Şimdi Ara

gasp edildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün akşam boğazıma bıçak dayayıp d900i mi gasp ettiler. telefonu alınca bir de üstüne dayak yedim. kasko da yaptırmamıştım. gitti telefon

yaptığım şeyler

dün gece olayı sıcağı sıcağına karrakola aktardım ifade verip imei yi vbrdirdim. daha sonra ekip otosuyla adli tıppa gittik darp raporu aldım . olay şu anda cumhuriyet başsavcılığına intikal etmiş durumda. bugün emniyet gnel müdürlüğüne gittim, resimlerden teşhiş için. inanır mısınız. 180000 (yazıyla da yazıyorum yüzseksenbin) gasp suçlusunun fotoğrafını inceledim. içlerinden gasp yapanların eşgaline benzeyen 10 kişi ayırdım ve memur bana dedi ki, tek bir kişi bulacaksın benziyo falan değil kesin emin ol dedim. ayrıca sinir oldum adama, ve şu cevabı verdim. sen gece karanlıkta boğazına bıçak dayayan bir kişinin suratını ne kadar hatırlarsın ve bu hatırladığın yüzü 180000 kişi arasından nasıl ayırt edersin dedim. memur da açıkladı sen kesi,n eşgal tanımlamazsan biz bunları gidip alamayız. ancak bir suç işlediklerinde seni de çağırırız sen de teşhis edersin dedi. adam da haklı sonuçta. o fotoğraflara bakmam 6.5 saatimi aldı ve sonunda kesin tanımlama yapılamamıştır dendi. bu arada bu 18000 gasp sabıkalısı türkiye geneli değil sadece ankarada. ve bunun 100,000i 2002den sonra sabıkalı olmuş. gaçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim. allah sizin başınıza vermesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 28 Temmuz 2007; 22:07:43 >

• Öncelikle geçmiş olsun.

Hemen en yakın Polis merkezine oradan da savcılığa gidin.
    Telefonun kullanımını kapatsınlar.

Eğer tanıdıklarınız falan varsa bir şekilde telefonunuz bulunur.
    Kapattırmazsanız cihazı bulunma ihtimali daha yüksek kullanımda olacağı için.
  • Geçmiş Olsun Şerefsizler İşte
  • çook geçmiş olsun kardeş sen yine iyi dayanmışsın bişe yapmamışsın ben olsam dalardım onlara orda ve orda ölebilirdim.keşke bende senin gibi hemen telefonu versem ama asla veremem
  • geçmiş olsun yazık olmuş
  • ALLAH SABIR VERSİN,
    polis ve savciliğa mutlaka uğra,
    çünkü takip edilmeyen olaylar,
    şerefsizlerin gittikçe azgınlaşmasına sebep oluyor.

BİR TOPLUMDA, AHLAKLI İNSANLAR DA, EN AZ
    AHLAKSIZLAR KADAR CESUR OLMAZ İSE
    TOPLUM ÇÖKER. İNANDIKLARINIZDAN TAVİZ
    VERMEDEN MÜCADELEYE DEVAM.. "imam rabbani hz."
  • Geçmiş olsun.Böyle insanlar yüzünden artık telefonu cepten çıkarmaya korkacağız.
  • Çok geçmiş olsun. Memleketin hali vahim.
    Gerekli işlemleri yaptırmalısın. Elinden geldiği kadar peşini bırakma.
  • ya ben diyorum bunları affetmeyeceksin bunlardan arındıracaksın böyle insanları asacaksın.. ya nedemek elimdeki telefonu alcak ya! bide üstüne sana saldırıyo şerefszler.. çok geçmiş olsun...
  • Cok gecmis olsun dostum iyiki sana bise olmamis telefonda mobil izleyiciyle felan biseyler oluyordu sanırsam mutlaka polis e bildir
  • Büyük geçmiş olsun...
  • geçmiş olsun
  • Çok geçmiş olsun.
  • imei numarası varsa git savcılığa ver .. bulurlar belki
  • geçmiş olsun
    ev arkadaslarimda gasp edilmişti istanbulda biri telefonu verip kacmişti digeri vermemişti ama gozu mosmor gezmişti.Allah belasini versin hepsinin
  • ya anlayamıyorum.bu tür durumlarda şikayet edilmesi halinde telefon, tüm gsm operatörlerine kapatılıyor(imei no'dan) ve çalan kişi o telefenu hiçbir şekilde kullanamıyor.Telefonunu çaldıran hemen hemen herkesin şikayet ettiğini varsayarsak bu adamlar neden telefonu çalıyor.
    Bu arada geçmiş olsun.
  • aga oncelikle gecmiş olsun bnde aynn gecen sene gasp edildim 6600 gitti.ve hemen savcılıga gidip telefonu kapattırdık ondan sonra hemen mahkemeye basvurduk.adam o gun 4 kişinin telini gasp etmiş bi cokcukta bnm arkadas onn babası bole devletin içinde calısıo hemen yakalandı hırsız.ve mahkemede sadece bnden 7 yıl hapis yedi toplam 4 kişi 37 yıl hapis bu gasptan + asker kaçagıymıs.:D yani 70-80 ysnda cıkıcak

nese benderim ki ksnlikle mahkemeye basvur yakalansın serefsiz
  • agam geçmiş olsun ya sende bişey yokya boşver ama peşlerini bırakma ..
  • çok geçmiş olsun arkadaşım...
    cana gelecek mala gelsin ...
    ama yinede o insanların cezalarını bulmasını isterim!!!
  • geçmiş olsun
    hırsızlara
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.