Şimdi Ara

GEARS 5 ANA KONU 3 Ağustos operation 8 Güncellemesi! (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
6
Favori
28.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu oyunun multiplayer ı her ne kadar güzel olsada bir okadar da can sıkıyor. Hangi modu oynarsam oynayım herkesin elinde pompalı var. Otomatik silah kullanan yok gibi bir şey neredeyse. Hopla zıpla gel pompalıyi yapıştır.
  • Oyun efsane multisi bağımlılık yapıyor. Yeni oyun ne zaman çıkacak acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Oyun efsane multisi bağımlılık yapıyor. Yeni oyun ne zaman çıkacak acaba.

Bu aralar sardın, Gears bağımlılığı sana da bulaştı heralde :)

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt

Sorma dostum acayip sardım, eskiden ping falan baya zorlanıyordum Xbox 360 zamanı şimdi baya iyi olmuş.

Sinir olduğum tek nokta bazen noob oyuncular denk geliyor kafasına göre takılıyor gel buradan çevir maçı. :)

• Noob'lar her yerde ;)

• Çıktığı günden beri non-stop Gears 5. Cidden fena oyun. 11 saat aralıksız oynamışım diğer videolar ile birlikte.

• Selamlar 'escape from kadar' bölümü nasıl oynanıyor. Bu bölüm bende yok.
    Multi oynayanlar eklerse kapışırız,
    Gamertag hizlivesessiz
  • Bu gün re-up 30 level oldum. Gears 5'e devam her daim.

• Yeni harita ve execution playlist eski zamanları hatırlattı:

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Yeni harita ve execution playlist eski zamanları hatırlattı:

Sene bilmem kaç, Gears 2, gece 3, yer Pavilion, ölümüne ranked maçlar.Havaya smoke atıp host kimde diye kontrol etmeler.. Ey gidi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Sene bilmem kaç, Gears 2, gece 3, yer Pavilion, ölümüne ranked maçlar.Havaya smoke atıp host kimde diye kontrol etmeler.. Ey gidi :(

Alıntıları Göster

Ne günlerdi be Gears 2-3 geceleri...Öğrenci olduğumuz zamanlar özellikle mevsim yazsa sabah 4-5'e kadar Gears 2 ranked guardian..Ashes klanı acımaz  

@Arm the Homeless

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 4 Mayıs 2021; 22:6:36 >

• Operation 8 Güncellemesi yakında geliyor
  • Oyunun henüz 1. kısımını bitirdim , anlamadığım iki nokta var çok ilerisi için spoiler vermeden bilgilendirebilecek arkadaş olursa çok sevinirim :)

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    1.En başta uzaya gönderdiğimiz roket ne içindi ?2. Kait ve Delmont bize neden küstü ? Biz sanırım birilerine zarar vermişiz ne zaman verdik ve kime verdik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007ByLee -- 3 Ağustos 2021; 10:28:18 >
  • Beyler selam, yeni sezon güncellemesi yapan ve oynayan var mı? Yeni bir şeyler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Beyler selam, yeni sezon güncellemesi yapan ve oynayan var mı? Yeni bir şeyler var mı?

Geçen sezonun aynısı iki harita ve iki karakter eklenmiş. Artık operasyon güncellemesi değilde Gears 6 dan bişeyler duymak istiyorum.

• Eyvallah dostum. Karakterler ne ise de harita için güncelleyip gireyim o zaman. 6 için ise ben henüz erken olduğunu düşünüyorum. En azından 2022 sonbaharına kadar.

• Takip.

• Zooe kullanıcısına yanıt

merhabalar. gears 5 çapraz platform desteği halen devam ediyor mu? bazı yabancı forumlarda crossplay özelliği kaldırıldı gibi bir şey okudum ama... PC ve Xbox oynayabiliyor muyuz birlikte?

• burakcan42 B kullanıcısına yanıt

Evet devam ediyor hocam

• Gears 6 yakında duyurulabilir bu arada
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.