Şimdi Ara

Gearbest postNL sorunu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
23.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 Mart'ta Gearbest'ten aldığım ürün dün Türkiye'ye giriş yapmış. Gönderi gümrüğe sevk edilmiş.
    Beklemedeyim....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ürün 30 martta pre advised idi 4 nisanda yola çıktı 8 nisanda izmire girdi pazartesi getirirler cihete eklendi gözüküyor
  • Beyler bendeki durum bu bu kargoya noluyor ?

1 04/04/2016 14:12:00 Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    2 04/04/2016 14:12:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    3 05/04/2016 14:30:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    4 06/04/2016 05:27:47 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - -
    5 06/04/2016 08:26:47 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    6 07/04/2016 17:09:57 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - -
    7 07/04/2016 17:09:57 PTT İşyerine Girdi Gümrüğe Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 08/04/2016 08:07:34 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    9 08/04/2016 09:47:00 PTT İşyerine Geldi İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    10 09/04/2016 08:36:14 Gümrükten Çıktı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    11 09/04/2016 11:05:30 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)
    12 09/04/2016 11:21:10 Torba Geliş Kaydı Yapıldı İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)

• vedatcan19 kullanıcısına yanıt
    yurtdışına gönderi sevk edildi demiyor şu anlık sorun yok gibi ama niye o kadar gezdirmişler anlamadım şüphelenmiş olabilirler
  • vedatcan19 kullanıcısına yanıt
    eli kulağında size geliyor gibi.
  • nl post şöyle işler, ürün çinden ya da her nerdeyse oradan nlpostun dağıtım yerine gönderilir, (sanırım hollanda) ordan sonra da ilgili ülkeye. çinden kargoya verilince pre advised olur, sonrası için de merkeze gelince diğer aşamalar başlar. panik yapmayın
  • Tesekkurler arkadaslar acaba coruma onumuzdeki hafta gelirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende gearbestten 1 ay önce sipariş vermiştim .1 ay geçmesine rağmen ses soluk yok sweden kargo ile göndermişler.Sitelerinden takip ettiğim zaman terörist atak felan yazıyor valla anlamadım daha ne kadar beklemek lazım acaba
    https://store.donanimhaber.com/91/22/4f/91224f7e6ab4149f9cf69db839dd1c9c.jpg
    Bu mesaja eklenen görseller:

Gearbest postNL sorunu

• Benim siparişimde bir süre pre-advised gözüktükten sonra ve postnl'de gözükmeye başladıktan sonra 3-4 gün içerisinde teslim edilmişti. Pre-advised ile neyi kastediyor bilmiyorum da büyük ihtimal sorun yok arkadaşlar, bu şekilde benim aldığım gearbest ürünleri hızlı ve sorunsuz geldi.
  • Arkadaslar kargom sehrime ulasmis ve su an cihetten gonderi cikarildi yaziyor ne demek ptt yakin gidiyim aliyim mi yoksa dagitimda mi anlayamadim .

• quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

Arkadaslar kargom sehrime ulasmis ve su an cihetten gonderi cikarildi yaziyor ne demek ptt yakin gidiyim aliyim mi yoksa dagitimda mi anlayamadim .

Gidip alamazsınız, bekleyin yarın elinizde olur, kuryeye zimmetlendi yazar akşam üstüne doğru, ya yarın yada öbür gün gelir yoğunluğa göre..
  • ozanparlak O kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam sagolun

• Lanet olsun gümrüğe takıldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Lanet olsun gümrüğe takıldık.

ne aldınız telmı bu aralar kus ucmuyor benımkıde takıldı ıade oldu :) q
  • arkadaşlar tüm yurt dışı posta gönderilerini buradan takip edebilirsiniz

The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden):

bu mesajdan sonra

http://www.17track.net/tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

quote:

Evet tel di...
    İade sürecini ne zaman başlatmak gerek?
    Yurtdışına geri gittikten sonra mı,şimdi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maholin79 -- 12 Nisan 2016; 12:50:35 >
  • quote:

quote:

quote:

Evet tel di...

birkaç gune iade geri gönderirler satıcıda farkına varır konus satıcıyla ya farklı yöntemle gönderır yada ıade alırsın benımde 6 gunde gelen kargom ıade oldu :) sans
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet tel di...

birkaç gune iade geri gönderirler satıcıda farkına varır konus satıcıyla ya farklı yöntemle gönderır yada ıade alırsın benımde 6 gunde gelen kargom ıade oldu :) sans

Gearbest'te iade sürece nasıl işliyor?
    PayPal ile almıştım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet tel di...

Gearbest'te iade sürece nasıl işliyor?
    PayPal ile almıştım.

orasını bılmıyom hıc almadım ordan

• benm tablette bugün geldi nl post çabuk getiriyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.