Şimdi Ara

Geçmişi Kötü Bi Kızla Evlenmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
14.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba işin içinden çıkamadığım için yazıyorum buraya. hayatımda birisi var. Evlenmek istiyoruz. Kızla İlk Beraber olduğumuzda bakireyim diyip ağladı sızladı. ben ne yapıcam şimdi falan filan dedi. ama ben onun bakire olmadığını anlamıştım. biraz üzerine gittim. ilk başlarda kesinlikle kabul etmiyordu olmadığını ama sonra baskılarım sonucu itiraf etti. bi insanın yalan söyleyip söylemediğini az çok anlarım. ve başkası olmadı diye yemin yemin üzerine ama bakıyorum kesinlikle yalan söylediğini düşünüyorum. bir kaç mevzu daha oldu böyle bir kaç yerde daha yalanlarını yakaladım. Sizce ne yapmalıyım ? yada nasıl yaklaşmalıyım lütfen bana akıl verin. düşünemiyorum bişey.

• zor olabilir ama ilişkini bitir
  • Yalan söylüyorsa bırak o kızı.Bakireliği sorun edip etmemen bir yana,kız sana bu tür konularda bile yalan söylüyorsa koskoca bir ömür boyunca kim bilir arkandan ne işler çevirir
  • kızda bekaret arıyorsun ama evlenmeden önce birlikte olmuşsun. bu ne perhiz bu ne lahana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersiny.

Yalan söylüyorsa bırak o kızı.Bakireliği sorun edip etmemen bir yana,kız sana bu tür konularda bile yalan söylüyorsa koskoca bir ömür boyunca kim bilir arkandan ne işler çevirir

+1
  • arkadaşım sorun yalan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockbaba

arkadaşım sorun yalan.

Yarın daha başka yalanlar söyler kesinlikle bırak
  • postala
  • açıkca söyleseydi ben böyleyip kabul edebilirmisin diye bişey olmazdı ama yalan söylemiş ilerdede sana yalan söyler ve daha söylemediği çok şeyi vardır uzak dur ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPinkFloyd -- 19 Nisan 2011; 15:40:53 >
  • evlenmeden önce bana uğrasın
  • Bakire değil diye kötu yola mı duşmuş oluyor senin gözunde. Bende cidden kotu yola duşen biri sandım. Siz şeyinizi keşfedince hemen geneleve koşun, kız yaptı mı kötu yol. He kız sana yalan söylemiş kötu etmiş orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersiny.

Yalan söylüyorsa bırak o kızı.Bakireliği sorun edip etmemen bir yana,kız sana bu tür konularda bile yalan söylüyorsa koskoca bir ömür boyunca kim bilir arkandan ne işler çevirir

+1
  • herkez ayrıl diyor ama bu kolay yol ben sadece herşeyi bilmek istiyorum. nasıl bi yol izlemeliyim arkadaşlar.
  • Evleneceğiz diyorsun zaten bize birşey demek düşmez, ayrıca bizim söylediklerimizin çokta önemi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TRioN-

Daha evlenmeden vermiş folloş olmuştur o, kimbilir kimlerin altında

panpa o nası konuşma öyle bukadar da açık sözlü olma
  • Mutlu bir evliliğiniz olmama ihtimali yüksek.
  • bakire olup olmaması , yalan söylemesi yanında solda 0. yalancıysa bırak gitsin bence.
  • Herkes dengini bulur malesef. Bu yüzen ağlayıp sızlamanın mantığı yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir
    Bakire değil diye kötu yola mı duşmuş oluyor senin gözunde. Bende cidden kotu yola duşen biri sandım. Siz şeyinizi keşfedince hemen geneleve koşun, kız yaptı mı kötu yol. He kız sana yalan söylemiş kötu etmiş orası ayrı.

Bu arkadaş gayet doğru yazmış.Herneyse evlilik karşılıklı güven ve saygıyla oluşur senin ona güvenin yoksa hayatta mutlu olamazsın sürekli şüphe içinde geçiremezsin evliliğini.çözüm ayrılmak gibi duruyor.
  • kızın yalan söylemesi seni sevdiğinden, sana değer veriyorki kaybetmemek için yalan söylüyor ama gel gelelim bi ömür boyu yalanlarlada yaşanılmaz, evlenirsiniz içinde hep bi huzursuzluk olur. mesela tatile çıktın tek başına yada iş icabı şehir dışına gittin evinizden sütçü tüpçü topçu simitçi hiç bişey eksik olmaz. bence bitir
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.