalığına iyi kötü bir karşılık vermek adına seni cevaplayayım...

Olmaz.

sizinle polemiğe girmek istemiyorum
    teşekkür ederim iyi akşamlar

• Ozur dileyecek kimsem yok herhalde
  • hepinizin özürünü dilerim
  • Yanında olup seni desteklediğim, dertlerini dinlediğim için özür dilerim. Vaktimi boşuna harcamışım. Nankörlüğünü tahmin etmem gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cato16 -- 6 Aralık 2011; 2:15:50 >
  • Çaldığım çeşitli ürünler için bakkalımızdan,
    Yanlış bilgi verdiğim için şuan Hacettepe yerine Mersin Üni'de okuyan çok değerli kardeşimden,
    Yine yanlış bilgi verdiğim için üniversite kredisi alamayan kardeşimden,
    Ödemediğim borçlarım için isim vermeyeceğim 2 arkadaşımdan 1 sevgilimden,
    Duygularıyla oynadığım, dalga geçtiğim, kırdığım tüm insanlardan,
    Sürekli başlarını ağrıttığım için ailemden,

Özür dilemeyi borç bilirim.
  • 1 baltaya sap olamadıgım için ailemden özür diliyorum
  • yeteri kadar cesur olamayıp salakça gurur yaptığım için ve kendime yıllarca acı çektirdiğim için kendimden ve sizden özür dilerim...Ve ayrıca ilşki yaşadım bütün evli kadınlardan özür diliyorum bana yakışmayan birşeydi
  • Şu hayatta gereksiz insanlara haddinden fazla değer verdiğim için kendimden özür dilerim..

Bütün hayatımı 1 kişi'ye bağladığım için tüm hayallerim onun üzerine olduğu için Bu kadar aptal olup aşk denen o saçma şeye 6 senedir inandığım için kendimden özür diliyorum.

Hala aşk'sız yaşanmayacağını düşünüyorum..Sahi Sevgisiz yaşanır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkolickx7 -- 4 Aralık 2011; 4:49:08 >
  • 10 sene boyunca kimi zaman bedenen kimi zaman ruhen yanında olduğum için özür dilerim .. Birbirimiz için en yanlış kişiler olduğumuzu bile bile direttiğim için, elimden geleni ardıma koymadığım için özür dilerim. Yalan söylediğini anladığım halde seni kaybetme korkusuyla gönül eydiğim için , çoğu zaman öfkelenip seni kırdığım için özür dilerim..
    Bana yaptığın onca şeyin ardından 'intikam almak için' seni kendime geri çektiğim için, 1 sene boyunca sana her günü zehir edip , gecelerinde de kendi kendimi pişmanlıktan mahfettiğim için özür dilerim ..
    Seni koruma içgüdüsüyle en yakının sandıklarının asıl yüzlerini ortaya koyduğum için özür dilerim .
    9 yaşındayken yüzüne bakıp ' Sen de bi gün beni seviceksin! ' diye iç geçirmelerim 19 yaşına geldiğimde arkandan ' Sen de bi gün kahrından ölüceksin ' lere dönüştüğü için, senden nefret ettiğimi küfrede ede yüzüne haykırsam da biri senin hakkında bişey dediğinde ona haddini bildirdiğim için özür dilerim ..
    Uykusuz geçirdiğim her gece için. Uykusuz geçirdiğin her gece için özür dilerim ..
    İnsan içine çıktığımda , ' O benim için öldü haydi vur patlasın çal oynasınlarım ' insanlar dağıldığında gözyaşlarına dönüştüğü için , Her arkamı döndüğümde beni ayaklar altına almaların sen her geri döndüğünde tarafımca unutulduğu için özür dilerim ..
    3 Temmuz 2007'de verdiğim söz için. 29 Ekim 2008'de unutturduğun sözüm için. 3 Temmuz 2007'de verdiğin söz için 29 Ekim 2008'de beni öldürdüğün için özür dilerim .
    20 senelik hayatımda senden başkasına dokunmadığım için, teşebbüs ettiklerime en sonunda seni anlattığım için ;
    20 senelik hayatında benden başkasına da ' Seni seviyorum ' dediğin için özür dilerim .
    Hayatımın geri kalanında senden hiç kurtulamayacak olduğumu bilmeme rağmen etrafa 2008'den önceki ben olarak davranacağım için özür dilerim.
    Hayatımın geri kalanında 2008'den önceki seni de yanımda tutacağım için özür dilerim.

Senden değil , kendimden özür dilerim ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

hepinizin özürünü dilerim

Güldüm lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GökhanS34

10 sene boyunca kimi zaman bedenen kimi zaman ruhen yanında olduğum için özür dilerim .. Birbirimiz için en yanlış kişiler olduğumuzu bile bile direttiğim için, elimden geleni ardıma koymadığım için özür dilerim. Yalan söylediğini anladığım halde seni kaybetme korkusuyla gönül eydiğim için , çoğu zaman öfkelenip seni kırdığım için özür dilerim..
    Bana yaptığın onca şeyin ardından 'intikam almak için' seni kendime geri çektiğim için, 1 sene boyunca sana her günü zehir edip , gecelerinde de kendi kendimi pişmanlıktan mahfettiğim için özür dilerim ..
    Seni koruma içgüdüsüyle en yakının sandıklarının asıl yüzlerini ortaya koyduğum için özür dilerim .
    9 yaşındayken yüzüne bakıp ' Sen de bi gün beni seviceksin! ' diye iç geçirmelerim 19 yaşına geldiğimde arkandan ' Sen de bi gün kahrından ölüceksin ' lere dönüştüğü için, senden nefret ettiğimi küfrede ede yüzüne haykırsam da biri senin hakkında bişey dediğinde ona haddini bildirdiğim için özür dilerim ..
    Uykusuz geçirdiğim her gece için. Uykusuz geçirdiğin her gece için özür dilerim ..
    İnsan içine çıktığımda , ' O benim için öldü haydi vur patlasın çal oynasınlarım ' insanlar dağıldığında gözyaşlarına dönüştüğü için , Her arkamı döndüğümde beni ayaklar altına almaların sen her geri döndüğünde tarafımca unutulduğu için özür dilerim ..
    3 Temmuz 2007'de verdiğim söz için. 29 Ekim 2008'de unutturduğun sözüm için. 3 Temmuz 2007'de verdiğin söz için 29 Ekim 2008'de beni öldürdüğün için özür dilerim .
    20 senelik hayatımda senden başkasına dokunmadığım için, teşebbüs ettiklerime en sonunda seni anlattığım için ;
    20 senelik hayatında benden başkasına da ' Seni seviyorum ' dediğin için özür dilerim .
    Hayatımın geri kalanında senden hiç kurtulamayacak olduğumu bilmeme rağmen etrafa 2008'den önceki ben olarak davranacağım için özür dilerim.
    Hayatımın geri kalanında 2008'den önceki seni de yanımda tutacağım için özür dilerim.

Senden değil , kendimden özür dilerim ..

bak guzel kardesim benden 3 yas kucuksun ve fazla farkindasin bir cok seyin. gel gelelim bu kadar ayrinticilik farkindalilik sana ve etrafindakilere zarar verir, normal seylere tepki verir olursun. sen vijdan muhasebesine gitmissin, kendince dogrusundur haklisindir hatta her anlattigina kelime kelime inaniyorum ama su kadar zaman sonra bile o yasananlardan sonra kalkip kendinden ozur dilemen seni sadece o batakliga daha cok ceker. unutmaya calis, ya da unutmaktan ziyade dusunme.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.