Şimdi Ara

Gece Mavisi mi Derin Siyah mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
5.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volkswagen Passat alma arefesindeyiz. Yaklaşık 2 aydır araç bekliyoruz ve bugün tesadüfen bayiyi aramamızla kotaya 1 araç düştüğünü belirttiler. Araç Comfortline bizde Comfortline istiyorduk zaten. Ancak biz siyah beklerken bayi bize kotaya düşen aracın gece mavisi renginde olduğunu ve siyahın yerine bu rengi tavsiye ettiklerini söylediler.

Sebebi ise çok çabuk kirlenmesi ve en ufak bir çiziği belli etmesi. Aslında ben araca baktım çok kötü değil hatta hiç kötü değil. Aracın rengi siyahtan apayrı bir renk değil zaten birkaç ton lacivert çalınmış hali. Gece zaten siyah ile ayırt etmek neredeyse imkansız. Bu araç için kapora verirsek Şubat'ın ortalarında teslim alacağız. Ancak siyah beklersek Mart'ın ortalarını bulabileceğini söylediler. Bence beklemeye gerek yok artık. Bu araç bizim için uygundur.

Siz ne yapardınız?

GECE MAVİSİ

DERİN SİYAH

Gece Mavisi araç için kaporayı verdik bugün. İlgili satış temsilcisi çok yerinde bir karar verdiğimizi söyledi. Hatta araç ile ilgili işlem yapmadan aracı görebileceğimizi beğenmezsek eğer kaporayı Derin Siyah için sayacağını belirtti. Şu an beklemedeyiz. Yeni araç heyecanını bir nebze olsun atlatmak için ise haftasonu test sürüşüne çıkacağız. Test aracı benzinli olmasına rağmen test sürüşü yapıyoruz.

Şu an beklemedeyiz. Hakkımızda hayırlısı.

up: güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sean Boswell -- 16 Ocak 2013; 13:29:53 >

• Ben alırdım gece mavisini
  • Farklılık olsun diye gece mavisi alırdım ben siyah çevrede çok var ve bakımı maviye göre daha zor.

Ayrıca daha erken teslim olayı da varmış bence gece mavisi alın.

Hayırlı olsun.
  • Koyu renk aracınız oldu mu hocam daha önce, eğer olduysa ve başedebiliyorsanız düşünmeden maviyi alın, ama böyle bir aracınız olmadıysa ve aracınızı uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız aman diyeyim, çoğu kişi için standarttır bir kez koyu renk alınır bir daha alınmaz

Şahsen ikisi arasından maviyi seçerdim
  • Siyah yerine Gece mavisini tercih ederdim.
  • Gece mavisine bir oy da benden
  • Gece mavisi
  • gece mavisi
  • gece mavisi
  • Sırf farklılık olsun diye alınacaksa gece mavisi olabilir fakat bence çok üst düzey araçlar olmadıkça(m5 gibi) koyu mavi-lacivert renkler normal araçlarda çok kötü duruyor. Bu ikisi arasından tercihim siyah olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: undefined2

Koyu renk aracınız oldu mu hocam daha önce, eğer olduysa ve başedebiliyorsanız düşünmeden maviyi alın, ama böyle bir aracınız olmadıysa ve aracınızı uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız aman diyeyim, çoğu kişi için standarttır bir kez koyu renk alınır bir daha alınmaz

Şahsen ikisi arasından maviyi seçerdim

''çoğu kişi için standarttır bir kez koyu renk alınır bir daha alınmaz'' lafı tam beni tarif ediyor hayatımda ilk defa siyah araba aldım bir daha asla

• Gece mavisi çok hoş duruyor bence alın hocam
  • Koyu ve metalik renk mi bi daha asla.

Beyaz bekleyin derim.
  • derin siyah , bence
  • Gece Mavisi
  • kotaya ne düşerse... bu sefer rengi lacivert..
  • madem koyu renge giriyosunuz girdiğiniz zahmete değer (çizik veya çabuk kirlenmesinden dolayı diyorum) Derin Siyah derim..
  • siyah araç sahibi olarak siyaha bulaşmayın diyorum (eğer sık sık yıkatma imkanınız yoksa). gece mavisi çok güzel bir renk, bence kaçırmayın.
  • Siyahtan güzel bence.
  • Vay be gece mavisi baya iyiymis. Bu vw in renkleri baya hoş. Keske kia da böle renk cümbüşü yapsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.