Şimdi Ara

GELENEKSEL [PS4] PES 2016 - CHAMPIONS LEAGUE ETKİNLİĞİ - 2. Turnuva Başladı -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
5
Favori
4.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepiniz ilk safhadan beri konuda olduğunuzdan ilk mesajı sadeleştirmeye karar verdim.

TURNUVA :

*Takımlar oyundaki güçleri yüksek olanlardan seçilmektedir ve iki torbaya ayrılmaktadır. İlk torbadan takım çeken katılımcı bir sonraki turnuvada ikinci torbadan takım çekilişine katılacaktır.
    *Takım - kullanıcı eşleştirme ve fikstur vs. belirlemelerde AKINSOFT çekiliş programı kullanılmaktadır.
    *29 Ekim güncellemesinden sonra takımlarda değişikliğe gidilecektir.
    *Oyun formatı CL gibi iç ve dış saha şeklinde 3 puan sistemi ile yapılacaktır.
    *Maçta kırmızı kart gören oyuncu 1 maç cezalandırılacaktır.
    *Grup aşamasında ilk iki sırayı alan takım üst tura yükselecek ve turnuva bu şekilde gerçek hayattaki formatına uygun şekilde ilerleyecektir ve Şampiyon katılımcı belirlenecektir. Turnuvada şuan ödül sistemi bulunmamaktadır.

MAÇLAR :

*Maçlar dostluk lobisinden 10 ar dakikalık olarak iç ve dış saha şeklinde kullanıcılar tarafından belirlenerek yapılacaktır. Oyunun genel ayarları sabit kalacak olup iki tarafın anlaşması halinde manuel vs. ayarlar yapılması serbesttir. Gece maçı yapıp sakatlıkları kapatmanız tavsiye edilir.
    *Maçlarda fairplay kurallarına uygun davranılmasını önemle rica ediyoruz. Mevcut ihlallerin delillendirilmesini talep ediyoruz. Foto, video kaydı gibi..
    *Maç sonuçları ve kırmızı kart gören oyuncuları galip gelen taraf bildirecektir.
    Örnek : B grubu 3. maç 1- 3, kırmızı kart : Hummels gibi.

KURALLAR :

*Katılımcıların tümünün birbirini psn hesabına eklemesi (ki bu durum daha sonra birlikte hazırlık ve dostluk maçı yapılmasını da sağlayacaktır. )
    * En önemlisi maçtan önce yapacağınız maçın turnuvamı yoksa hazırlık maçı mı olduğu konusunda anlaşınız.
    *Bağlantı kopmasında haklı olan taraf hükmen galip sayılacaktır. Ancak bunun için ekstra kural ekran görüntüsüdür. Ekran görüntüsü olmaması halinde maça hoşgörü çerçevesinde kaldığı yerden devam edilmelidir.
    *Belirlenen, ertelenen veya söz verilen tarih ve saatte maçların gerçekleştirilerek karşı tarafın mağduriyetine sebebiyet verilmemesi dikkate alınmalıdır. Aksi durumda maç sonucu hükmen belirlenecektir.

TAKVİM

Grup Aşaması her takım için olan toplam 6 maç 05/10/2015 günü saat 20:00 a kadar bitirilmelidir.

KATILIMCILARIN TAKIM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

FİNALLER (Güncelleme Tarihi : 09/10/2015 Saat 10:00)

Resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

1. TURNUVANIN FİNAL MAÇI - YOUTUBE - Manchester City (Reus88MC) 2 - 1 (gs01_Hakan) İnter

BİLGİLENDİRME :
    *C-İ-E_SN isimli arkadaş gruptan ayrılmış olup yerine Jaso Jordache nickli arkadaş gruba katılmıştır.
    *Pes Bilgesi nickli arkadaş gruptan ayrılmış olup yerine mustafabusra1905 nickli arkadaş gruba katılmıştır.
    *Mustafa323 nickli arkadaş gruptan ayrılmış olup mlucky1907 nickli arkadaş gruba katılmıştır.
    *diadavidoff nickli arkadaş gruptan ayrılmış olup yerine ceyceygökhan nickli arkadaş gruba katılmıştır.
    *Ottoman1453 nickli arkadaş bir süre aramızda olamayacağından yerine BlackRussian nickli arkadaş gruba katılmıştır.
    *Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Henüz katılmamış olanların telefon numaralarını bildirmelerini rica ediyoruz.

ARKADAŞLAR 2. TURNUVAYI 08/10/2015 GÜNÜ İTİBARİYLE BAŞLATIYORUZ. GRUP MAÇLARI 12/08/2015 TARİHİ SAAT 20:30 A KADAR TAMAMLANMASI GEREKMEKTEDİ
    R.

2. ETKİNLİK İÇİN YAPILAN ÇEKİLİŞ VE GRUPLAR

Guncelleme : 11/10/2015 Saat: 20:10

Hayırlı olsun Herkese başarılar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blawer_s -- 11 Ekim 2015; 20:09:54 >

• Yaz beni hocam
    Psn:Reus88MC

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz beni hocam.
    Psn: BurakBuyuran

• Beyler geliyomusunuz

• Katılıyorum.

Psn:vea_victis

• Forum Nick:kvadankpakal
    PSN:lBLackTR
  • Katiliyorum
    Psn: galasoldiers

• PSN: RuzgarinSesi
  • Katılıyorum
    PSN: RAMMSTEIN984
  • Katiliyorum

Psnid:DEMBABA1453

• Hocam beni de yazın. Çalıştığım ve yeni nişanlı olduğum için biraz esnek davranırsanız sevinirim. Malum kız kısmı ilgi istiyor :)

PSN: Scorponaxe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorponaxe

Hocam beni de yazın. Çalıştığım ve yeni nişanlı olduğum için biraz esnek davranırsanız sevinirim. Malum kız kısmı ilgi istiyor :)

PSN: Scorponaxe

Çok yoğun bir maç takvimi olmayacak merak etmeyin :D
  • Katılıyorum
    psn=gs01_hakan
  • 2015 turnuvasından biraderler de gelse..
  • Katılıyorum
    Psn: aykuteskalen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSN : diemm85
    Yazın benide Ağalar ;)
  • Psn:knnzr

• Psn : MACCA_53_

Keyifli fairplay maclar olsun arkadaslar ...;)

• Hadi dostum pes'çi leri çağır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 16 kişi yeterli çünkü takımlar arasında baya fark olabilir 32 tane birbirine yakın takım bulmak çok zor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.