Şimdi Ara

Gearbest postNL sorunu (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
23.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 1-2 ay içerisinde yurdışı alışveriş sitelerinden herhangi birisinden telefon alıp, geçen var mı arkadaşlar.
    Acil telefon ihtiyacı var.

Daha önce bi çok kez geçti aldığım telefonlar ama şuan tereddüt ediyorum açıkcası...
  • gearbest hollanda post nasıl arkadaşlar bugun yarın bırkac birşey sipariş vereceğim...
    bu siteden ve bu kargodan pak bır bılgım yok yardımcı olursanız sevınırım...

eğer çok yavas bır kargo ıse baska sıtelerden bakayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

gearbest hollanda post nasıl arkadaşlar bugun yarın bırkac birşey sipariş vereceğim...
    bu siteden ve bu kargodan pak bır bılgım yok yardımcı olursanız sevınırım...

eğer çok yavas bır kargo ıse baska sıtelerden bakayım...

Sakın bulaşmayın hocam 4 unden beri pre advised de bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankdal

Var hocam suan Turkiyeye inis yapti kargo darisi basiniza

Bu toplu gönderilme meselesi dogruysa bizim kargoların da sizinkiyle gelme olasılığı varmı acaba
    4ünde sipariş vermiştim bende

• Rhaegar kullanıcısına yanıt
    Peki şöyle bir sorun olabilir mi
    Bazı ürünlere bakıyorum in stok diyır ve kaç adet old gösteriyor...kargo yarın diyor...

Fakat bazı ürünlerde de in stok diyor ama kargo 26 sı diyor..
    Acaba böyle bir ürün mü aldınız da ondan mı bekletiliyor...

Stokta olan ürün 2 hafta sonra neden kargo olur oda anlamadığım bir handikap...
    Bilgisi olan arkadaş varsa yanıtlarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Peki şöyle bir sorun olabilir mi
    Bazı ürünlere bakıyorum in stok diyır ve kaç adet old gösteriyor...kargo yarın diyor...

Fakat bazı ürünlerde de in stok diyor ama kargo 26 sı diyor..
    Acaba böyle bir ürün mü aldınız da ondan mı bekletiliyor...

Stokta olan ürün 2 hafta sonra neden kargo olur oda anlamadığım bir handikap...
    Bilgisi olan arkadaş varsa yanıtlarsa sevinirim

ertesi günü kargoya verilmişti ama kargo o kadar rezalet ki sotgulattığımızda 8 gündür pre-advised de bekliyor diğer paketim de ready for shipment
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Telefon işi çok sakata bindi..facebook üzerinden getiren bir sayfa vardı takip ediyorum aylardır artık onlarda elini çekti...

Bence denemeyin...
    Çinde olan xioami meuzi gibi markaları 100-150 tl farkla sahibindende satıyorlar...

Fakat yeni 4g ihalesi ve band aralıklarıda bizim oparatörlere uymayabilir alıcağınız telefon...
    Biraz daha fazla verip bilindik markalara gidin...
    Sahibindende satılan yurtdışı pasaport vb telefonlarda bu yuzden elden çıkartmaya çalışıyorlar dikkatli olun...
    Tavsiye...

• Fasttech firmasından epey ürün almıstım zamanında elektronık sigara malzemeleri için...
    Son çıkan modlardan ve atomizerlerden almak için siteye uzun zamandan beri yeni girdiğimde artık onlarında cıvıttığını gördüm...

Bir ürğn seçtim stokta var yazıyor siparişe koydum 3 gün sonra dedi...3 fün geçti 4 gün daha dedi...
    Mesajlara da artık eskisi gibi yanıt vermiyorlar...
    Tek artısı singapur postla göndermeleri...

5 kalem mal seçtim 21$ fasttechte
    18$ gearbestte lakin gb de olan ürünler stokta görünüyor...

Ondan sordum fakat o şirkette korgo gönderimi zayıf demekki...
    Biraz daha bekleyip fasttecin kargolamasını beklicez artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByÇINAR -- 12 Mayıs 2016; 1:07:27 >
  • yine bir alışveriş, yine postnl ve altıncı zafer gününde bekleme yapıyoruz.

Gearbest postNL sorunu
  • 27 sinde aldığım ürünün kargo tarihi ve geliş süresi gearbestten post nl

RS442538043NL
  • bende deliricem artık. 28 nisandaki siparişim daha bugun hollandadan çıkış almış yuhh diyorum yani 15 gün filan oldu bir kargo çıkamadı. gelmeside herhalde 1 hafta sürer
  • 20/02/16 17:00Item pre-advice received
    22/02/16 08:54Item received for processing
    24/02/16 21:52Order departed on flight from origin
    02/03/16 13:32Order departed from sorting hub
    15/03/16 21:03Status updates may be available fromdestination carrier

29/04/16 21:25Item detained (unfit for Airmail delivery) andreturned to sender

Neler oluyor acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

bende deliricem artık. 28 nisandaki siparişim daha bugun hollandadan çıkış almış yuhh diyorum yani 15 gün filan oldu bir kargo çıkamadı. gelmeside herhalde 1 hafta sürer

Benimkinin hali ne olacak 12.04.2016 da kargoya verilmiş gözüküyor hala the item is pre-advised

• quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

Arkadaslar yakin zamanda gearbestten takipli sekilde postNL secili olarak alisverisimi yaptim ama track yaptigimde surekli the item pre-advised diye sorun aliyorum ayni sorunla karsilasan varmidir?

ürünler toplu halde hollandaya kargolanıyor hollandaya varana kadar pre advised gorunuyor hollandaya varında 2 günde türkiyeye ulaşıyor sonrası türkiye postası
  • -K@- kullanıcısına yanıt
    iade edilmiş sanırım satıcıya.
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    yedinci günümü doldurdum " ready for shipment" te. hepimize sabır diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

20/02/16 17:00Item pre-advice received
    22/02/16 08:54Item received for processing
    24/02/16 21:52Order departed on flight from origin
    02/03/16 13:32Order departed from sorting hub
    15/03/16 21:03Status updates may be available fromdestination carrier

29/04/16 21:25Item detained (unfit for Airmail delivery) andreturned to sender

Neler oluyor acaba.

Aldığınız ürün pil ya da sıvı içerikliydi sanırım. Taşımaya elverişli olmadığı için kargo şireketi ürünü satıcıya geri göndermiş. Hangi postayla geliyordu bilmiyorum ama HK post ve China post pil içerikli ürünleri taşımaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bearpear -- 13 Mayıs 2016; 14:51:36 >
  • Benim gönderime 1 ay sonra güncelleme geldi 😀 Hollanda'dan Türkiye'ye sevkedildi diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: muco81

Benim gönderime 1 ay sonra güncelleme geldi 😀 Hollanda'dan Türkiye'ye sevkedildi diyor

Aynen hocam benimde 2 paket uçaktaymış şuanda sanırım aynı uçaktalar 😂

• Kargolama işinde singapur post ve honkkong posta çok iyi...
    Çinde çoğu firma takipli takipsiz china postu kullandığı için oda zamansız bazen 15 günde geliyor bazen bir bakıyosun 1 ayı geçmiş...

Gearbest yakın zamanda kargo şirketini yenilemesi gerekli..
    Bu haliyle hollanda post bu kadar geç getiriyorsa düşünün müşteri ağı genişlediğinde ne olur...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.