Şimdi Ara

GEARS 5 ANA KONU 3 Ağustos operation 8 Güncellemesi! (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
6
Favori
28.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel olmuş arkadaşlarına hiç acımamışsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Güzel olmuş arkadaşlarına hiç acımamışsın :)
    Gears'da biraz hırçın olduğumuz doğdurudur Aslında çok daha güzel klipler var da ben onları xbox'da trim etmiştim, öyle yapınca vegas'da düzgün oynatmıyor, onları ekleyemedim bu videoya.
  • Herkese iyi günler operation 4 guncellemesinden sonra siralamali da mac bulma sorunu yasayan varmi 5 dakkika gibi bekleme sureleri ile karsilasiyorum bu benim baglantimdan mi kaunakli yoksa guncellemeden sonrami boyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krepss45 K kullanıcısına yanıt
    Evet süreden yana bende şikayetçiyim, sizin bağlantıyla alakası yok bende de aynı. Ortalama 5 6 dakikada buluyor.

• GEARS5 Xbox series s te de 120 fps olarak açıklandı
  • utkanturk82 arkadaşlar ekleyin series s/x e kadar eğlenelim
  • Multi oynamak isteyen varsa ekleyebilir gt:humdrumfiddle5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 23 Ekim 2020; 20:14:42 >
  • Güzel yeni oyuna kadar destek verecekler anlaşılan.

• Çok güzel update geliyor. WWE güreşçisi Dave Batista olacak dlc de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Story expansion da geliyor Aralıkda, anlaşılan Gears 5 Series X'de baya destek alacak hem single hem de multi anlamında. Sadece grafik değil içerik de eklenmeye devam edecek, hem de hepsi ücretsiz GEARS 5 ANA KONU   3 Ağustos operation 8 Güncellemesi! 

• Hell yeah

GEARS 5 ANA KONU   3 Ağustos operation 8 Güncellemesi!
  • Oyunu bitirdim sonunda, son iki saati muhteşem olmuş. Yarı açık dünyasıyla Gears serisine ayrı bir hava katmış, hikayeyi bu oyunda çok beğendim açıkçası ilk gears of war'a çok yakın bir deneyimdi. Anlamadığım şey bu oyunun hak ettiği değeri görememesi, oldukça anlamsız geliyor saçma sapan yapımların aldıkları puanlar ortada. Mis gibi saf aksiyon, kaliteli hikaye ve kendini defalarca kanıtlamış sağlam mekanikli oyun var..

Multiplayerını öneriyorum aşırı eğlenceli, bugüne kadar tps multi oynadığımı hatırlamıyorum pek ama bu çok ayrı bir deneyim sunuyor, milleti testereyle biçmek çok keyifli :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

Oyunu bitirdim sonunda, son iki saati muhteşem olmuş. Yarı açık dünyasıyla Gears serisine ayrı bir hava katmış, hikayeyi bu oyunda çok beğendim açıkçası ilk gears of war'a çok yakın bir deneyimdi. Anlamadığım şey bu oyunun hak ettiği değeri görememesi, oldukça anlamsız geliyor saçma sapan yapımların aldıkları puanlar ortada. Mis gibi saf aksiyon, kaliteli hikaye ve kendini defalarca kanıtlamış sağlam mekanikli oyun var..

Multiplayerını öneriyorum aşırı eğlenceli, bugüne kadar tps multi oynadığımı hatırlamıyorum pek ama bu çok ayrı bir deneyim sunuyor, milleti testereyle biçmek çok keyifli :D

biraz daha oynamaya alıssam multisi çok iyide,adamlar deli gibi gnasher kullanıyor :D

• Gears 5 DLC harika olmuş. Tebrik ederim yapımcıları.. Series X'de özellikle gözlerime inanamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa ama keyifliydi.

• Hivebusters DLC'si çok güzel olmuş akıp gitti. Series X'de grafikler şu anda konsollardaki en iyi grafikdir muhtemelen çoğu sahnede ağzım açık oynadım. Coalition bu oyunda bu grafiği veriyorsa UE5 ile Gears 6'da neler yapacak merak ediyorum.

• Operasyon 6 içeriği bomboş. Önceki sezonlar daha iyiydi...

Şeytanlı Kait Diaz'ın anasının gideri var...

• Tam ruh hastası işi horde modu.

XSX'de de 4K 120 fps'de oynuyorum fakat capture olayı için Microsoft'un başaklarına beton yetmez. GEARS 5 ANA KONU   3 Ağustos operation 8 Güncellemesi!  PC'ye destek vermeyen firma utansın.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.