Şimdi Ara

Geleneksel Defacto 9.99 kampanyası başladı. kaçırmayın!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
9.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kırmızı renkli pantolonlar mağazada kaç tl bilen varmı
  • ikinci sipariş tamam ben kaçar
  • bir sipariş vericem elli defa sepeti doldurdum. geri dönüyorum sepet bomboş olmuş. stokları tükenmiş. iyi kötü aldım birkaç parça birşey :)
  • sepete ekleme yaptıktan sonra eklediğimiz ürün bizim mi oluyor. yani demek istediğim benim sepete eklediğim ürünü başkası alabilir mi? eğer stokta kalmazsa sepete eklediğim ürün yalan mı oluyor?

Ürün stokta tükenmiştir, lütfen stoğu tükenen ürünleri sepetinizden çıkarınız

bu nedemek ben nereden bileceğim hangi ürünün tükendiğini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomas Anderson -- 10 Eylül 2013; 11:36:28 >
  • Veritabanı ile ilgili sıkıntı var herhalde yine Hoşgeldiniz Emine Akay demeye başladı :)
  • o kadar kalitesiz ki 10 tlye bile almam :)
    Geçen gün yine kampanya var diye mağazaya gittim baktım indirimdekilere hiç ama hiç beğenmedim kalitelerini.
  • neyini beğenmediniz merak ediyorum? renkli pantolonlar ve şortlar inanılmaz ucuz diil mi?
  • Site yine kendini kaybetmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

sepete ekleme yaptıktan sonra eklediğimiz ürün bizim mi oluyor. yani demek istediğim benim sepete eklediğim ürünü başkası alabilir mi? eğer stokta kalmazsa sepete eklediğim ürün yalan mı oluyor?

Ürün stokta tükenmiştir, lütfen stoğu tükenen ürünleri sepetinizden çıkarınız

bu nedemek ben nereden bileceğim hangi ürünün tükendiğini?

hocam site trendyol markafoni tarzında değil sepete eklemeyle ilgisi yok. Sizin sTepetteyken başkası alırsa o uyarıyı alırsınız yani erken almalısınız. Tükenen ürünün altında yazar.
  • az önce 3 uncu siparişi gectim baglasanız durmam gidiyorum :)

edit : bu arada sepetimdeki ürün satılıyor alamıyorum site kitleniyor vs şeklinde şikayette bulunan arkadaşlara sözüm : biz 3 üncü kere katılıyoruz yarışmaya ilkinde bende birşey alamamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 10 Eylül 2013; 12:29:28 >
  • Şişli mağazayı aradım şimdi sadece geçen sezonun ürünlerinde indirim var dedi bayan..Bu indirimler internete mi özel acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Şişli mağazayı aradım şimdi sadece geçen sezonun ürünlerinde indirim var dedi bayan..Bu indirimler internete mi özel acaba..

tabiki hocam 9.9 a mağazada pantolon nerde geçen seferki 9.9 al dığım pantolonlar mağazada 39.9 idi ama bu sefer onlar hemen bitmiş
  • arkadaşlar sipariş verirken davet ettirmeyi unutmayın 10 tl para puan veriyor
  • Hele şükür sipariş verebildim. 11 Parça ürün 94,89 liraya geldi. Umarım ürünlerden pişman olmayız, hayırlı olsun alabilenlere.

Bu arada avantajix ten girmiştim bir ara ama site ara sıra çöktüğü için bayağı uzun sürdü alışverişi tamamlamam. Bu durumda avantajix yalan mı oldu? Avantajix hesabımda onay bekleyen bir alışveriş görünmüyor, yaptığımız alışverişler normalde bu ekrana hemen düşüyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaRan7uLaTV -- 10 Eylül 2013; 12:42:21 >
  • Bunların boyutunu nasıl alalım, standart mı?
    M, L, XL nasıl acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fs_saglam

Bunların boyutunu nasıl alalım, standart mı?
    M, L, XL nasıl acaba?

1.79 boy 85 kg .xl beden ve 36 beden ... tam oluyor .oran orantı buradan gidebilirsiniz :)
  • istediğini bulamadıktan sonra indirim neye yarar ki
  • Sayfada gözüküyor,sepete atınca "ürün tükenmiştir diyor.Ben böyle siteye!
  • Bende t-shirt almıştım kaliteli ürünlerdi , öyle kalitesiz değil ve hala giyiyorum sarkma bozulma yapmadı ilginç valla :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.