Şimdi Ara

Gearbest postNL sorunu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
2
Favori
23.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enjoyman95

benm tablette bugün geldi nl post çabuk getiriyor

Tabletin linkini atar mısın?
    3G sim kart yuvası var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

benm tablette bugün geldi nl post çabuk getiriyor

ilk kargom 6 gunde geldı sımdıkı kargom 1 hafta oldu hayla tık yok item yazıyor :)))
  • telefonu geçtim yasaktı zaten ama artık galiba batarya,pil falanda yasaklanmış olabilir.

bir çok satış sitesi banggood, dx, aliexpress falan gibi türkiye'ye gönderim yapmıyor veya gönderiyor çin'den çıkmadan satıcıya geri dönüyor paketler.

batarya,pil falan alımında başka sorun yaşayan oldu mu?
  • maholin79 kullanıcısına yanıt
    Gearbestden aldim chuwi vi8 plus kardesim 3g yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eyvallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığınız batarya ne bataryasıydı? Ben aksiyon kamerası ve bisiklet için ön-arka led siparişi vermiştim. Pilli ürünler olduğu için sıkıntı yaşar mıyım?
  • -K@- kullanıcısına yanıt
    Bende 14 şubatta almıştım yalnız Order departed on flight from origin'de kaldım hocam siz iyisiniz yine :)
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    Bildigin 12 volt lityum sarjli batarya. Normalde yasamaman lazim

• nihayet bugün geldi kargom. darısı halen bekleyenlere.
  • gundur aynı yazı kaldı degısmıyor ayın 1 de sıparıs vern oldumu
  • Arkadaşlar ayın 26sından beri the item is pre advised Kaç gün sonra değişecek böyle giderse bu yıl gelmez

• Ben de gearbestten sipariş ettiğim Lipo piller 06.04.2016 da kargoya verilmiş 12.04.2016 dan beri the item is Pre-advised olarak gözüküyor.Gearbest e mail attığımda kargo firmasının güncelleme yapmadığını ürünün yolda olduğunu bildirdiler çok uzun süre geçti ne olabilir

• seninki de bir şey mi. benim kargo 12.04.2016 dan beri "the item is pre advised" olarak gözüküyor. kargonuzun içeriğinde pil var mıydı.aslında pillerin uçakla nakliyesinde sıkıntı var ama bazı alışveriş siteleri bunu bilmiyor satışa devam ediyor.ben de gelecek mi diye sipariş ettim ama nafile bekliyorum galiba.
  • Benimde 3ünden beri 2 palet prede bekliyo ama bi pakette batarya söylemiştim sıkıntı olur mu

• muco81 M kullanıcısına yanıt
    Aksiyon kamerasi aldim bugun baktim gene ayni gene ayni

• 3-11 mayıs arası çinde bişeylerin tatili varmış, ona takılmış olamsak bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankdal

Aksiyon kamerasi aldim bugun baktim gene ayni gene ayni

aynen katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muco81 -- 5 Mayıs 2016; 18:13:27 >
  • quote:

pillerin uçakla taşınmasında sorun var.o nedenle çoğu siteler gönderemiyor.şansımı denemek için gearbest'ten sipariş ettim büyük ihtimal gelmeyecek.adamların haberi yok.veya haberi varsa da parayı kullanmak için haberi yokmuş gibi davranıyorlar.

2 ya önce banggood tan satın aldığım li-po piller swedenpost vasıtasıyla geliyordu isveçte takıldı kaldı.siparişimi iptal ettirdim.bahsettiğiniz gibi ilgili siteler Türkiye'ye artık pil satışı yapmıyorlar.
  • Kargo hareketinde bir değişiklik var mı 12.04.2016 dan the item Pre-advised hiçbir değişiklik yok. Başka bir siteden daha sipariş geçtim 08.05.2016 da kargoya verdiler.09.05.2016 da the item Pre-advised oldu.10.05.2016 da (bugün) the item is ready for shipment oldu.gearbest gönderilerinde bir problem var bence.

• muco81 M kullanıcısına yanıt
    Var hocam suan Turkiyeye inis yapti kargo darisi basiniza

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.