Şimdi Ara

Gears 5 ve steam sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar gears 5 steam uzerinden play dedigimde siyah ekran gelip xbox studios yazisi gelirken kilitlenip kaliyor. Format atip ilk steam programini kurmama ragmen bu ekranda kaliyor. Oyunu 3 kere yeniden indirip repair ettim steamden ama nafile daha ne yapmak gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox Beta programını yükleyip oturum açtınız mı.Ondan kaynaklanıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Xbox Beta programını yükleyip oturum açtınız mı.Ondan kaynaklanıyor olabilir.
    Bunu hic denemedim hocam yeni mi cikti bu? Daha onceden oynuyordum oyunu sorunsuz 4 ay falan hic girmemistim oyuna. Temiz bir format atayim dedim formatladiktan sonra bununla karsilastim. Formatlamadan once calisan sistemde de denememistim o yuzden calisan sey kendi kendine mi bozuldu bilemiyorum ama dediginizi bir deneyeyim.

• Xboxlive girişi yapmış mıydınız.
  • windows 10 içerisindeki xbox uyygulaması ve yyukarıda belirttiğiniz xbox uygulamasını da ayrıca yükledim fakat hep aynı ekranda donuyor

Xbox console companion ve Xbox uygulamaları yüklü. Oyunu steamden satın almıştım fakat aşağıdaki gibi ilk açılış ekranında donup kalıyor.

ilginç bir şeydir ki oyunun yüklü olduğu steamsapps common klasoru altındaki exe sine tıklayıp açmak istediğimde

" failed to initialize steam please make sure steam is running and you have logged in with the correct account" uyarısı veriyor. Normalde steam' i otomatik çalıştırıp yada steam çalışıyor ise direkt oyuna girmesi gerekmez mi?

Gears 5 ve steam sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 8 Ağustos 2020; 10:28:10 >

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir video var ama bakmakta fayda var.

• hepsini denedim hocam açılmıyor kafayı sıyıracağım
  • xbox game pass alıp windows store üzerinden indirdim oyyunu ve çalışıyor arkadaşlar. Fakat steam üzerinden gece yeniden indirmeme rağmen yina açılmıyor.
  • Arkadaslar sorunu cozdum , bir arkadasimin evine steamapps klasorunu goturdum ve kendisinin bilgosayarinda da ayni sorunu yapinca yeniden download ettik oyunu ve sorun cozuldu. Bir sekildd indirme isleminde sorun olmus ve steam icerisinden oyun dosyalarini verify etmemize ragmen ve steam hersey duzgun demesine ragmen aslinda dosyalarda sorun varmis. Herkese ilgilerinden alakalarindan oturu tesekkur ederim.

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam çözülmesine.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.