Şimdi Ara

Gaziantep'te kızla gidilecek yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
23.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gaziantep'e geleceğim bir hafta sonra eski sevgilimle takılacağız sankoyu düşünüyorum. bir de sinema yemek falan siz ne dersiniz kararsızım ben yeni önerilerinizi bekliyorum. 100 150 lirayı geçmesin

Edit: Beyler kimse gelmesin ıssız olsun Ama öyle kötü niyetli düşünmeyin öpüşmeye kadar gidebilecek yer olsa yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 23 Ağustos 2013; 21:31:04 >

• Takipteyim lazım olur :)
  • Sanko dışında bir yer yok mu rahat takılabileceğimiz ya
  • up uup
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayvanat bahçesi vardı Antep'in
  • çiğ köfteciye git knk çok romantik olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tasmalı Kedi -- 21 Ağustos 2013; 15:11:40 >
  • İmam çağdaşa gidebilirsin

17 yada 23 tl 1 yemek ,
    6-7 tl gibi 1 porsyon baklava
    İçeçek te 5-6 tl

150 yi geçmez

Onun dışında; Sanko git.Sinemaya git.Karagöz Caddesi'ni gez. Google'a "site: donanimhaber.com GAZİANTEP" yaz bol bol konu vardır

Bu arasa Sinema da arkalara oturmayın edebinizle film izleyin gençler!

• Kırkayak parkının alt tarafında Antep Sofrası diye bir yer vardı sanki, Sanko'ya da yakın sayılır. Oraya bi bakın derim.
  • Eger bi kafeye falan gidicekseniz batalhoyukde tepede belediyenin yaptigi bir cafe var manzarasi falanda iyi harikalar diyarinin tam arkasi batalhoyuk cafe

• baklava yemeye gidin
  • Hayvanat bahçesi belki olabilir ama eğlenve diyarı mı ne adı öyle biyer olan bişey var yaş 20 yi geçti ben bile halen gidiyorum. Sulu oyuncaklara binin sonra çimde oturun kuruyana kadar konuşursunuz. Zevkli şeyler var. İçerde cafe filan da var. Girişler 10 TL içerde yemek yeseniz bide 50 TL yi anca bulur hesap. Oyuncaklar ücretsiz. Korku tüneline girebilirsiniz. Dağ kızağıda iki kişilik hoş bişey hız konusunda insanları tatmin ediyor. Ayrıca Treni de efsanedir benim çanta yan dönünce bacak aramdan fırlayıp yere uçmuştu.
  • botanik bahçeyi gezebilirsiniz.
  • Arkadaşlar çok teşekkürler ama sessiz sakin kimsenin olmadığı güzel bir yer yok mu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

Arkadaşlar çok teşekkürler ama sessiz sakin kimsenin olmadığı güzel bir yer yok mu ya

amaç muhabbet de
  • Şahinler vadisine gidip, teleferige binin. Sanko da napacaksiniz la.

• dostum nişantaşı sokakta cafeler var onlardan birine giriyosun mümkünse üst katı olanlardan. Sonra bişeyler sipariş ediyosun .ondan sonra seni rahat 1 saat rahatsız etmezler .zaten koltuk arkaları da yüksek. Hem sakin hem gizli olur.olmadı ps cafelerin vip bölümüne gir perdeyi cek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.